Да ли се Срби требају ослободити све црногорског што ровари Србијом?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Boli kada mi bezbožnici nekrštene duše diraju pravoslavlje kao većina crnogoraca što sada radi.

Ovo lijevo je danas na Cetinje, đesu naše sve svetinje, patrijocki skup preuzeto sa Antena M (ne može patrijockije) ovo desno su posrbice juče... dobro je dasmo imali ovai ekran jernas nije moglo svih 15 stat ucrkvu Eviva! # NikaViše1918-a

64284167_1141065962767348_3893169978723008512_n.jpg
 
Ријетко који православни Србин данас нема неку везу са Црном Гором. Колико само данас становника Србије има директне коријене са ЦГ. Ту не мислим на ове који су дошли од 1945 нео много раније. Одрицањем Црногораца одрекли би се Немањића, Карађорђевића. Наравно треба се одрећи монтнегрина не само ви у Србији него и ми овамо.
 
Ријетко који православни Србин данас нема неку везу са Црном Гором. Колико само данас становника Србије има директне коријене са ЦГ. Ту не мислим на ове који су дошли од 1945 нео много раније. Одрицањем Црногораца одрекли би се Немањића, Карађорђевића. Наравно треба се одрећи монтнегрина не само ви у Србији него и ми овамо.
Тако је.
 
Ријетко који православни Србин данас нема неку везу са Црном Гором. Колико само данас становника Србије има директне коријене са ЦГ. Ту не мислим на ове који су дошли од 1945 нео много раније. Одрицањем Црногораца одрекли би се Немањића, Карађорђевића. Наравно треба се одрећи монтнегрина не само ви у Србији него и ми овамо.
Možda je postavljač teme mislio na montenegrine :think:
 
Svi u DPSu i drugim INDIPENDENT strankama na funkcijama koji pljuju i čine nepravdu....stop i za njine obitelji...obični puk srpski ili Cg je DOBRODOŠAO..samo ne na direktorske pozicije i ne samo u Bgd Ns...

Mirović iz Ns sa Cetinje šovinističko još kockar.
Bulatović iz Pg gradonačelnik u Niš i Vranje...ODHEBITE SA FUNKCIJA.
 
Svi u DPSu i drugim INDIPENDENT strankama na funkcijama koji pljuju i čine nepravdu....stop i za njine obitelji...obični puk srpski ili Cg je DOBRODOŠAO..samo ne na direktorske pozicije i ne samo u Bgd Ns...

Mirović iz Ns sa Cetinje šovinističko još kockar.
Bulatović iz Pg gradonačelnik u Niš i Vranje...ODHEBITE SA FUNKCIJA.

Koji Mirović?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top