Quantcast

Da li postoji?

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:
Malo si ga zakomplikovao, al' generalno nikad ne mozes da budes siguran sta ce da ispadne iz nekog odnosa zvanog prijateljstvo. Al' jeste ljubav ako ti je stalo i ako brines o toj osobi, imas poverenja u nju i razumete se, nebitno sta moze da se ispostavi u nekom trenutku.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:
Nisam primetila da se za prijatelje postavlja pitanje da li postoji ljubav izmedju njih. Podrazumeva se da je ljubav jedno a prijateljstvo drugo.

Maradona Lazic

Zainteresovan član
Poruka
312
Postoji ljubav medju prijateljima. I to ljubav izmedju zenskih i muskih prijatelja moze cak da bude, evo devojka sa kojom sam ja bio, Radmila, ima najbolju prijateljicu Natasu. Ja sam mnogo postovao i voleo Natasu kao prijatelja, zato sto sam bio sam njenom najboljom drugaricom Radmilom u vezi. I mnogo mi je pomogla Natasa da budem sa Radmilom. Natasu sam voleo kao prijateljicu, ona vec dugo ima decka i njenom decku to nije smetalo, cak smo jednom zajedno izasli u kafanu Natasa, njen decko i ja - na njihov poziv... Sta cu, radikali smo. To kod demokrata nema.

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
kod mene se desava neki cudan mix....lik sa kojim imam sex mi je ustvari usput i jako dobar prijatelj, e sad da li je to ustvari ljubav koju ja ne prepoznajem kao takvu (jer nema leptirica i padanja u nesvest :D) ali je cinjenica da mu verujem, da ga postujem i da mi je lepo sa njim i da su evo prosle 2 godine i ja i dalje planiram da se to nastavi....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.