Da li se svercujete u javnom prevozu ?

Vozio sam se danas 15-tkom, radilo normalno..
Ja sam bar u 3 basa video crn ekran i ljudi nisu mogli da ponište...
d8d9759d79f476d9249a1ec44a2d1436dd5a124c882464e2e36c07b94997499d.jpg
z:shock:z:D
Dugo nisam video komunalnu policiju da im asistira...Što ne znači da neče.
 
sta je to brzina svetlosti?

mutant baba :lol: znaš one bakute koje klecavo prilaze busu, pa se uz pomoć ostalih popnu uz stepenice...a čim vide slobodno sedište - kao da imaju torpedo u zadnjici - stušte se na isto :lol: e pa takve slučajeve ne mogu da prestignem....dok otkucam kartu....:lol:

e da...a kako kontrolori mogu da povere kad neko plati vožnju master karticom na validatoru :huh:
 
Poslednja izmena:
ali kartica nema unos na sebe..cip ima samo citanje podataka, aparat se povezje sa bankom
u stvari ima unosa ali ne verujem da bus plus aparat unosi podatke..vrlo brzo bi se popunio...
ne drzi aparat ko aparat, drzi njihov server sa kojim je apart prikljucen..
Ne znam, nagadjam bzvz posto je to vrlo dobro pitanje, kako znaju ko je platio karticom.. ako neko zna tacno, neka se javi
 
nije jeftino plaćanje platnom master karticom, ali je jeftinije nego da odeš do vozača i kupiš kartu, a svakako je jeftinije od varijante da ti pišu kaznu...za slučajeve koji nemaju nikakve busplus opcije kod sebe, plaćanje masterom može da bude izlaz, ali bi bilo bzvz da ljudi koji već na taj način plate kartu - nemaju nikakvu potvrdu da su je kupili.
 

Back
Top