Да ли подржавате ово у школама?

indoktrinacija od malih nogu...
Priča mi stara nedavno da su u osnovnoj školi u Preku (otočka vukojebina u Hr. odakle njeni potječu) održani neki "dani menstruacije" ili tako nešto, uglavnom, po panoima su visili radovi u vezi toga...

OK, u redu biologija, pa neka djeca na satu nauče o tim stvarima, ali nekakve radionice, "dani vulve" i sl. pizdarije...
Priča ona meni, šutim, ali slažem se s njom i ona završi priču najjačim argumentom protiv tog cirkusa i pita me: "Da li je tebe to kao dijete u četvrtom ili petom osnovne zanimalo?"

Znači, tu je zakucala.
Šta ti djeci tog uzrasta imaš uopće o tome pričati, kada im je način na koji radi ženska pizd*a, totalno nezanimljiva stvar?

To je znači srž tog bolesnog forsiranja, nije samo da te tjeraju da o tom guzičarskom smradu slušaš, već očekuju od tebe da ti bude centar svijeta, od malenih nogu.
 
Iz želje da se prihvati nešto što je do skoro bilo marginalizovano otišlo se u drugu krajnost, preterani marketnig, nametanje po svaku cenu. Samo kontraefekat se ovime postiže.
upravo, neki i nisu svesni
misle da je to samo šarena odeća
u stvari je mnogo zlokobnije od veselih boja iz kojih se krije
 
Ma niiije propaganda, oni su samo za ljubav. To što na onoj dugi piše "be you" a na onoj drugoj "every one is welcome here", to uopšte nema nikakve veze. Šta, ne može neko decu da ubedi u nešto što ona neće, znaju deca, oni su formirane ličnosti već sa 7 godina...

Ma sad je svakako došlo vreme da se budale ponose onim čega bi se pametan stideo. Sve što je, realno, anomalija ili defekt, sad je postalo nešto za ponos.
 
Ma niiije propaganda, oni su samo za ljubav. To što na onoj dugi piše "be you" a na onoj drugoj "every one is welcome here", to uopšte nema nikakve veze. Šta, ne može neko decu da ubedi u nešto što ona neće, znaju deca, oni su formirane ličnosti već sa 7 godina...

Ma sad je svakako došlo vreme da se budale ponose onim čega bi se pametan stideo. Sve što je, realno, anomalija ili defekt, sad je postalo nešto za ponos.
Не морају ни да се стиде, довољно је да се не диче нечим што је небитно. А занимљиво је то што се увреде када се спомене болест, баш ти који су пуни толеранције за све, као да је болест срамота и увреда.
 
Не морају ни да се стиде, довољно је да се не диче нечим што је небитно. А занимљиво је то што се увреде када се спомене болест, баш ти који су пуни толеранције за све, као да је болест срамота и увреда.

Pa... ja razumem njihove probleme sa kojima se sreću i njihove prohteve i zašto to zahtevaju. Ali to što neko ima defekt, a to definitivno jeste defekt, ne znači da svi treba da im povlađuju, da ih timare i da se prilagođavaju njihovim izmišljotinama i glupostima. I da sve više ljudi ima defekt kao oni.
I to "defekt" nikako ne mislim kao uvredu već činjenicu. Falinka, nedostatak, hendikep... kako god.
 
Pa... ja razumem njihove probleme sa kojima se sreću i njihove prohteve i zašto to zahtevaju. Ali to što neko ima defekt, a to definitivno jeste defekt, ne znači da svi treba da im povlađuju, da ih timare i da se prilagođavaju njihovim izmišljotinama i glupostima. I da sve više ljudi ima defekt kao oni.
I to "defekt" nikako ne mislim kao uvredu već činjenicu. Falinka, nedostatak, hendikep... kako god.
Сагласна.
Имамо и људе ниског раста којима је живот прилично отежан па опет постоји неки стандард прилагођен великој већини.
 
Hashtag #leavethekidsalone
Šta koji q deca moraju da gledaju gay ljude i to u školi, u redu je da na času iz biologije imaju dodatnu informaciju, mada ni za tim nema potrebe, to je nešto "ulično", naučiće svakako, videće, saznaće, ovo apsolutno nije normalno.
ovi što bi "seksualno da obrazuju" prvo treba da nam odgovore koliko ih je i da li ih je to uopšte zanimalo u tim godinama?

evo recimo, u moje vreme bili filmovi sa golom decom na kupanju pa i one enciklopedije
i niko se ništa tu nije šokirao kada bi konstatovali anatomiju

a sad došli neki "duboko zabrinuti" pa bluruju
jer problem je u njihovoj glavi

tako da bi sad za kraj pitao kako bi definisali scenu iz kultnog SFRJ filma "Varljivo Leto 68" sa "manje vina, manje vina"?
normalan se nasmeje jer je deo odrastanja a ovi novokomponovani bi vam objasnili "krupni plan dečje masturbacije a ima manijaka znate" pa kao oni to nisu radili nije nego pa jel ih savatao taj neki tamo "manijak"?

I sve te novotarije nam dolaze iz zemlje gde se sistem manijakalno odnosi ka deci bez roditelja - vrše eksperimente nad njima jer po katoličkom vidjenju života ta deca su već odbačena

Da li ste katolik?
 
Kad se maloj deci objašnjava kako dolaze na svet najčešće se to pokazivalo sa slikama kuca, maca, petao kokoška pilići..
I tako deca shvate da je to tako svuda...

E sad, došla AMERIČKA DEMOKRATIJA pa uz Walt Disney crtaće učimo decu šta je "dodatno normalno"
A ja, koji sam odrastao uz slike kuce, mace, petao kokoška pilići
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slogan, a i poenta ove kampanje je "Be You", sto bi znacilo budi ono sto jesi.

Kako ce neko da te doktrinira ako ti kaze da budes ono sto jesi? 🤔
Ne može nikako da te indoktrinira ali da se naprave problemi, e to može: moja najbolja drugarica je lezbejka, njeni su strogi katolici (nije odavde), pa je na majčino “ohrabrenje” pokušavala da menja orijentaciju i da se “popravlja”. Nije postala strejt, ali zato sada pije antidepresive i nema nade da joj nekad neće trebati. Isto može da se postigne i teranjem u drugu krajnost.
 
Slogan, a i poenta ove kampanje je "Be You", sto bi znacilo budi ono sto jesi.

Kako ce neko da te doktrinira ako ti kaze da budes ono sto jesi? 🤔
*budi ti* i *budi sta jesi*

nije bas isto

inace se ovakvim uticanjem mozda 5 posto moze nagovoriti da budu ono sto nisu jer im se to natura

recimo ako bi bez ikakvog guranja u nesto bilo 0,1 posto gejeva , 4,9 posto znatizeljnih bi mozda uslo u to jer mu eto to naturaju kao normalno

osoba u nekom uzrastu nije sigurna sta jeste , tad joj se moze naturiti da bude ono sto bas i nije ali je u modi
 

Back
Top