Da li je ova prica samo meni romanticna

Sunce a pada kisa bilo i u zelenici
Na malti kazu xemx u xita
Moguce je

Gubitak bliske osobe je bolan, moze biti svestan i nesvestan. Svi smo mi razliciti zbog raznih patnji u mlado doba verovao sam starim rimljanima:
Animum rege qui nisi paret imperat
Tako mi bilo lakše
A to vodi u sabijanje u nesvesno a onda ispliva ili se sruci kasnije. Naravno da nije isto odabrana osoba ili recimo gubitak clana porodice ali nesto cemo osetiti pitanje je samo da li verujemo osecaju
Ja sam naucio da mu verujem mudrost miliona godina nasledjenog znanja sabijenog u genetiku je nepobitna istina sve znamo i pre no sto saznamo
Moguce je da si odlucila da sabijes onda a sad mozda odlucis da otpustis
Jer cuvanje bola nije dobro

Kao ono sa vukovima - kog vuka hranis?

https://www.istorijskizabavnik.rs/blog/prica-o-dva-vuka
 
Poslednja izmena:
To je valjda posao za nekog psihica
možda i jeste. da se ne uvrediš, ali iz priče oboje delujete kao prilično zbrčkane individue. kao da vam je stanje "dal ste došli il se pošli"
prolongirano na duži vremenski period. ne znam koliko ste zasebno zdravi u svemu tome, ali ovde mnogo toga liči na foli-a-dua, ludilo u dvoje...
 
VErovatno se trudis .ali izgleda da ne razumes bas pricu ..ili nisi imao prilike da dozivis bas duboke emocije.
Aa mozda -jednostavno sam bila ne dorecena.
Prvo on nikako nije ne kvalitetna osoba
Osnovnu i sredju-tj koledz je zavrsio u Engleskoj. Direktor je -vodi dve firme u Nišu i u Londonu ...itd itd..

Inace je u apstinaciji (BIO do tog dana) 4 godine.
(Ne pitaj me kako sam -sigurna- ali sam sigurna)
Da je on pivopija ili vec kao sto ga ovde prozvase da jeste(stvarno ne znam gde sam to ..ili slicno napisala )
bankrotirao bi verovatno .
Drugo
Ja sam bila u braku dugih 10 godina
u medjuvremenu.
VErovatno si to napisao jer nisi znao sve info.
How romantic
Znaci mislis sad ste prosli svasta zreli ste i opstali bi
 
možda i jeste. da se ne uvrediš, ali iz priče oboje delujete kao prilično zbrčkane individue. kao da vam je stanje "dal ste došli il se pošli"
prolongirano na duži vremenski period. ne znam koliko ste zasebno zdravi u svemu tome, ali ovde mnogo toga liči na foli-a-dua, ludilo u dvoje...
Pa verovatno svako od nas(da se ti ne uvredis) ima u zivotu .cak na mesecnom nivou .epizode u zivotu koje ako iseces iz filma i gledas kao sekvence moze se nazvati ludilom.
Neki imaju hrabrosti izneti to i pricati o tome neki nemaju.bas iz razloga jer ce doci ovi drugi i lepiti svoje vizije ovoj prvoj grupaciji..
 
Sunce a pada kisa bilo i u zelenici
Na malti kazu xemx u xita
Moguce je

Gubitak bliske osobe je bolan, moze biti svestan i nesvestan. Svi smo mi razliciti zbog raznih patnji u mlado doba verovao sam starim rimljanima:
Animum rege qui nisi paret imperat
Tako mi bilo lakše
A to vodi u sabijanje u nesvesno a onda ispliva ili se sruci kasnije. Naravno da nije isto odabrana osoba ili recimo gubitak clana porodice ali nesto cemo osetiti pitanje je samo da li verujemo osecaju
Ja sam naucio da mu verujem mudrost miliona godina nasledjenog znanja sabijenog u genetiku je nepobitna istina sve znamo i pre no sto saznamo
Moguce je da si odlucila da sabijes onda a sad mozda odlucis da otpustis
Jer cuvanje bola nije dobro

Kao ono sa vukovima - kog vuka hranis?

https://www.istorijskizabavnik.rs/blog/prica-o-dva-vuka
Da bravo covek.
Upravo to.

Stavila sam u fioku i pustila zveri kada sam osetila da je bezbedno..

