Da li pravite...

cccI BRE GOX SRAM TE BILO POEBES PA ZAEBES.....e dzabe se ja ovde derem kad on pajki i ne cuje vapaj napustene zenke drugarice madone......:sad2:

da mu bacimo kletvu....kako ono bese...srpska kletva kad udari to nema....ebe kevu.....:cool:
 
Samo vas gledam :)

znaci prsla sam.....uplasi mamu u susednoj sobi kad sam krenula da se smejem....jaoooo:rotf::rotf::rotf::rotf:

ccc kako si kavaran:cmok:


jojj uvati me...ja imala nameru sad da se bacim na svestenika...jaooo ljudi pomagajte muz me uvatio da pokusavam da ga varam....
ee sreco kad bi mogo da procitas pp moj i madonin pa tek bi se tad sablaznuo....
ne moj se ljutis sreco mi to samo onako...ti znas da ja najvise volim tatkove parite...ovaj tebe:rumenko::rotf::rotf:
 
znaci prsla sam.....uplasi mamu u susednoj sobi kad sam krenula da se smejem....jaoooo:rotf::rotf::rotf::rotf:

ccc kako si kavaran:cmok:


jojj uvati me...ja imala nameru sad da se bacim na svestenika...jaooo ljudi pomagajte muz me uvatio da pokusavam da ga varam....
ee sreco kad bi mogo da procitas pp moj i madonin pa tek bi se tad sablaznuo....
ne moj se ljutis sreco mi to samo anako...ti znas da ja najvise volim tatkove parite...ovaj tebe:rumenko::rotf::rotf:

a ti mala brisi al moj Firefox ima scrapbook sve sacuvano u arhivu :rotf::rotf::rotf:

jao al ste naivne bre :rotf:
 

Back
Top