da li vas nervira

njiokmm:
(sigurno si ovo vec cuo, ali opet je vreme za to) nick ti sasvim odgovara.

procitaj kako se tema razvijala, dokle se stiglo, pa jel ti sve teme ovako posecujes?

ozarena od srece? ako ti te dve stvari mozes da pobrkas, ne znam da li je tvoja devojka ikad bila ozarena od srece!

izvinjavam se al stvarno je losh post... preskoci drugi put, ok?
:roll: Ok, sto reche Pera, ovaj pristup lichi na nekog ko je vec bio na ovom forumu...

LM, vido sam ja kako se tema razvijala, ali se pitam sto si ti postavio ono (nebulozno) pitanje na pocetku!? Sta si ti zapravo ocekivao, kakvu diskusiju, sta da ti kazemo? Cemu to pitanje stvarno? Stvarno je nebulozno ili joj reci u ochi da te nervira sto te tako gleda posle ili je ostavi... za to ti ne treba savet forumasha.
A dal ona da ili ne i ko sta voli, nema veze sa tvojim prvim pitanjem. Nije ona jedini problem :roll:
 
Petar_Pan:
Mnoge devjke su nesigurne u sebe. One ne znaju da li je ono sto su ti pruzile tebi bilo lepo... Pogotovo sto su definitivno na pocetku svoje karijere to radile lose ili pogresno... I onda uvek prave tu glupu facu "jel bilo dobro"... Ocekuju konformaciju...

Druga stvar njoj da priustis... Opet nesigurnost... Gomila njih tripuje da im je ruzna ribica ili da im smrdi iz ribice pa stoga i izbegavaju to... ionako im nije neophodno... Ali to je opet karakteristicno za neiskusnije... Isto kao i sto cari orala trebaju vremenom da otkriju... Prvi put ce joj naravno biti reakcija - ok je al nije nesto ubitacno... Daklem samo praksa... pa ce to sve doci na svoje

I sto se bre opterecujes sa time... cak do te mere da razmisljas da je batalis... Po meni nemate neki veci problem...
Ovo sam morala da citiram...!
Zamisli Pero, slazem se s tobom... :lol:
 
Petar_Pan:
- Prvi post, pod PS ... znao je unapred da ce ga pljuvati..
- Da joj "banuje" sex
- Odnos prema pojedincima (Peta, nesons)... je kao da zna dosta o njima...
- Forum mu je u glavi vidi se...


Naravno da sam bio - gde sam rekao da mi je ovo prvi put... mali broj postova znaci da sam se kasno upustio u raspravu i poceo da postujem.

moj PS - dodatno objansnjenje, jer nije tesko videti (nadam se ni vama) da ljudima cesto treba po 5-6 postova da objasne ljudima kako njihova situcija nije onakva kakvu su je drugi zamislili. pogotovo ovde i na politici (iako se inace podforumi jako razlikuju) pa da ne dodje do recenog pljuvanja u prazno... (sa akcentom na "u prazno")

prema Peti nemam odnos, ona je ili jedina ili najvise mislila da nesto korisno ovde kaze/pomogne... zato sam joj se direktno obracao. mada mi je poznat nick (ne pitaj kako i odakle, ne znam da navedem, ali sam gledao Nikitu, pa mi zapao za oko nick)

nesons-a ne znam ni otprilike, prvi put sam mu video nick (iako sam setao ovim forumom), ali mu je post takav da stvarno ne mogu da verujem. mislim, lik se cudi jer neko ima oralni sex!!! pa u kom veku taj zivi? ili, koliko ima godina?? mislim, nemam ja 15 godina, pa da izmisljam oral u skolskom WC-u !!!!

KadLupim Lupim se jednom (izvini ali tako je) nalupetao na podforumu sport (nisam tamo ucestvovao, samo sam citao - da vam skratim trud) - otud konstatacija da sam vec cuo kako lupeta... a i neko mu je rekao to isto... Pa mislim, sta ocekuje sa takvim nick-om????? bez uvrede, ali tako je

sta ono jos bese... jel to sve? hm, izgleda. e, da: "banovanje" sexa - da, forum mi jeste u glavi. ne samo ovaj, ima ih i drugih na netu, sa jos jacom cenzurom (banovanjem)

ako imate jos koju nerazjasnjenu sumnju, slobodno se javite (dragi moj Wotsone ;) )
 

Back
Top