DA LI STE NEKOG UPOZNALI???

Izivinite,izvinite...
Necu vise da dajem svoje misljenje?
Ne znam kako se to obracam> Ako sam nekog uvredila...izvinjavam se.
Ajde,kao sto rece Limun,ljudi se razlikuju,ne vredi ih ubedjivati u suprotno.
Ja nikada necu upoznati nekog preko neta.Vi hocete.

:)

Pa nije obavezno,ja sam upoznao 6-7 ljudi sa neta i svi utisci su pozitivni,a svi su iznenadjeni koliko sam fin i kulturan mladic!:D:lol:
 
Izivinite,izvinite...
Necu vise da dajem svoje misljenje?
Ne znam kako se to obracam> Ako sam nekog uvredila...izvinjavam se.
Ajde,kao sto rece Limun,ljudi se razlikuju,ne vredi ih ubedjivati u suprotno.
Ja nikada necu upoznati nekog preko neta.Vi hocete.

:)
ti ne znash kakve sam ja tripove im'o
u stvari i drugi put kad sam se nalazio s njima, sve mi kroz glavu prolazilo "nemoj da budesh uobichajeni debil :lol: "
 
Prvo da odg. na temu :Nisam upoznala nikog preko neta,nikada ni necu.:) (Net sluzi da se ''zabavis'' i zanimas necim kad ti je dosadno.A slazem se da mozes da se navuces na net. :D Ali,ne,nikada se ne bih upoznala sa nekim preko neta pa makar bio ne znam kakav. )

Drugo,samo da kazem,najsimpaticniji mi je Overkill :)
Uzvicnik mu je na kraju svake recenice,tako deluje kao da se nervira. :D Smesno mi je kad nesto napise,osecam kao da to pise neko dete od 10 godina,ne znam zasto. :)

:cmok:

:D

:rumenko::mrgreen: jao pa nema najveca sam faca vodje u selu! eh sto me ovako nece i u stvarnosti gde bi mi kraj bio...:roll::lol:
 
Glupo mi je to.Ok,ne bih htela nikog da vredjam,kazem u svoje ime:mislim da je sve to pomalo jadno.
Sav taj virtuelni svet.
Kao da nemas prijatelje,drustvo,pa moras da ga trazis u kompjuteru.
Mislim da nikad necu promeniti to,tako mislim...i gotovo. :D
Ali,nikad ma koliko mi bila ta osoba simpaticna,nikad je ne bih tako upoznala. :neutral:

Tvoj stav mi je kao u onom vicu kad pitaju Pericu da li hoce da mu poklone knjigu a on kaze:"Ne,hvala,imam vec jednu kod kuce.":mrgreen:

Mislim,svi mi ovde imamo prijatelje,ali ako nam se ukaze prilika da upoznamo jos ljudi,zasto da ne?:)
 
ti ne znash kakve sam ja tripove im'o
u stvari i drugi put kad sam se nalazio s njima, sve mi kroz glavu prolazilo "nemoj da budesh uobichajeni debil :lol: "

hahaha......a kad smo jecaawaste i ja videle onog decka u ekv majici izgledale smo veoooma normaalno:lol:....samo smo vristale i tresle se ko da nas udara struja:lol::lol:...:hahaha:

priznaj da si pomislio "vid' dve budale.." :lol:
 
Poslednja izmena:
Pa dobro...ti si na gubitku...
salim se :lol:

ne nužno :p

ja sam pošla da se nađem sa jednim forumašem(nick neću da navodim ;p)
i kad mi je prišao,prvo sam napravila neku zgroženo-usranu facu,pa sam se okrenula i pokušala da pobegnem :lol: ali me na jedvite jade zaustavio.Nastavak priče nije bitan,ali poenta je da upoznavanje ljudi s neta može da bude i vrlo traumatično :mrgreen:
 
ne nužno :p

ja sam pošla da se nađem sa jednim forumašem(nick neću da navodim ;p)
i kad mi je prišao,prvo sam napravila neku zgroženo-usranu facu,pa sam se okrenula i pokušala da pobegnem :lol: ali me na jedvite jade zaustavio.Nastavak priče nije bitan,ali poenta je da upoznavanje ljudi s neta može da bude i vrlo traumatično :mrgreen:

Pa trazi mu sliku kako si glupa ***!
 
