Da li se mozemo zaljubiti preko neta

Treba mi pomoc...dopisujem se sa nekim preko neta... i to je postalo ozbiljno...!!! Cak smo se dogovorili i da se vidimo..ali mi svi govore da mu ne verujem...Kakva su vasa iskustva....???On mi je stvarno poseban..ali,nikad se ne zna..Koliko da mu verujem...
U N A P R E D Z A H V A L N A . . . .:oops:
mozda i njemu govore da ti ne veruje:)
nikad se ne zna ni sa skolskim drugom,kolegom,profesorom...nadam se da i u rl pazis isto toliko kao u vr.vidi se,mozda je to ljubav tvog zivota,mozda potpun promasaj.a budi pazljiva kao sto si inace
 
Kakva su vasa iskustva....???
Prvo pa muško. ;)

bug.gif
 
Dogovorili se gde da se vidimo, videli se kod mostara u Beogradu, popili pice u kaficu, i kud koji mili moji. Kasnije sam ga nazvala jednom da ga pitam da li zna nekoga ko izdaje stan u Beogradu, on mi je rekao da ne zna. Izvodio je neku predstavu, nesto mu je bilo zanimljivo, lozio se, videla sam, dok smo bili u tom kaficu, dok je meni bilo vazno da nadjem stan, i da samo pricam, pricam, pricam sa nekim jer su me bili ugusili oni koji su gledali u meni neku drugu osobu kakva sam bila ranije. Samo sam htela sto vise da pricam, jer ja sam se tad vec bila transformisala kao kameleon u ovu osobu kakva sam sad a nisam imala priliku da to i pokazem.
 
Nisam te slagala Helence. Ovo je primer direktonog sudara dve nepoznate osobe. Dopisivali smo se i on me je pitao hoces li da se vidimo, ja sam rekla hocu, pitao me je kad dolazis u Beograd, ja sam mu rekla kad dolazim i dogovorili smo se da se nadjemo. To sam samo jednom dozivela. Acida sam znala i od ranije. Acid me je samo pitao kad idem na more, i gde idem na more, pa je dosao tamo sam i nije mi rekao da je saznao gde se nalazim preko chata.Sedeo je u kaficu i tu smo se upoznali. Hoces li da ti kazem kako me je startovao?
 
:rotf: Prvo mi je rekao da super izgledam, onda me je pitao odakle sam, a onda me je pitao hocu li da mu popusim, pa hocu li ovako, hocu li onako. Ja sam mu rekla da od svega toga mogu samo da mu dam broj telefona. :rotf: I onda je dolazio 3 dana po 2 puta dnevno u taj kafic, pre podne i popodne, tu smo se vidjali, i pricali, dok se nije potpuno zaljubio u mene. :-)
 
Ma ne vjerujem da se odrasli ljudi mogu bas zaljubiti preko neta...Mozda mogu da se malo zanesu,da pobjegnu od svog zivota odredjeno vrijeme,da se zaljube u iluziju koju stvore o osobi koja "kucka" sa druge strane,ali bas da se zaljube...Ljudi se najcesce na ovaj nacin zaljubljuju u svoje obmane.
A za one koji nisu ni veliki ni mali ne znam,oni mogu sve pa vjerovatno i da se zaljube preko neta.
 
dvoje su se tako zavoleli, uzeli se, izrodili decu..(ona je bila mnoooogo starija, ali to u virtuelnom svetu uopste nije vazno).. onda je on umreo.. ako meni ne verujes, pitaj mirku siziku.. ona sto ti kaze, to ti je sto posto

Jao...pa ko kaže da ne može ljubav preko neta...evo kako Buki i ja ...
d078.gif


Jednog dana će se o toj ljubavi pričati...ko što sam ja pričala o gore navedenoj...šteta samo što će Buki ( kao stariji ) prvi da umre ..i sve ostavi meni u nasledstvo..
g102.gif
 
Treba mi pomoc...dopisujem se sa nekim preko neta... i to je postalo ozbiljno...!!! Cak smo se dogovorili i da se vidimo..ali mi svi govore da mu ne verujem...Kakva su vasa iskustva....???On mi je stvarno poseban..ali,nikad se ne zna..Koliko da mu verujem...
U N A P R E D Z A H V A L N A . . . .:oops:

Da, možemo se zaljubiti preko neta; to je samo još jedan način da upoznaš nove ljude. Naravno da ne trebaš slijepo vjerovati dok se ne uvjeriš da je osoba OK. Ono što ti ja iz iskustva mogu reći je da ne budeš ni pesimista ni optimista; tek kad ga sretneš, počinje upoznavanje, bez obzira na to koliko ti se čini da se poznajete kroz "razgovore" preko neta. Meni je pomalo bio čudan osjećaj kad smo se prvi put vidjeli, sjediš sa nekim sa kim razgovaraš ovako svaki dan, a ustvari ste još uvijek stranci. Na to treba da budeš spremna, a kasnije...ko zna ;) :heart::heart:
 
Hvala sto ste mi pisali...Videla sam njegovu sliku...Videli smo se preko kamere...Ima neka hemija izmedju nas..ali postoji jedan novi problem....1300km razdaljine...On je dosta daleko...ali mi govori da je ovo nashe ozbiljno...ja mu verujem....ne znam zasto ali mu verujem.,..znam da ne moze biti neki manijak..ali ipak..dosta sam citala o tome....Postoje svakakvi slucajevi....hvala josh jednom...
 

Back
Top