Dal je noguce da samo ti od svih ovde .zajedno samnom- si video samu bit situacije...
Bravo
 
Hvala na odgovoru. Znaci nisam makla bas toliko.
Presla sam ja odmah preko prevare
ali nisam preko njegovog ponasanja posle.
Kada sam prestala da mu se javljam
On me je posle 14 dana zvanja ..nazvao moju kucu i zvredjao ih samo tako zasto mi na daju na telefon.
Pozvala sam ga posle par dana
nije rekao ni jednu normalnu rec. Samo je vristao na telefon .Sasvim moguce da sam ga zatekla pijanog ili povredjenog ili nesto.
Uglavnom ...od tada se nismo ni videli ni culi do ovog doceka.
MOzda je najbolnije sto kasnije nije ni pokusao da dodje do mene.
Ne znaam. Ali znam da sam.preplakala ceo dan ne znam pravi razlog
Zaboravi ga..i ovo smatraj velikim životnim iskustvom..zasluzuješ muskarca koji ce da te voli i poštuje
 
  • Podržavam
Reactions: Tea
s
Ma jeste.
U ovoj zemlji srbiji ne pije niko pivo niti pusi.
Nego je ovo komentar radi komentara bezveze. Verovatno neku kvotu ispunjava.
Cigare konstantno
Pivo ..ne znam sta ste de uhvatili toga.
aLi kod kuce njegove nikad nisam videla pivo ni u frizideru ni u kanti za smece ..
Aman.
da li ima neko ideju sta je mene toliko uzmemirilo u svemu ovome da sam plakala ceo dan.
samo nostalgija za minulim "sretnim" vremenima. Mene cudi da ste vi vec u relativno zrelim godinama a da nemate stalne partnere.
Mozda i imate al to nije navedeno u tekstu..............a to moze mnogo da znaci. U tom slucaju , mozda se radi samo o njegovom pokusaju da se jos poneki put "ogrebe" kod tebe. Znam mngo takih slucajeva.
Bilo ti je lepo pri zadnjem susretu, OK, al stvarno mislis da se nista nije promenilo za ovih 15 godina ni kod tebe ni kod njega ? Koliko je takvih slucajeva, kod vas oboje, protutnjalo u tih 15 godina.
Pre bi verovao da se ovo dogodilo posle 40 godina a ne posle 15. Jos vam je rano za tu vrstu nostalgije.
 
Zaboravi ga..i ovo smatraj velikim životnim iskustvom..zasluzuješ muskarca koji ce da te voli i poštuje
Dobro to je bilo pre 20 godina. O tome se radi.
Opet.
Nije bas tema da li i kako cu sa njim u buducnosti.
I kakav je on ili ja covek.
Tema je ..
Desilo se. Samo jedan se ne slaze da nije romanticno. Dakle nije moj subjektivni osecaj da je bilo lepo vec lepo i drugima zvuci..E SAD.
TEMA I PROBLEM KOJI IMAM OKO TOGA JESTE STO NA LEPE STVARI IMAMO LANCANU REAKCIJU SRECU I ISPUNJENOST..
JA SAM JE IMALA
..ALI IMALA SAM I NESTO STO JE KROZ PLAC IZASLO.... PITAM VAS KAO NEKAKVE NEZAVISNE POSMATRACE
NA STA LICI TO.
SAMO JEDAN od svih koji su pisali na temi je dao misljenje oko ovog
Svi se hvataju za neke druge sporedne stvari.
da li ja to ne umem da pisem ili sta li?
 