Pa trazi mu sliku kako si glupa ***!
Bravo dečko,ajd sad idi,radimo. :p
Genijalac,imala sam ja slike,ali lik ne izgleda sasvim kao na slici,da li ti je to palo na pamet.
Pa gle ko je u ovoj situaciji glup.

da se razumemo,nije u pitanju nikakav psihopata niti išta slično,samo je retko gadan :lol: :lol: :lol:
Cela pojava je šokantna.Mada ispostavilo se da je dobar lik i sve se završilo srećno i divno :lol:
 
Bravo dečko,ajd sad idi,radimo. :p
Genijalac,imala sam ja slike,ali lik ne izgleda sasvim kao na slici,da li ti je to palo na pamet.
Pa gle ko je u ovoj situaciji glup.

da se razumemo,nije u pitanju nikakav psihopata niti išta slično,samo je retko gadan :lol: :lol: :lol:
Cela pojava je šokantna.Mada ispostavilo se da je dobar lik i sve se završilo srećno i divno :lol:

Opet ti!:p:cmok: Ja kakav sam na sliKi taki sam i u realnosti...ja problema nisam imao! Aj priznaj lepo da si uperila prst u njega i pocela da se smejes,a sad hoces da ispadnes kul!
 
Opasni je upoznavati ljude sa neta.Svasta moze da se desi.Ali moze da se desi i da pronadjes nekog cool,pa se zaljubis,br'te,pa ona tamo-vamo i lepo se udas .....XD....Moja najbolja drugarica na'vatala decka na krstarici i najboljeg druga,voli ga vise od svega a nikad ga nije upoznala.Sad on zapalio u Nemacku a ona je sva :besna:.....
 
Glupo mi je to.Ok,ne bih htela nikog da vredjam,kazem u svoje ime:mislim da je sve to pomalo jadno.
Sav taj virtuelni svet.
Kao da nemas prijatelje,drustvo,pa moras da ga trazis u kompjuteru.
Mislim da nikad necu promeniti to,tako mislim...i gotovo. :D
Ali,nikad ma koliko mi bila ta osoba simpaticna,nikad je ne bih tako upoznala. :neutral:


Nikad ne reci nikad. :lol:

Ozibiljno,sta ako naletis na neku osobu vrednu upoznavanja? :)

Ili ako te bas,bas zaintrigira?
Jeste opasno sretati se sam sa nekim koga ''znas'' samo preko neta,ali povedes i nekog drugog sa sobom,i budete na javnom mesu.

Koliko sam procitala,to nije tvoj slucaj.Pa dobro,ako ne zelis,nista strasno.
Na kraju krajeva,forum i postoji da bi se zabavio.:)


P.S.Nije bas zdravo zaljubiti se u osobu iz virtuelnog sveta,tako da...Nemojte se prebise ni zblizavati. ;)
 
ne nužno :p

ja sam pošla da se nađem sa jednim forumašem(nick neću da navodim ;p)
i kad mi je prišao,prvo sam napravila neku zgroženo-usranu facu,pa sam se okrenula i pokušala da pobegnem :lol: ali me na jedvite jade zaustavio.Nastavak priče nije bitan,ali poenta je da upoznavanje ljudi s neta može da bude i vrlo traumatično :mrgreen:
Uh, ja se kao dogovorila da se nadjem sa jednim i sigurna sam da cu imati istu reakciju k'o i ti, znaci bezim i navlacim traumu.:mrgreen: Ja sam stidljivo celjade i obicno crvenim pri kontaktu sa novoupoznanim ljudima.:rumenko:

 
Opasni je upoznavati ljude sa neta.Svasta moze da se desi.Ali moze da se desi i da pronadjes nekog cool,pa se zaljubis,br'te,pa ona tamo-vamo i lepo se udas .....XD....Moja najbolja drugarica na'vatala decka na krstarici i najboljeg druga,voli ga vise od svega a nikad ga nije upoznala.Sad on zapalio u Nemacku a ona je sva :besna:.....

Sve je to tacno, ali ko ne reskira, taj ne dobija :)

Ja imam dosta osoba ovdje na Krstarici koje su mi drage, ali nijedna od njih mi nije draza od prijatelja u real life.
 

Back
Top