Da li vama zena moze biti prijateljica?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Meni moze biti samo ako je istorbam i onda bas znam sa kim se druzim. A ne da se ja sa njom druzim i ona mi prodaje fore kako je dobra u krevetu a ja nemam pojma.

Nedavno mi je jedna klinka konobarica simpaticna rekla kako sam ja njoj prijatelj.:hahaha:E da sam joj rekao kako se sa mnom postaje prijatelj, nego zbog moje romantike nisam hteo ispasti musko djubre. A vec mi je rekla da sam gad, a mene to veseli.:hahaha:
 
Nekad sam mislio da postoje musko-ženska prijateljstva, ali sad bas i ne.

Ali to ne znaci da se zbog toga žena treba posmatrati iskljucivo kao sexualni objekat.


Pa nije ona seksualni objekt ako je jednom maznes i posle ste si jako dobri, ona ima decka i on to ne zna. Nego kad se zali na njega ne moze te lagati da mu dobro pusi a da je on tim pusenjem nezadovoljan. Zar to nije fer?
 
ne može mi žena biti prijateljica jer imam ambivalentan stav o prijateljicama
retko kad nadjem nekoga na istoj ili sličnoj talasnoj dužini, više se družim sa ženama iz nekog moranja
a iskreno, žele da se druže sa mnom.


To sam i ja cuo za tebe. Kazu da neke budu ocajne kad se ne zelis druziti sa njima. Dobiju podocnjake i preblede kao da imaju neku bolest. a izgleda da imas neku jaku energiju u sebi kad te toliko zele.
 

Back
Top