....on je taj koji me je video i prisao na novoj
On je taj koji je zvao na ruckove-vecere kasnije
Ni jednu rec o proslosti nismo prozborili.
Sve do pre 10 tak dana.
Pocelo je tako sto je dosao kod mene da mi popravi na kompu nesto.
krrnuli smo o proslosti..o mojima. O njegovima ..dal je moja majka njega volela ..njegov otac mene itd
i u svemu tome on kaze
---Ali sam bio zaljubljen u tebe nesto neverovatno .cak i sa ove distance
Ja odgovaram - jeste kako da ne..evo sva sam.se najezila
-- pitaj mog sefa u firmi taj mesec nista nisam mogao da radim.a i ni o cemu da pricam sem o tebi.. to je toliko bilo da.je bolelo.
tako je pocelo a zavrsilo se tako sto je u sred mog grickanja krisina snimio trenutak.i zalepio svoja usta na moja i rekao e hocu i ja pola toga.
ja sam sam mu svu kosu pocupala da bi ga skonila . On se nije pomerao(ocigledno me poznaje)
sAmo je drzao tako prislonjena usta na moja i zvakao jbn... pola gisine.
Kada sam prestala da ga cupam
e onda se odaljio.
Ocigledno sam ko zna kakvu facu imala u tom trrnutku da se on jako brzo vratio na pocetni polozaj..
Naravno da smo poceli da se ljubimo.
I bilo je wow..
Kao klinci.
Onda smo bas tad.. izmedju ppljubaca poceli pricati u pauzama..
Rekao je
Ovo je divno.
Najlepse.ljubljenje i emocija koju sam ilad osetio. I sad i pre.
Prelepo. Nemoj nista da radis sta ne zelis . Mene uzbudjuje kada vidim da ti uzivas .
Onda je krenuo neke price iz proslosti..
Pa.on se seca svakog detalja od pre 15 godina. Gde smo bili gde smo inace sedeli. Kako sam.operisala zube. Sta se desavalo na sofi .i kad...
Ja sam u svemu tome pocela da placem
Ne znam da li je primetio.
Znam.samo da je rekao
Znam sve. Znam.Ako zelis da mi se svetis sta god hoces izdrzacu.
Ali ovo je to.
Nema nista dalje i nema nista iza i ispred.ovo je zaosta to.
...
Najromaticnije mi je u svemu tome bio trrnutak kada se osetio dim.od zapaljenog stoljnjaka njegova tek upaljena cigara je pala i kako je niko nije primetio pocela je da pali sve okolo.
Samo je vrisnuo i rekao da je idiot
Eto vidis koliko ja nista ne vidim kada si mi blizu.
...
KAda je otisao..samo je rekao Hvala sto si mi ulepsala zivot.
Zaspala sam. A kada sam se probudila osetila sam jako jako emotivno ispunjeno i zadovoljno.
Bas prelepo.ali..istog momenta sam pocela da placem. Ceo dan sam plakala toliko .da me je neko gledao mislio bi da mi je neko umro.
Ne znam sta ce biti.
I ako nista ne bude bicu zadovoljna. Valjda sam navikla da ga volim iz daleka.
U ovom trenutku jedva cekam da ga vidim i obraduje me kad vidim njegove poruke na telefonu makar nista ne pisalo u njima.
Ali ja i dalje placem
Znam da je ovo nessto najromanticnije i najlepse od bilo kakve izjave ljubavi koje sam.ikad slusala.
Meni je ovo lepse od bilo kakvog buketa cveca ili poklona.
Jbg..
Ali zasto sam.preplakala ceo dan onda? Zasto ..kad Je toliko bio pazljiv u svemu..
Ili je to nagomilana bol iz proslosti?
Ili je pak to najzad demant mog uverenja da mi nije ljuvav bila uzvracena..
Ne znam kako drugima deluje sve ovo.
Ovo.
Jeste romantično...ali zato što si ti romantična a on samo igra tu igru.
Ne znam šta da ti kažem, ali ono što sam naučila kao nekadašnja romantična budala jeste da gledam postupke. I da se ljudi teško menjaju. Prihvatam mogućnost da posle nekog vremena sudbina ponovo sjedini i da to stvarno bude ono pravo ali...treba imati u vidu šta vas je rastavilo, a to nije život nego njegova odluka. Ako te ipak nešto neodoljivo vuče k njemu i veruješ da u tom čoveku ima potencijala onda bar budi pametna pa ga dooobro namuči. Na to ne samo da imaš pravo nego i obavezu prema sebi jer tvoja duša neće biti mirna ako mu se samo budeš bacila u zagrljaj ko ovca na ponovno klanje.
 
