DA LI SU SVI MUSKARCI IDIOTI ILI SU MOJA OCEKIVANjA PREVELIKA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:rotf:
MA KAKVI ZA BACANJE, NAKON CRNACA MI ULECEMO DA IH DOKRAJZIMO!:mrgreen:
ALI FBI NAS OBAVESTAVA DA TE DEVOJKE ZA PAR DANA(kod ih sredimo) NECE POSTOJATI ZBOG NARIDNIH HEROJA - ZABAVAN!, NADREALISTA, CRNCI i SVI OSTALI!!!I MUSKARCI CE OSTATI SLOBODNI DO....(nastavak na sledecoj strani:mrgreen:):arrow:

...DO SUDNJEG DANA
PA HEBOTE AKO MOŽE SVAKA ŠUŠA DA IMA ULICU,ŠTO NE BISMO I MI? :mrgreen:
 
Pohvale Nadrealisti i Zabavnom. :)

Smatram da ne bi trebalo da postoji ovakva tema. Na pitanje te vrste ne postoji dovoljno glup odgovor.
Naravno da nisu. Ne vređaj muškarce. I ah opet ta generalizacija.
Ovih dana sve žene za'vatio feminizam...
Eto Lana92 moj savet je da počneš sa čitanjem Vedrane Rudan... Fino štivo za osećaje te vrste...

thanke you, thanke you!:hvala::hvala::hvala:
 
Pohvale Nadrealisti i Zabavnom. :)

Smatram da ne bi trebalo da postoji ovakva tema. Na pitanje te vrste ne postoji dovoljno glup odgovor.
Naravno da nisu. Ne vređaj muškarce. I ah opet ta generalizacija.
Ovih dana sve žene za'vatio feminizam...
Eto Lana92 moj savet je da počneš sa čitanjem Vedrane Rudan... Fino štivo za osećaje te vrste...

ona je bre klinka koju ne zanima nista sem 'muskarca' - pretpostavljam starijeg - i nece ona da cita bilo sta a kamoli vedranu rudan
 
Pohvale Nadrealisti i Zabavnom. :)

Smatram da ne bi trebalo da postoji ovakva tema. Na pitanje te vrste ne postoji dovoljno glup odgovor.
Naravno da nisu. Ne vređaj muškarce. I ah opet ta generalizacija.
Ovih dana sve žene za'vatio feminizam...
Eto Lana92 moj savet je da počneš sa čitanjem Vedrane Rudan... Fino štivo za osećaje te vrste...

E baš volem...
 
i sta cemo kad se ujedinimo? :lol:

E ybg,o tome nisam razmišljao :lol:

Onda pravimo anarhiju : )

Zamislite...svet...

Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one
 
E baš volem...

Ne ne ne... Mene nije... :)
Šta više imam poseban stav o tome. Ali ne bih ovde da ga razrađujem.

ona je bre klinka koju ne zanima nista sem 'muskarca' - pretpostavljam starijeg - i nece ona da cita bilo sta a kamoli vedranu rudan

A i to što ka'eš... Inače ne volem pomenutu gospoju.

i sta cemo kad se ujedinimo? :lol:

Neeemojtee.... Mislim.... Nemojte protiv svih "žena"
Sviđa mi se ideja za anarhiju...
 
Pa werujem da moze da se nadje normalan dechko u koga cesh se zeshce zaljubiti,tako da ne ochajawaj,mislim u sushtini swako ispadne idiot u nekoj situaciji,shto ne mora da znachi da je to neshto powezano s ljubawlju,ali uglawnom ne treba da brinesh,zato shto swe ce to da dodje i ode,osim jednog nadam se,tako da curo glawu gore,jel ,,idioti,,mogu samo da ti se klanjaju!!!!!!!!!!!!! Budi samouwerena,jel i ti krijesh mnoge sposobnosti,tako da nemoj da se nadash da su samo oni ti koji mogu da se igraju sa dewojkama i da lete s jednog cweta na drugi,i ti mozesh da budesh ta koja se poigrawa s nekim,narawno to nikome ne zelimo ali shta je tu je mozemo i mi malo da se igramo sa tudjim osecanjima,owo ti ne preporuchujem,ali kao shto se kaze ZIWOT IDE DALJE,pa daj ti si josh mlada,ne brini!!!!!!!!!!!!!! :super::klap::ok::roll::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top