Da li postoji mogućnost za WW3?

Da li je moguć WW3?

  • Da

    glasova: 26 51,0%
  • Ne

    glasova: 19 37,3%
  • Možda

    glasova: 6 11,8%

  • Ukupno glasova
    51
Znamo sta je Putin rekao ako neko krene da se petlja u sukob Rusija - Ukrajina...

Screenshot_1.jpg
 
Pa sad da Li postoji mogucnost,to svakako.Da li ce stvarno izbiti Rat svijetskih razmjera to niko da sigurnoscu ne moze znati.Medjutim Ono Sto se juce moglo procitati je to da ona Bidon nakaza to spominje a ko drugi do pripadnik globofasistickih belih nakaza.Naravno da to ne cudi jer je stoka drzala svoj narod u koncentracionom logoru 2 godine zbog lazne covid pandemije **** im vučijak i mater i pramater maimunskkuh. :kafa:
Sad znamo kako je ljudima 1939 kada se govorkalo o ratu. Kada su svi strahovali od posledica.
 
Dakle, situacija u Ukrajni je veoma ozbiljna kako vojno, tako i politički. Rusija pritisnuta sankcijama, svetski mediji protiv nje, nudi se pomoć Ukrajni sa svih strana. Bajden navodno navodi da postoje dve opcije kako se ovo može završiti, a jedna od njih je WW3.

Kakva je vaša prognoza? Da li je sve ovo iscenirano kako bi se zaista započeo globalni rat ili?
Carstva su nastajala i nestajala.
Grupa država sa dve mešetarske valute (dolar i evro) pokušavaju drugima da se nametnu...
...a sebe da ubede.

Prvi put u zivotu mislim da je to veoma realno...Nece to biti unistenje svih na planeti, kao sto se zamislja... Ali bice jedan veliki i tezak rat koji moze u pocetku da izgleda drugacije, tj. da na kraju pobedi onaj ko na pocetku bude u losijoj poziciji...
Jednostavno se u ljudima nakupio bes, pogotovo u onima koji su bez ikakve trunke sumnje ubedjeni da su na strani nekakve bozije pravde, da su potlaceni i nezasluzeno na mestu na kome se nalaze...Jos postoje i zemlje koje nemaju veliki aparat odlucivanja koji bi mogao da spreci nekakve nepromisljene poteze vec odluku donosi jedan ili tek nekoliko ljudi...
Nema sumnje da ce se za dosadasnjim svetom koji vecina prezire itekako zaliti i da ce se ovo dugo vreme mira u Evropi smatrati najboljim periodom u istoriji covecanstva... Iako to sada izgleda neverovatno...
će se beži iz Beograd u rodni Veliki Vrljikovci
znaš, manja je verovatnoća da će tamo da grunu...
a kad sve prodje eto nas u Beograd da ga usrećimo
istorija se ponavlja, pogotovo beogracka
 
Čim nekoga odvaljuju medijski, nešto se dešava. Tako su radili za Irak, Iran, Libiju, za nas naravno. Uvek se nešto spremi kad je medijski lov u pitanju, kao što kažeš. Dobro je što ja nemam neka imanja, ogroman novac pa da će me ovo udariti po džepu. Za mene je svaki ekonomski udar neosetan. :mrgreen:
Ti si se spremio za svaki slucaj da amortizujes udar krize po dzepu ??

Postoji mogućnost. Ja cu da se potrudim.

Pogledajte prilog 1110893
Polizao bih joj tu granatu na levom pojilu
 
Dakle, situacija u Ukrajni je veoma ozbiljna kako vojno, tako i politički. Rusija pritisnuta sankcijama, svetski mediji protiv nje, nudi se pomoć Ukrajni sa svih strana. Bajden navodno navodi da postoje dve opcije kako se ovo može završiti, a jedna od njih je WW3.

Kakva je vaša prognoza? Da li je sve ovo iscenirano kako bi se zaista započeo globalni rat ili?
Postoji mnogo laznih vesti i video snimaka, pocev od unistene kolone ruskih vozila koja se ispostavila da je ukrajinska , do onog duha kijeva koji obara 6 aviona ali u igrici na kraju, bombardovanje skladista goriva da bi se ispostavilo da je snimak od pre nekoliko godina iz kine, pogibija granicara na zmijskom ostrvu, a rusi ih povezli do kopna, pa zatim onaj tenk sto gazi automobile a ono ukrajinski grb na njemu, pa ona masa ljudi sto zaustavlja tenk, a fotomontaza, i jos mnogo drugih. Kada se ovo sve zavrsi znace se sve, ko je objavio ustinu a ko lazi. U ovom trenutku mogu samo da veryjem ruskim izvestajima jer su mnogo vise pragmaticni i realniji od drugih, narocito ukrajinskih. Ona budala Klicko je juce kukala da su opkolili Kijev, s sada tvrdi da je to propaganda. Mislim da se rusi krste kada slusaju njegove izjave i pitaju se dsl da ga posle hapssnja sslju u zatvor ili u ludnicu na neko posmatranje. O cemu se tu radi najjasnije ce te razumeti ako pogledate ukrajinskog predsednika kako svira klavir. Mislim da Putin nece da se sastane sa njim zbog tog snimka a verovatno ga je video pa ga sramota. Mislim ko bi ga posle uzeo za ozbiljno da ga vide sa njim kako se rukuje, slika i ostalo. Pa ja bih se prvi kidao od smeha…
 