Ovo.
Jeste romantično...ali zato što si ti romantična a on samo igra tu igru.
Ne znam šta da ti kažem, ali ono što sam naučila kao nekadašnja romantična budala jeste da gledam postupke. I da se ljudi teško menjaju. Prihvatam mogućnost da posle nekog vremena sudbina ponovo sjedini i da to stvarno bude ono pravo ali...treba imati u vidu šta vas je rastavilo, a to nije život nego njegova odluka. Ako te ipak nešto neodoljivo vuče k njemu i veruješ da u tom čoveku ima potencijala onda bar budi pametna pa ga dooobro namuči. Na to ne samo da imaš pravo nego i obavezu prema sebi jer tvoja duša neće biti mirna ako mu se samo budeš bacila u zagrljaj ko ovca na ponovno klanje.
sisters will do it for themselves...:cool:🤛✊💪😜
 
Interesuje te zasto si plakala? Sidji duboko u dnu duse i tu ces naci odgovor, tako ja radim! Pokrijem se dekom preko glave i onda razmrsujem sve dok dodjem do srzi! Tvoja dusa je plakala pitaj nju, mi mozemo samo da nagadjamo! :heart:
Jeste.
POkusala sam. Ali nisam uspela. Zato pitam ljude koji ne mogu biti ni malo subjektivni ni emotivni prema situaciji.
NIkad mi se to nije desavalo. Sta sam zavrsila zavrsila sam.
Ja uopste ne mislim da igra igru.
Niti on ima potrebe da se grebe..
 
  • Voli
Reactions: Tea
Dobro to je bilo pre 20 godina. O tome se radi.
Opet.
Nije bas tema da li i kako cu sa njim u buducnosti.
I kakav je on ili ja covek.
Tema je ..
Desilo se. Samo jedan se ne slaze da nije romanticno. Dakle nije moj subjektivni osecaj da je bilo lepo vec lepo i drugima zvuci..E SAD.
TEMA I PROBLEM KOJI IMAM OKO TOGA JESTE STO NA LEPE STVARI IMAMO LANCANU REAKCIJU SRECU I ISPUNJENOST..
JA SAM JE IMALA
..ALI IMALA SAM I NESTO STO JE KROZ PLAC IZASLO.... PITAM VAS KAO NEKAKVE NEZAVISNE POSMATRACE
NA STA LICI TO.
SAMO JEDAN od svih koji su pisali na temi je dao misljenje oko ovog
Svi se hvataju za neke druge sporedne stvari.
da li ja to ne umem da pisem ili sta li?
Možda si se isplakala jer si makar za trenutak u glavi zamislila da ste mogli da razgovarate kao ljudi pre 20 godina i ne pogubite svaki kontakt jedno sa drugim. Možda svakako ne biste živeli idilično i srećno zajedno, ali bi stvari bile jasne i tebi, i njemu.
Jeste bila prevara, ali je bila i velika ljubav koja je mogla trajati do dana današnjeg. Niko svoje ljubavi ne započinje sa idejom da će se jednog trenutka završiti. Godine su prošle... ko zna kako je živeo on, ko zna kako si živela ti.
Vezu ste završili mada je bilo očito mesta eventualnim popravkama. Shvatila si da te je iskreno voleo, kao i ti njega. Dve decenije je prošlo... i opet iskra. Da možda ne plačeš za dve decenije koje su protutnjele a da nisi znala da te je voleo ozbiljno, uprkos prevari koja se dogodila?
Ne znam, postavljena tema mi je privukla pažnju, sve sam pročitala. Ima te romantike, ali zbog romantike se i plače, pa, ne mogu reći da mi nije potekla po koja suza čitajući sve ovo.
Možda nešto nisam dobro razumela pa interpretiram glupo.
Zelenika-tamo mi duša ponekad u snovima ode, toliko drago i lepo mesto, toliko sam divnih ljudi upoznala tamo jednog leta, radeći u jednom Marineru 3 meseca kao šanker i barmen. Dopada mi se tvoj nadimak.
 
Poslednja izmena:
Da bravo covek.
Upravo to.

Stavila sam u fioku i pustila zveri kada sam osetila da je bezbedno..

Dal je noguce da samo ti od svih ovde .zajedno samnom- si video samu bit situacije...
Bravo
Hvala! Ne desava se cesto da me neko pohvali za nesto! Sto bi rekli - I will treasure it!

Za nekog kome posao nisu prvenstveno ljudi, nego razgovor sa masinama, i sam sebe ponekad iznenadim lucidnoscu u nekim ljudskim momentima, ali to je najverovatnije zato sto sam se prepoznao u nekim momentima. Mozda sam napisao a mozda i ne da sam imao razne emotivne epizode dok sam bilo mlad.

A mozda bih mogao i da napisem jednu dogodovstinu iz mog zivota, u vidu zahvalnice. Prica je vrlo kratka, nadam se.

