Да ли сте некада чули за Hot Girl Summer...?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.892
Hot Girl Summer је нешто што се релативно недавно појавило међу неким девојкама, поготово у великим градовима.

То је заправо изазов где се другарице, обично тинејџерке, међусобно такмиче која ће више момака да заведе, пољуби, или спава са њима... Наравно, циљ зависи од договора и изазова али је надметање у броју шема са супротним полом оно што је бит ове игре и овог изазова. Која девојка заведе више момака, она побеђује. Ова игра највероватније да има за циљ да створи хијерархију и нивое способности завођења међу другарицама, те да се и оне себи и остатку друштва докажу као способне промискуитетне девојке.

Какав је ваш став о овој тинејџерској игри и да ли сте некада чули за њу пре него сада?
 
puke GIF
 
Не знам ко се више сатире. Та је тешки комплекс, мада не верујем да је то од града до града. Но виђеш то у НС, а НС је 250.000+ град

Ма, није сатирање комплекс.

Комплекс је кад осуђујеш туђе понашање које те не тангира ни најмање.

Слободна млада девојка, па се игра са другарицама занимљиве игре. Не видим зашто би било ко осуђивао нешто што је ствар само тих девојака.
 
Ма, није сатирање комплекс.

Комплекс је кад осуђујеш туђе понашање које те не тангира ни најмање.

Слободна млада девојка, па се игра са другарицама занимљиве игре. Не видим зашто би било ко осуђивао нешто што је ствар само тих девојака.
Па није баш само њихова ствар. Можда сам ја био жртва тих њихових игара?

Нисам, али многи јесу. Исто важи и за момке.
 
Па није баш само њихова ствар. Можда сам ја био жртва тих њихових игара?

Нисам, али многи јесу. Исто важи и за момке.
Био си жртва чега?

Нека девојка се због те игре љубила са тобом или јeбала са тобом?

Где си ти ту испао жртва?

Шта си ти? нежна пахуљица па ћеш да будеш жртва љубљења, ватања или јебања са девојком?
 
Био си жртва чега?

Нека девојка се због те игре љубила са тобом или јeбала са тобом?

Где си ти ту испао жртва?

Шта си ти? нежна пахуљица па ћеш да будеш жртва љубљења, ватања или јебања са девојком?
Па да, ја на девојке не гледам само као на предмете за искоришћавање. Можда се мало осетим повређеним јер помислим да се неко не игра са мном.
 
Па те игре су искоришћавање. Мени то не одговара.

Ко кога ту искоришћава ако су обе стране сагласне?

Зашто ти девојку са којом се љубиш или ваташ или сексаш сматраш за предмет и сматраш да је искоришћаваш?

Шта је с тобом?

Или мислиш да си ти искоришћен ако те нека девојка пољуби или се појебе са тобом?

Дупло питање - Шта је с тобом?
 
Ко кога ту искоришћава ако су обе стране сагласне?

Зашто ти девојку са којом се љубиш или ваташ или сексаш сматраш за предмет и сматраш да је искоришћаваш?

Шта је с тобом?

Или мислиш да си ти искоришћен ако те нека девојка пољуби или се појебе са тобом?

Дупло питање - Шта је с тобом?
Ко је рекао да су обе стране сагласне? Друго, да, схватам да девојку коју ватам без икакве потпоре искоришћавам. Као што она искоришћава мене ако ме заводи и наводи само зарад игре са другарицама.

Шта је с тобом - да окренемо то питање и да ја тебе то питам, ти би највероватније почео да се вадиш на личне преференце. Е па, ово не мој личан став.

Да, сматрам да сам искоришћен ако ме нека девојка пољуби и изиебе се са мном и онда одједном нестане. С тим да ја то не бих дозволио да дође до секса док је не упознам
 
Ко је рекао да су обе стране сагласне?
Чекај, ти говориш о хипотетичкој ситуацији љубљења, ватања или секса где једна страна није сагласна? То већ спада у кривично дело.

У ком то контексту сагласност не постоји да се љубиш са неком девојком или, недобог, појебеш?
 
Друго, да, схватам да девојку коју ватам без икакве потпоре искоришћавам. Као што она искоришћава мене ако ме заводи и наводи само зарад игре са другарицама.
Љубљење или секс са девојком није никакво искоришћавање ни са које стране, све док постоји обострана сагласност.

Ти би морао да порадиш на овом свом размишљању.
 
Да, сматрам да сам искоришћен ако ме нека девојка пољуби и изиебе се са мном и онда одједном нестане. С тим да ја то не бих дозволио да дође до секса док је не упознам
Нежна пахуљице.

Можда јој се само ниси допао после тог љубљења или секса или ватања, па је зато нестала, а не зато што је хтела да те, тако невиног, искористи.

Не можемо да знамо људске мотиве. Уосталом, они се често и мењају.
 
Чекај, ти говориш о хипотетичкој ситуацији љубљења, ватања или секса где једна страна није сагласна? То већ спада у кривично дело.

У ком то контексту сагласност не постоји да се љубиш са неком девојком или, недобог, појебеш?
Ја говорим о хипотетичкој ситуацији где ме неко изради на мајмуна. На то сам мислио, можда сам погрешне термине користио
 
Љубљење или секс са девојком није никакво искоришћавање ни са које стране, све док постоји обострана сагласност.

Ти би морао да порадиш на овом свом размишљању.
Па кажем ти да у случају да ме девојка изради на мајмуна, поватамо се и само ме фркне, то јесте искоришћавање.
 
Нежна пахуљице.

Можда јој се само ниси допао после тог љубљења или секса или ватања, па је зато нестала, а не зато што је хтела да те, тако невиног, искористи.

Не можемо да знамо људске мотиве. Уосталом, они се често и мењају.
Јесам нежна пахуљица понекад. Емотивац сам, могуће да јој се не би допао али кажем ти горе, није се десило. Љубио сам се и вато само са мојим девојкама. Никада се не ватам и не љубим док то не озваничим
 

Back
Top