Da li su radikali stvarno barabe ??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Da li su radikali zaista barabe i neotesani primitivci, kao sto kaze Dinkic??
Ja mislim da jesu, ali da nista bolji nisu ni svi ostali poslanici skupstine Srbije......
Mislim da su svi zajedno u talu, tipa :"dok sam ja na vlasti, ja cu da se obezbedim, a ti neces da me hapsis posle, kad dodjes na vlast., pa se ti obezbedi, a ja necu tebe da hapsim...."

Zato, i samo zato NIKO nije do sada odgovarao za lopovluke. Ni JUL, ni SPS, Ni Radikali, ni DOS,ni DSS.......Niko!!!!!!

A raji daj samo malo srbovanja, haga, zvezde i partizana, i oni su drogirani....
tako nam i treba....
 
Zato što im se moglo.
A i kakve lopovluke?
Nisu oni barabe, oni su obične seljačine. Koje su se, slučajno, našle na mestu poslanika. Polovina ne zna ni da promeni jednu imenicu kroz sve padeže... Njihovo ponašanje nije više ni psihijatrima interesantno.
 
Pagane, svi su isti....i oni fini i oni neotesani, i vlast i opozicija, samo imaju jedan cilj u glavi a to je da zgrabe sto vise. Cast nekolicini izuzetaka. Sad ovi sto kazes neotesani, nekako to iskreno izbije iz njih, ali meni su daleko pokvareniji oni koji u Armanijevim odelima, sa X5, ergelama, manikirima, kozmeticarima, isto to rade i jos nabijaju na nos svima u ovoj zemlji primitivizam i neotesanost.
 
radikali su primitivni
ds je bahat
pss komičan
dss usporen
ldp meni odvratan
velja toliko primitivan da je postao zabavan
spo kontradiktoran
g17 nedostojan poverenja
čović strašno ljigav
--------------------------
uglavnom niko nije savršen....neki su više sivi,drugi manje...ali svi su sivi
 
Lexa:
Hajde ne bulazni. Radikali su, ako stavimo na stranu lopovluk i laganje, svakako generalno veoma obrazovani. A ponašanje, kakvo je da je, govori o karakteru i snazi njihove stranke.

Da, najobrazovaniji je Toma Nikolic, sa srednjom gradjevinskom.....
Ljudi, kad smo vec kod Tome, zar niko nije pomislio da nije u redu da direktor groblja (grobar) vodi drzavu.........cisto, ono, malera radi...pu,pu....
 
ma najbolje je da ne vodi nijedan....:lol:


Da, najobrazovaniji je Toma Nikolic, sa srednjom gradjevinskom.....
Ljudi, kad smo vec kod Tome, zar niko nije pomislio da nije u redu da direktor groblja (grobar) vodi drzavu.........cisto, ono, malera radi...pu,pu....

ne znam zašto bi neko bio sprečen da bude biran i izabran,zbog svog zanimanja...


u srbiji su svi jednaki...ako ti se ne sviđa putuj igumane...
 
Elvin:
ma najbolje je da ne vodi nijedan....:lol:




ne znam zašto bi neko bio sprečen da bude biran i izabran,zbog svog zanimanja...


u srbiji su svi jednaki...ako ti se ne sviđa putuj igumane...


Ma sve ja to postujem.....ono, kao , svi imaju ista prava...nema diskriminacije....bla, bla....

Ali, bajoooo........grobar vodi drzavu.....ebem li ga, meni to zvuci morbidno....ne ide, bre....

ebes srecu u takvoj zemlji, koju grobar vodi...pu,pu...
 
billy_THE_kid:
Ma sve ja to postujem.....ono, kao , svi imaju ista prava...nema diskriminacije....bla, bla....

Ali, bajoooo........grobar vodi drzavu.....ebem li ga, meni to zvuci morbidno....ne ide, bre....

ebes srecu u takvoj zemlji, KOJU GROBAR VODI...pu,pu...


Najsrećnija bi zemlja bila kad bi je vodio neki KLOVN!!!!

Zato pod hitno baci se u poteru za CIRKUSIMA, ne bi li ulovio nekog KLOVNA!!!
 
slozicu se bili.
Ovo si bas lupio.
nije bitno cime se on bavi... i to je ono u cemu te uopste ne razumem. postao si kao petar sa fpn. sa svojim stavom da samo oni mogu da se bave politikom... bre covece SVAKI PUNOLETAN gradjanin srbije ima pravo da bira i da bude biran. TO JE DEMOKRATIJA.
Ljudi bre, sta je sa vama?
Nema elite.
Nema prosvecenog apsolutizma.
Elita postoji samo u staleskim drustvima... kod bl-a bi bilo elite... kako mozes TI to da pricas?
kako ste tako nerealni i subjektivni bre ljudi?
 
Ima tu istine...
Ekipa koja je fol zavrsila skole u brozovo doba (besplatno) sada se postavlja kao ELITA U KAPITALIZMU hehehehehehhe.... tehnokratija? pre ce biti smejurija... iskoristili socijalizam da vladaju u kapitalizmu... hehehheheh .... kojim kapitalom? Mojjim? Moze - Zivan! (autor precasni g. Veksla)
mojne to decaci... elita u kapitalizmu su donald tramp i oni glumci sto imaju po stotine miliona dolara i oni kapitalisti sto imaju milijarde... a da li zna da se potpise to je stvarno nebitno... u kapitalizmu... a posebno u primarnoj akumulaciji kapitala kako se zove ovo stanje u kome se mi nalazimo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top