Da li se mozemo zaljubiti preko neta

Ma ne vjerujem da se odrasli ljudi mogu bas zaljubiti preko neta...Mozda mogu da se malo zanesu,da pobjegnu od svog zivota odredjeno vrijeme,da se zaljube u iluziju koju stvore o osobi koja "kucka" sa druge strane,ali bas da se zaljube...Ljudi se najcesce na ovaj nacin zaljubljuju u svoje obmane.
A za one koji nisu ni veliki ni mali ne znam,oni mogu sve pa vjerovatno i da se zaljube preko neta.
Ma sta nam naprica..a onomad kad si nam kukala..jedva smo te sastavili..jos u balavca da se zaljubis :)
 
Cuj, da li se mozemo zaljubiti...mozes se upoznati, moze neko da ti postane drag ali da se bas zaljubis preko neta a da ne vidis tu osobu, u to ne verujem. Mozete da zainteresujete jedno drugo ali tek kada se upoznate pa pocnete u stvarnom zivotu da se upoznajete, onda mozes da se zaljubis. O netu kao vidu upoznavanja mislim isto kao i bilo kom drugom vidu upoznavanja, u prodavnici, skoli, faksu, preko prijatelja, samo jos jedan nacin da se ljudi povezu i upoznaju.
 
Ma ne vjerujem da se odrasli ljudi mogu bas zaljubiti preko neta...Mozda mogu da se malo zanesu,da pobjegnu od svog zivota odredjeno vrijeme,da se zaljube u iluziju koju stvore o osobi koja "kucka" sa druge strane,ali bas da se zaljube.

Pa ljudi se uvek zaljubljuju u iluziju, bilo to preko interneta bilo u real life-u. Tek kad se vrate na zemlju i umesto iluzije vide stvarnu osobu sa svim manama (koje iluzija naravno nema) zaljubljenosti prerasta ili u ljubav ili u ravnodusnost.

Tako da preko neta ili u stvarnosti-za zaljublejnost je potpuno svejedno.
 
Hvala sto ste mi pisali...Videla sam njegovu sliku...Videli smo se preko kamere...Ima neka hemija izmedju nas..ali postoji jedan novi problem....1300km razdaljine...On je dosta daleko...ali mi govori da je ovo nashe ozbiljno...ja mu verujem....ne znam zasto ali mu verujem.,..znam da ne moze biti neki manijak..ali ipak..dosta sam citala o tome....Postoje svakakvi slucajevi....hvala josh jednom...

Kazes novi problem? Nije ti ranije rekao gde zivi?:D
Eh, ljubav na daljinu... Obicno donese vise bola nego radosti...:(
 

Back
Top