.....

Isao sam u jednu od poznatih beogradskih gimnazija. Tokom cetvrte godine zapazim devojku u skoli koja mi se mnogo svidela. Bila je u godinu dana mladjem razredu. S obzirom na urodjenu opsesivnost pocne ona sve vise da mi se svidja, i da je gledam kad god mogu da je vidim, da li je izasla na odmor s kim se druzi itd. pa to preraste u zaljubljenost, a ja iako malo lud inace, ipak tesko je prevaliti taj trenutak kad nekom treba da pridjes pogotovo u tim godinama. I tako posle nekoliko meseci, okurazim se dovoljno da joj pridjem sa najjednostavnijim mogucim pristupom - kazem: voleo bih da se upoznamo. Bila je odsecna - rece - vidis, ja ne bih - i okrete mi ledja. Kao da su se celi nijagarini vodopadi prosuli po meni. Jedan sam od onih osoba koja smatra da ako nesto ne krene nekim dobrim tokom verovatno i nece pa ma sta radio. I tako, puno sam patio zbog svega toga. I posle me malo proslo. Neki drugi zivot i problemi su bili aktuelni.

Proslo je jedno 10tak godina. Ne znam kojim povodom javi mi se neki vrlo dobar i blizak drugar iz iste skole i kaze: gde si, ja mu kazem gde sam, on kaze - e super tu si blizu aj dodji na kafu/pice da se ispricamo nismo se dugo videli. Igrom zivota stan u kome je stanovao je na 10-15 minuta peske od mene. I tako odem ja. Visok soliter, vise ulaza, nije bilo mobilnih. Malo sam se pogubio dok sam nasao ulaz, sprat i stan. Poneo sam u poklon neko pice i cokolade. Zvonim na vrata..

Otvara mi lepa mlada zena, drzi dete u ruci, a meni se odsekle noge, zamalo da mi ispadne sve iz ruke - prepoznao sam je. Ona mene naravno nije. Gleda me pomalo zacudjeno. Ja, u trenutku blokiranog jezika i sludjenog uma ne mogu da se sastavim - totalna blokada - iza nje se pomalja moj drugar, osmehuje se i veselo kaze 'ajde ajde udji, i taman, evo da te upoznam sa svojom zenom - znas, isli smo u skolu zajedno, samo je ona bila mladji razred'...

Posle tog momenta, otisli su u Kanadu.
 
Možda si se isplakala jer si makar za trenutak u glavi zamislila da ste mogli da razgovarate kao ljudi pre 20 godina i ne pogubite svaki kontakt jedno sa drugim. Možda svakako ne biste živeli idilično i srećno zajedno, ali bi stvari bile jasne i tebi, i njemu.
Jeste bila prevara, ali je bila i velika ljubav koja je mogla trajati do dana današnjeg. Niko svoje ljubavi ne započinje sa idejom da će se jednog trenutka završiti. Godine su prošle... ko zna kako je živeo on, ko zna kako si živela ti.
Vezu ste završili mada je bilo očito mesta eventualnim popravkama. Shvatila si da te je iskreno voleo, kao i ti njega. Dve decenije je prošlo... i opet iskra. Da možda ne plačeš za dve decenije koje su protutnjele a da nisi znala da te je voleo ozbiljno, uprkos prevari koja se dogodila?
Ne znam, postavljena tema mi je privukla pažnju, sve sam pročitala. Ima te romantike, ali zbog romantike se i plače, pa, ne mogu reći da mi nije potekla po koja suza čitajući sve ovo.
Možda nešto nisam dobro razumela pa interpretiram glupo.
Zelenika-tamo mi duša ponekad u snovima ode, toliko drago i lepo mesto, toliko sam divnih ljudi upoznala tamo jednog leta, radeći u jednom Marineru 3 meseca kao šanker i barmen. Dopada mi se tvoj nadimak.
Evo.
Bravo

Da sad znam kako se daje reputacija dala bih ali ne znam.
Clan je sve procotao razumeo situaciju vise i od mene.
Doduse ja imam blokadu prema situaciji pa i ne mogu jasno sama doci do zakljucka.

Mislim da je ovog puta
100 % tacan odgovor.
Uklapa se u sve pukotine i krivine.
Da... nisam verovala do pre 10 dana da je on mene iskreno voleo onda.
Sada.nemam pojma sta mu je po glavi.
IMam osecaj kao prema nekom novom coveku.
Nova situacija i vala bas nista ne ocekujem od toga.