Meni se čini da Rusija šteka vojsku i ne šalje ogroman broj vojnika za slučaj da dođe do svetskog rata. Da imaju čime da se brane. Zato se Ukrajna osvaja sporo.
Cui sam da je svega polovina vojnika uslo, nekih 70 hiljada, za specijslne operacije, a da glavna vojska od oko 100 hiljada jos uvek ceka na granici. Zato nema linije fronta osim u donbasu

Ништа није инсценирано, све је како пратимо у медијима
(наравно, ко уме да разабере шта они преносе).

Украјина је територијално највећа европска земља, са 44 милиона становника.
Важи за житницу Европе, богата, нуклеарна сила.

1991. је прогласила независност
и сва словенска браћа су јој пожелела срећну државу и слободу одговорног постојања.

Међутим зле окице су из прикрајка све то посматрале,
виделе наивност и незрелост њихове државотворности
и решиле да је лакице-полакице ставе у вазални однос.

Зашто би "зле окице" то урадиле ?
Зато што су оне ратна рука крупног капитала Запада,
чије је становништво навикло да има више него што зарађује.

Значи Западњаци много раде, али сатрашмо се и ми,
па немамо ни приближно колико они !
Порекло њиховог имања је пљачка !!!

Једини у словенском свету који могу да реагују на адекватан начин су браћа Руси.

Сви ми видимо шта се дешава,
сва та опчињеност холивудским обећањима,
али једино Руси могу да продрмају браћу
и поврате их из хипнозе !

Сад ми падају на памет многи родитељи који су се истински ангажовали
да спасу дете из канџи секте или дроге ...
Углавном не успева, али се мора покушати.

Трагедија је да таква нација постане вазална.
Па они су из једног вазалства побегли ?

Украјину поредим са неким момком
здравим, правим, 190 висок, 110 кила мишића, завршен факс ...
А ухватила га нека секта, иде по гробовима пали наопако свеће,
користи дроге и слуша ненормалног вођу !
Vodja koji penisom svira klavir.
 
Dakle, situacija u Ukrajni je veoma ozbiljna kako vojno, tako i politički. Rusija pritisnuta sankcijama, svetski mediji protiv nje, nudi se pomoć Ukrajni sa svih strana. Bajden navodno navodi da postoje dve opcije kako se ovo može završiti, a jedna od njih je WW3.

Kakva je vaša prognoza? Da li je sve ovo iscenirano kako bi se zaista započeo globalni rat ili?
Mi cemo biti neutrali kao i russija ako do rata i dodje.
Ako neko postane utralan ce bude samo fik i gotovo!😡
 
"Nema garancija da neće biti incidenata sa NATO-om u svetlu isporuke oružja Ukrajini", navode.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=02&nav_category=78&nav_id=2114521

Da li je svet nikad bliže nuklearnom ratu – pitanje je o kome se dva dana intenzivno polemiše nakon što je predsednik Rusije Vladimir Putim izdao naredbu da se snage za odvraćanje prebace na poseban režim borbene gotovosti.

https://www.blic.rs/vesti/svet/sta-...=push&utm_campaign=2022-03-02-TA-AKO-IZBIJE-N
 
"Nema garancija da neće biti incidenata sa NATO-om u svetlu isporuke oružja Ukrajini", navode.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=02&nav_category=78&nav_id=2114521

Da li je svet nikad bliže nuklearnom ratu – pitanje je o kome se dva dana intenzivno polemiše nakon što je predsednik Rusije Vladimir Putim izdao naredbu da se snage za odvraćanje prebace na poseban režim borbene gotovosti.

https://www.blic.rs/vesti/svet/sta-...=push&utm_campaign=2022-03-02-TA-AKO-IZBIJE-N
Objasnio je onaj profa u penziji na koje nuklearne rakete je putin mislio. To su rakete koje su jako precizne i koje u krugu od 500 metara sravnjaju sve sa zemljom. To su te rakete. Mislim da novinari malo preteruju. Nije to WW2 pa da bacaju atomsku bombu..
 
Dakle, situacija u Ukrajni je veoma ozbiljna kako vojno, tako i politički. Rusija pritisnuta sankcijama, svetski mediji protiv nje, nudi se pomoć Ukrajni sa svih strana. Bajden navodno navodi da postoje dve opcije kako se ovo može završiti, a jedna od njih je WW3.

Kakva je vaša prognoza? Da li je sve ovo iscenirano kako bi se zaista započeo globalni rat ili?
I ja da glasam ko većina jednom....ko s kim ratuje? Idioti protiv majmuna? Svetli protiv tamnih? Žuti protiv zelenih?

Crno vam se piše. A ja sam umro....
 

Back
Top