Da li vam je danas neko rek`o

KPCTAHK

Poznat
Poruka
8.705
Da li vam je danas neko rek`o:

Volim te, na svetu najviše!?

Ni meni nije, mada imam cure dvije ....Devojčuljci za moje ljubavne muke ne haju, bezbrižno s` drugim uživaju, ali, na kraju, to svi znaju, nevine duše završe u Raju i tamo se blaženo leptiraju ...
😂
 
LJUBAV I MUZIKA DAJU NAM KRILA
TO JE TEŠKO NAUČITI SAMO DEBILA

--------------------------------------------
Ljubav i muzika je najlepši dar kojeg smo ljudi dobili od Boga ... To su naša krila, na kojim se može istinski leteti, i za dušu poslastica mila, za koju je vredno živeti ...
✍️
❤️


---------------------------------------------
Muzika prikazuje ono što se rečima ne može iskazati, a u vezi čega je nemoguće ćutati.“ ~ Victor Hugo

Muzika je jezik koji se ne kazuje rečima. Ona govori kroz emocije, i ako je u kostima – onda je u kostima.“ ~ Keith Richards

Ja mislim da je muzuka, sama po sebi, isceljujuća. Ona je eksplozivna ekspresija čovečanstva. Ona je nešto čime smo svi dotaknuti. Bez obzira na kulturu iz koje potičemo, svi vole muziku.“ ~ Billy Joel

Bez muzike, život bi bio greška.“ ~ Friedrich Nietzsche

Volim predivne melodije koje mi govore užasne stvari“ ~ Tom Waits

Muzika se ne nalazi u notama, već u tišini između njih.“ ~ W. A. Mozart

Muzika daje dušu univerzuju, krila umu, let do mašte, i život svemu.“~ Plato

Najbolja muzika je, u osnovi, tu da vam pruži nešto uz pomoć čega ćete se suočiti sa svetom.“ ~ Bruce Springsteen

Tamo gde reči zakažu, muzika govori.“ ~ Hans Christian Andersen

Moja muzika se bori protiv sistema koji nas uči da živimo i umremo.“ ~ Bob Marley

Muzika je najsnažniji oblik magije.“ ~ Marilyn Manson

„(Samo ljubav i) Muzika daj(u)e dušu univerzumu, krila umu, let do mašte, i život svemu
~ Platon

Da li se slažete s` time ili kuburite s` njime i ove zime?

VIOLINISTKA.jpg
 

Back
Top