Da li su žene oštrog uma i oštrog jezika poželjne u društvu?

Znam ja točno na koji kraj toljage misliš.

😡

Pamtim kada sam prvi put stavio taj video, napisala si - baba, kako bi te istoljagala.
И опет ми од свега оставила утисак само тољага. Бар знаш да сам искрена :rotf:
 

@mina68 voli ovu gospođu najviše na svijetu.

🥰 🐈

@Gospođetina 👑 poslušaj, možda i ti nešto naučiš.

:heart2::heart2::heart2:

Eto vidiš šta puštaju na tv

To daje vjetar u krilu ovima tipovima sto na kiši i vjetru kleče I mole bogu da se žene vrate u kuću da radjaju djecu i mijesaju puru

Umjesto da je izbace iz programa voditelj se smije ?

tuga
 
Eto vidiš šta puštaju na tv

To daje vjetar u krilu ovima tipovima sto na kiši i vjetru kleče I mole bogu da se žene vrate u kuću da radjaju djecu i mijesaju puru

Umjesto da ke izbace iz programa voditelj se smije ?

tuga
Нормалан човек на овакве појаве може само да се смеје...
 
Da li su žene oštrog uma i oštrog jezika poželjne u društvu?

Kao supruga?
Mama?
Komšinica ?

Ili su roditelji tu nešto zeznuli pa je sad došlo do tog spoja koji nije rado vidjen u društvu ?

Bonus pitanje

⬇️

Pitanje našim divnim dobrim vrednim muškarcima forumasima : bili se zaljubili u takvu bombicu ?



Pogledajte prilog 1496067
Bez emocija definitivno pozeljne
 
Zavisi od njihovog fizičkog izgleda, ali i društvenog statusa. Isto zapravo važi i za muškarce.

Nije isto kad je neka lepotica nadrkana ili kad neka ultra-uspešna žena ima britak, oštar um i jezik, i kad je to neko ko ne spada u te dve (danas tako poželjne) kategorije.

To je onaj isti fazon koji se primenjuje na muškarce - ako je bogat i debeo, onda je simpatični meda, a ako je siromah i isto tako podgojen onda je on debela svinja. Ili ako je ružnjikav, a bogat - onda je šarmantan. A ako je ružan plus propalice, onda je creepy manijak :D

Tako i žene - ako ima britak um i jezik a lepa je, ili uspešna, ona je alpha ženka, prodorna, iron lady, ili kako se to već kaže... a ako nije lepa ili uspešna onda je alapača, ne zna gde joj je mesto, isfrustrirana, napadna, nedojebana...

Jbg. Živimo u socijal-darvinističkom svetu, pravimo se da se sve meri jednakim aršinom, a nije tako. Što bi rekli ovi momci dole - srednja škola se nikad ne završava, isti su principi i u odraslom dobu, samo na kompleksniji način. Pa ko se snadje - snašao se.

The whole damn world is just as obsessed
With who's the best dressed and who's having sex
Who's got the money, who gets the honeys
Who's kinda cute and who's just a mess

 
Naravno da je takva žena poželjna u bilo kojoj normalnoj sredini, ono što je veći problem je što su takvi ljudi pod parolom "ja sam direktan/na i otvoren/a" zapravo bezobrazni i neotesani, a sve guraju pod plašt mi smo oštrog jezika. Nisi ti, miko, oštrog jezika, nego mentol, to su dve različite stvari.

Ali ne znam odakle narativ da muškarci vole glupe u životu... Jedno je za seks i nešto usputno, ali ja još nisam sreo tipa kom je super da pored sebe ima glupu osobu pored koje treba da se budi čitav život i da mu dete možda nasledi tu pamet.
 
Da li su žene oštrog uma i oštrog jezika poželjne u društvu?

Kao supruga?
Mama?
Komšinica ?

Ili su roditelji tu nešto zeznuli pa je sad došlo do tog spoja koji nije rado vidjen u društvu ?

Bonus pitanje

⬇️

Pitanje našim divnim dobrim vrednim muškarcima forumasima : bili se zaljubili u takvu bombicu ?



Pogledajte prilog 1496067

A sto mora da ima ostar jezik ako ima ostar um?

Ne vidim na koji nacin su ta dva povezana.

Ostar um je obicno u glavama ljudi neagresivnog ponasanja, zato i jesu brzi ili solidno obrazovani...sto ne bih mogla da kazem za ostar jezik koji mahom krasi one manje pametne koji precenjuju sopstveni sud.

Mudra zena je ona koja svasta o svemu zna ali pre svega ume da se ponasa i da okrene na svoju vodenicu bez da glas podigne.
Da se svadja moze svako. To je najlakse.
 
A sto mora da ima ostar jezik ako ima ostar um?

Ne vidim na koji nacin su ta dva povezana.

Ostar um je obicno u glavama ljudi neagresivnog ponasanja, zato i jesu brzi ili solidno obrazovani...sto ne bih mogla da kazem za ostar jezik koji mahom krasi one manje pametne koji precenjuju sopstveni sud.

Mudra zena je ona koja svasta o svemu zna ali pre svega ume da se ponasa i da okrene na svoju vodenicu bez da glas podigne.
Da se svadja moze svako. To je najlakse.
Не уме свако ни да се свађа, а свађа је некад неизбежна и подразумева да је у то укључена најмање још једна особа.
Али, овде говоримо о женама оштрог језика, а оне су такве увек. Не треба им ни саговорник, стално су у неком конфликту са светом.
 
Da ali pitanje teme je da li se lepota može nečim nadomestiti.Treba jasno da se kaže da to nije moguće jer je ta sklonost ka lepom u prirodi čoveka.

Pa dobro, ja nisam mislila na izuzetnu ružnoću. No, znaš, setila sam se jednog mladića davno kad smo bili mladi, zabavljao se sa jednom mojom drugaricom iz škole koja je bila lepotica. I sad, imao je poverenja valjda u mene i seli tako malo pričali, i on počeo kako ne zna šta mu je, ona jeste lepotica, ali njega nervira ovo, ono, počeo da nabraja, čak su tu bili i prsti na stopalima 🙃.. to mi tada bilo baš zanimljivo pa sam upamtila. u stvari, ona mu se nije sviđala kao osoba, nerviralo ga kad priča, kad ovo ono, a pošto je objektivno bila najpoželjnija, nije mu bilo jasno šta je sa njim. Ne sećam se ni da li sam mu nešto rekla.

I srednje lepa osoba kad ti se baš svidi, onda vremenom bude sve lepša. Neka oštrokondža ili ako misliš da je glupa, ili nevaspitana, ili je se stidiš u društvu kad progovori, ta lepota traje kratko.
 

Back
Top