da li vas nervira

Samantha Jouns:
Hahahahahahhahahaha e svasta koja tema......:lol:
Ja to ne radim...prvenstveno zato sto to radim zbog sebe i ne ocekujem niakkvu nagradu za to :roll:

pazi kad sam ubedjen da je neke ribe "sramota" da uzivaju u tome. mozda, izmedju ostalih, i moju... znas kako , malo je takvih ko ti (citao sam tvoje postove) a ovo mislim pozitivno...

sve mi je teze da zamislim ribu koja to defakto voli...
 
blondi:
neces verovati koliko riba to pali...

sad ako bi isli po toj logiki i vas ne pali lizanje vec to radite zbog nas?! sumnjam i nadam se da nije tako 8)

pa nadam se da je tako.

ja ne radim (samo) zbog vas...

ali nama je lakse jer je manje predrasuda vezano uz nas muske. vama je zeznutije, vi se vise ogovarate, manje vam se prasta i td...

zato je meni i dalje sve teze da zamislim da se riba lozi...
 
njiokmm:
pa nadam se da je tako.

ja ne radim (samo) zbog vas...

ali nama je lakse jer je manje predrasuda vezano uz nas muske. vama je zeznutije, vi se vise ogovarate, manje vam se prasta i td...

zato je meni i dalje sve teze da zamislim da se riba lozi...
vremena se menjaju... a i curice odrastu u zene pa su im zelje i uzivanje sasvim nesto drugo, jednostavno daj joj vremena da sazri pored tebe, veruj mi nece traziti zahvalnost od tebe kad bude iskreno osetila da ti daje uzitak zato jer ona uziva u tome - e tu se sve menja...
 
njiokmm:
pazi kad sam ubedjen da je neke ribe "sramota" da uzivaju u tome. mozda, izmedju ostalih, i moju... znas kako , malo je takvih ko ti (citao sam tvoje postove) a ovo mislim pozitivno...

sve mi je teze da zamislim ribu koja to defakto voli...

Pa sta da ti kazem.....Ima nekih koji ne veruju i misle da se foliram...ali ja nemam neku korist od toga zato to i ne radim.....sta da ti kazem....Ovakva kao JA se samo jednom radja :mrgreen:
 
Samantha Jouns:
Pa sta da ti kazem.....Ima nekih koji ne veruju i misle da se foliram...ali ja nemam neku korist od toga zato to i ne radim.....sta da ti kazem....Ovakva kao JA se samo jednom radja :mrgreen:
Chekaj, nisam sasvim razumeo, ti ne slazesh face, ili kod tebe tipovi mogu komotno da pochnu da se bave jogom ako im je do oralnog sexa?
 
Lucky Luck:
Chekaj, nisam sasvim razumeo, ti ne slazesh face, ili kod tebe tipovi mogu komotno da pochnu da se bave jogom ako im je do oralnog sexa?

Ne slazem face,.....zasto bi neko slagao face kad nekome popusi i kad ovaj svrsi u usta,..sta treba da kazem :'Mmmmmmmmmmmmmmmmm Kremisimo" :lol: :lol:
Hahahahahahahahahahahahahahahhahahaahahahahahah
 

Back
Top