Da li ste ikada osetili potpunu srecu?

Blago tebi kad mislish da je to potpuna sretja....

kako kome......

meni je danas bio dan kada sam bio potpuno srecan..... otisho ja sa 3 ortaka u delta city i tamo pojeli u meku pitu sa shumskim vocem i odvalili se od smejanja u tramvaju kad smo se vracali....... *** pita deluje ko vutra....ali stvarno probajte......
 
Poslednja izmena od moderatora:
jes kliše, al sreća je stvarno u milion malih stvari...

osetim je, npr, posle dobrog provoda i zezanja sa drustvom, pa naredno jutro kad ustanem onako mamuran, s sve mi lepo i imam energije za sve
- osetim je kad izadje neki dobar album pa ga onda euforično preslušavam, dernjam se i skačem
- osetim je kad položim ispit za koji sam se baš trudio i namučio
- osetim je kad kupim neku stvar koja mi se baš sviđa
- osetim je kad ustanem, a ono sunce napolju, 22 stepena, suvo
- osetim je kad kad dobijem čokoladu
- osetim je kad vidim nekog ko mi se sviđa

... i tako...


ono jes, u zadnje vreme, slabo šta od ovoga se dešava i pokreće me, al bože moje, radimo na tome...
 
ej u pitanju je potpuna sreca...sto znaci da nemate problema,da vas nista ne opterecuje...svi pisete o nekoj trenutnoj sreci

tu tvoju potpunu srecu osecam jedino kad se bijem sa starijim bratom...skoro podne, ja odbijam da ustanem i onda mama zove burazera da me izvlaci iz kreveta:lol:...a ja NECU!...ali na kraju uvek on pobedjuje.Nije sto je fizicki jaci i za pola metra visi od mene, nego sto na kraju uvek popustim kad mi pripreti "Sekac, ako ovog trenutka ne izadjes iz kreveta...hm...pa samo nastavi da sanjas onu bubu.Koja je moja.A ti ne znas gde su kljucevi.Ako zelis da se provozas veceras, DIZI TU LENJU GUZICU IZ KREVETA, VIDIS DA JE PODNE!!!!"...u tu ukapiram koliko mi je drago sto nisam jedinica:D
 
Kakve su Bube dobre?

Jedino ovakve: :lol:

casse4.jpg

Red%2074%20VW_cropped.jpg

normal_coccinelle.jpg

080526010.jpg

08110469.jpg
 
Don't get your knickers in a twirl love, nas presveti mod ima "issue" sa 99% wolksvagen-ovih modela...

volkswagen :P

volks - ljudi
wagen - vozilo

uh, ala znam njemački :lol:

Jedino ovakve: :lol:

casse4.jpg

Red%2074%20VW_cropped.jpg

normal_coccinelle.jpg

080526010.jpg

08110469.jpg

ajoj. :lol:

meni bube deluju strašno nezgrapno. :confused:

ej u pitanju je potpuna sreca...sto znaci da nemate problema,da vas nista ne opterecuje...svi pisete o nekoj trenutnoj sreci

:confused:

ja mislim da i trenutna može biti potpuna.

ja potpunost ne tumačim kao večnost.
 
meni bube deluju strašno nezgrapno. :confused:
Imao sam prilike da se vozim i da vozim Bubu i mogu reći da sam vukao traume posle toga zbog milion stvari. Prvo što unutra ima prostora kao u... Pa cenim da u tipičnoj kartonskoj kutiji od cipela ima više mesta nego u ovome. :lol:
Zatim taj strašan štektavi zvuk koji začudo, ne dolazi od napred, već - od pozadi. :eek:
Pedale koje izlaze iz poda, baš kao u kamionu.
Šoferšajna koja se nalazi tako ispred da... Veća je razdaljina izmedju mojih očiju i stakala na mojim naočarima nego izmedju moje glave i te šoferke. :lol:
Hauba koja se ne vidi. Pa čekaj, jel je ima il' je nema? Pa očigledno je ni nema čim se ne vidi. :lol:
Jedino (ali pazi, jedino) što mi se svidelo je to što se spolja može zaključati bez ključa i što su napravili kao malu pregradu u ručki kojom se zatvaraju vrata iznutra.

Peglice su najgore. Imam traume od njih. Toliko malecko auto. O.o
Zanimljivo je da je Peglica svojevremeno predstavljena kao zvanični naslednik Fiće. Strašan evolutivni pomak, nema šta. :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top