Ali da...
Pre 20 godina sam bila voljena
da sam znala to i da sam je prepoznala
da sam iskreno i jako imala njegovu ljubav i tako se ponasala
verovatno ta prevara nikad se ne bi desila.
Evo kristalisem situaciju pomalo uz pomoc vas dobri ljudi.
Tacno je to.
Da sam bila svesna ljubavi koje sam imala tada
ne bi ni ja ni on proveli ovoliko vremena nesvesni sta nas boli.
Bravo ljudi..najzad..
 
Evo.
Bravo

Da sad znam kako se daje reputacija dala bih ali ne znam.
Clan je sve procotao razumeo situaciju vise i od mene.
Doduse ja imam blokadu prema situaciji pa i ne mogu jasno sama doci do zakljucka.

Mislim da je ovog puta
100 % tacan odgovor.
Uklapa se u sve pukotine i krivine.
Da... nisam verovala do pre 10 dana da je on mene iskreno voleo onda.
Sada.nemam pojma sta mu je po glavi.
IMam osecaj kao prema nekom novom coveku.
Nova situacija i vala bas nista ne ocekujem od toga.

Ali da...
Pre 20 godina sam bila voljena
da sam znala to i da sam je prepoznala
da sam iskreno i jako imala njegovu ljubav i tako se ponasala
verovatno ta prevara nikad se ne bi desila.
Evo kristalisem situaciju pomalo uz pomoc vas dobri ljudi.
Tacno je to.
Da sam bila svesna ljubavi koje sam imala tada
ne bi ni ja ni on proveli ovoliko vremena nesvesni sta nas boli.
Bravo ljudi..najzad..
Jbt..
Ovo moze nekim mladim ljidima a i starijim da bude od koristi.
cist primer koliko je i zasto je vazno biti svestan sebe i okoline .svoje vrednosti i uloge u sopstvenom zivotu.
Ako niste svesni moze vam se dogoditi eto... da odzivite 20 godina sa nekom boli u sebi koja uopste ne treba da bude tu..
Poenta je..
Budite svesni zivota i vase uloge u njemu.kao i vaseg uticaja na druge.
Evo najezila sam se od ovog saznanja... ali najozboljnije
Nemam reci.. sem jednog velikog Hvala.
Cak i onima koji su tvrdili da se radi o dve psihicki neuravnotezene osobe.. itd..
 
Ja ne znam ni šta je reputacija a kamoli kako se daje.
A tolike dane sam straćila ovde.
Jel to jedan iz niza prst srce smeško zelenko bečko...ali nije, to znaš.
Nije...usvari ne znam. Mozda su promenili pa je to reputacija..

Reputaciju dobijas od drugih clanova
i sto vise ocena imas to imas visi cin ..to se uz nik tvoj stalno pojavljuje..ono sto pise
Obecava...ili master... ima puno ..
Jbg .sta sam sad rekla?
Ko razume shvatice
 
Nije...usvari ne znam. Mozda su promenili pa je to reputacija..

Reputaciju dobijas od drugih clanova
i sto vise ocena imas to imas visi cin ..to se uz nik tvoj stalno pojavljuje..ono sto pise
Obecava...ili master... ima puno ..
Jbg .sta sam sad rekla?
Ko razume shvatice

Aha, ono iskusan, domaćin, legenda...
Ali to ide uz broj poruka, ne utiču članovi
~~~
Ugl, žao mi je da kvarim novu veru u staru ljubav...ali kako možeš da padneš na romantiku posle takvog njegovog postupka.
I zašto si tad ćutala umesto da mu izvadiš oči
 
Aha, ono iskusan, domaćin, legenda...
Ali to ide uz broj poruka, ne utiču članovi
~~~
Ugl, žao mi je da kvarim novu veru u staru ljubav...ali kako možeš da padneš na romantiku posle takvog njegovog postupka.
I zašto si tad ćutala umesto da mu izvadiš oči

