Da li se mozemo zaljubiti preko neta

Pa zasto da ne lazem.Znas i sam da vise puta ponovljena laz postaje istina.Mozda je tako i kad covjek laze samog sebe.Ako kazem da nisam bila zaljubljena i da mi se to samo cinilo kao ljubav onda je vrlo moguce da cu vremenom ubjediti sebe da to jeste tako.
A sto se tice pite,je li stvarno pita tvoje omiljeno jelo?
 
Ja mogu samo preko nokie.
Moze ova..:heart:
nokia_n80.jpg
 
Treba mi pomoc...dopisujem se sa nekim preko neta... i to je postalo ozbiljno...!!! Cak smo se dogovorili i da se vidimo..ali mi svi govore da mu ne verujem...Kakva su vasa iskustva....???On mi je stvarno poseban..ali,nikad se ne zna..Koliko da mu verujem...
U N A P R E D Z A H V A L N A . . . .:oops:

Savetujem ti da ne verujes dok ga licno ne upoznas... Pusti da to traje. Internet je samo nacin da dodjes do ljudi... Dok coveka ne upoznas licno, on ne postoji! Onda ga ucini postojanim... Pusti net i upoznaj njega licno!
Ja sam se dopisivala oko 6 meseci, pa smo se upoznali, pa smo se vencali i sada cekamo bebu. I jako smo srecni! Takav osecaj i tebi zelim!
 
Moje iskustvo je da su sve koje sam upoznao preko neta bile sa ogromnim grudima....ili vrlo dobre ili odlicne ili studenti......

I zabavne.....

Ali tu je verovatno bilo obostrane selekcije tako da sve zavisi od toga.....
Dosadan sam muškarcima koji se prave da su devojke, dosadan sam darkerkama, dacama nisam dosadan , što mene čudi, sponzorušama mediokritetima sam dal degen dal nešto drugo , ne mogu da se setim termina, elitnim sponzorušama je razgovor neobično putovanje za jedanput i dovoljno je , opičenim devojkama je zastrašujuće , one radije vole sve na distanci....
Onim devojkama u rukavicama se više ne sećam kakav utisak ostavljam , jer one su u rukavicama te je potpuno nebitno.....

Dakle negovanje odnosa je moguće preko svih medija i situacija, a ljubav bi da ne bi bila više virtuelna nego realna (šteta za ljubav) ipak vezana za fizičko....

Tako i tempiraj.....a ako kreneš sa sumnjama , onda možeš slobodno da zaboraviš na bilo kakav odnos, jer ko još voli da bude na optuženičkoj klupi.....
Ako si već plašljiva , onda kreni kao da ništa ne znaš o osobi....
 
Savetujem ti da ne verujes dok ga licno ne upoznas... Pusti da to traje. Internet je samo nacin da dodjes do ljudi... Dok coveka ne upoznas licno, on ne postoji! Onda ga ucini postojanim... Pusti net i upoznaj njega licno!
Ja sam se dopisivala oko 6 meseci, pa smo se upoznali, pa smo se vencali i sada cekamo bebu. I jako smo srecni! Takav osecaj i tebi zelim!

WOW....ti si moj idol!!!! Svi kazu NEMA SHANSE!!!!! kad bi znala kako mi je lakshe sada konacno neko pozitivno iskustvo....HVALA:)
 
Dace su devojke koje ljude posmatraju kroz ravnopravno tumačene potrebe....tj seks im je vid pokazivanja naklonosti i lepog mišljenja o nekoj osobi.
Ustvari kad pomislim bolje, pa ja to izuzetno poštujem, tako da nije ipak čudno što im nisam dosadan....
Smatram da je to posledica poverenja koje ukazuju čoveku , a kad poklone poštovanje i poverenje, nešto što već liči na drugarstvo , tu odmah po njima stoji i seks....
Ne traže princa ili potencijalnog princa da bi osetile prožimanje dve duše koje se poštuju i otvaraju jedna drugoj....

Nisu nimfosi....
 
Dace su devojke koje ljude posmatraju kroz ravnopravno tumačene potrebe....tj seks im je vid pokazivanja naklonosti i lepog mišljenja o nekoj osobi.
Ustvari kad pomislim bolje, pa ja to izuzetno poštujem, tako da nije ipak čudno što im nisam dosadan....
Smatram da je to posledica poverenja koje ukazuju čoveku , a kad poklone poštovanje i poverenje, nešto što već liči na drugarstvo , tu odmah po njima stoji i seks....
Ne traže princa ili potencijalnog princa da bi osetile prožimanje dve duše koje se poštuju i otvaraju jedna drugoj....

Nisu nimfosi....

:lol: Јоа, како мене Патак увек забавља својим дефиницијама!

''Даце'' то су оне што ''дају'' п....??? Не трче још који круг да би ''испале поштене''..:lol:.али, у Патковој свести то нису жене које слободно и нормално доживљавају своју сексуалност, него оне које ''сексом показују лепо мишљење о некој особи''!!:lol::lol::lol:
Па, чак иако каже да их ''поштује'', ипак их назива пејоративним називом! :roll:
Самим термином ''даце'' (које ''дају'') подразумева се да оне само дају, да не узимају, да то није интеракција, него једносмеран однос где жена даје нешто мушкарцу...значи, да је жена ту само средство за задовољење мушкаречевих потреба, али не и својих.
 

Back
Top