Pogresila si poentu teme.
nije nikakva vera niti se o tome radi.
Nemoj me razocaravati sa povrsnim stavovima.
toliko su ovi ljudi dobronamerni sto su zajedno samnom razmisljali da sam eto pre par postova dosla do odgovora.
Sto je najgore postadoh svesna da je moj..tj nas primer i sve sto je napisano ovde ...moze verovatno spasiti neke nove ljubavi ili odnose uopste.
Toplo ti preporucujem
Procitaj temu od pocetka.
Izdrzi cak i debilne komentare..
Pa kad obrnes krug i dodjes do zadnje stranice ne bi bilo lose onda da napises nesto.
Sta ja znam.
Mozda je poenta samo meni jasna i izgleda.mi bitno. Volela bi da cujem i tvoje misljenje(a izgleda da si mladja osoba)
 
Pogresila si poentu teme.
nije nikakva vera niti se o tome radi.
Nemoj me razocaravati sa povrsnim stavovima.
toliko su ovi ljudi dobronamerni sto su zajedno samnom razmisljali da sam eto pre par postova dosla do odgovora.
Sto je najgore postadoh svesna da je moj..tj nas primer i sve sto je napisano ovde ...moze verovatno spasiti neke nove ljubavi ili odnose uopste.
Toplo ti preporucujem
Procitaj temu od pocetka.
Izdrzi cak i debilne komentare..
Pa kad obrnes krug i dodjes do zadnje stranice ne bi bilo lose onda da napises nesto.
Sta ja znam.
Mozda je poenta samo meni jasna i izgleda.mi bitno. Volela bi da cujem i tvoje misljenje(a izgleda da si mladja osoba)
Uhvatila si se za reč veru...
Volela bi da čuješ moje mišljenje ali sam promašila poentu. A šta je poenta teme - zašto plačeš.
Pročitala sam od početka još na početku...i i dalje sam pri tome da si onda oćutala kao obespravljena, nisi ništa uradila, nisi se suočila s njim, samo si zatrpala. Takođe, moj je utisak njega vrednuješ više nego sebe.
 
Uhvatila si se za reč veru...
Volela bi da čuješ moje mišljenje ali sam promašila poentu. A šta je poenta teme - zašto plačeš.
Pročitala sam od početka još na početku...i i dalje sam pri tome da si onda oćutala kao obespravljena, nisi ništa uradila, nisi se suočila s njim, samo si zatrpala. Takođe, moj je utisak njega vrednuješ više nego se
Da.poenta je bila da razjasnim sebi zasto sam u isto vreme ispunjena emotivno a umesto da budem puna snage ja suprotno od toga ..u bedaku sam i cmizdrim ceo dan
Hvala bogu ..taj dan je prosao.
Da.. znam
Nisam se suocila sa njim.
Ustvari i kada sam ga nazvala vec je bilo kasno i on je bio izgubljen i povredjen.
Povukla bi se i dan danas da naidjem na istu situaciju.
AKo imas pticu u ruci i pustis jw da odleti .ako ti se ne vrati-tad mozes biti siguran da je nikad nisi ni imao.

Prosto,ako mu moja ljubav nije dovoljna vec je sa nekom drugom..
Sta tu ja imam da se suocavam.
Cak i sa ove distance
Ja ne znam i da sam pokusala ne znam kako bih dosla do njega kada mi je drecao na telefon.
Moja greska je ucinjena pre njegove prevare.
I to tek sad saznajem.
Jednpstavno nisam bila svesna da me obozava
Ja sam sve mislila da je suprptno. Vetovatno sam se tako i ponasala. I to ga je eto oteralo u sranje...
Mozda poent treba da bude da se razgovara pogotovo o neprijatnim temama. Postoji mogucnost da onako kako mi vidimo svet i ocenimo situaciju oko nas i nije bas isprsvan.
A kakp cemo to znati ako ne razgovaramo sa drugima oko nas.
TO su moji razlozi ne reagovanja.
Ali to ne znaci da mislim da su u redu.
Naprotiv. Mislim da je ispravnije kao sto ti kazes. Reagovati
 
I to si u pravu.
Vrednujem vise njega nego sebe.
Tek sad vidim da je on iz ove situacije od pre 15 godina izvukao deblji kraj.
Svaku .sa oprostenjem pizdriju koja nam se desavala drzati u glavi tako jasno i secati se kristalno jasno toga.. sve ove godine mora da je ocajno tesko.
Pogotovo sto znamo i to da ga izjeda krivica i dan danas..
( one reci njegove.. da li mu se svetim..i da ce sve izdrzati..)
To bas mora biti da je bilo tesko..
 

Back
Top