Da li pijete vodu iz česme?

Ми из Ужица имамо на два километра од градског трга, горе у шуми пар извора где можеш да пијеш воду која је сто посто здрава. Да не причам Што река Рзав снабдева водом и наш крај и Пожегу и Чачак у некој мери. Рзав и Градац су најчистије реке у Србији. А и сама река Ђетиња која тече кроз Ужице има у себи поточне пастрмке и видре у самом центру града.
 
Pijem. Ima država, čak i razvijenijih od naše, gde nije preporučljivo piti česmovaču, ali kod nas, koliko mi je poznato, to nije problem. Inače, čuo sam da je u našoj zemlji česmovača u Vršcu i okolini među najčistijim u regionu.

A otkad smo nabavili ovaj bokal za prečišćavanje vode, njega koristimo pre nego što pijemo vodu. Oseća se razlika u ukusu, zaista.

4719817973.jpg
 
Pijem. Ima država, čak i razvijenijih od naše, gde nije preporučljivo piti česmovaču, ali kod nas, koliko mi je poznato, to nije problem. Inače, čuo sam da je u našoj zemlji česmovača u Vršcu i okolini među najčistijim u regionu.

A otkad smo nabavili ovaj bokal za prečišćavanje vode, njega koristimo pre nego što pijemo vodu. Oseća se razlika u ukusu, zaista.

Pogledajte prilog 1517431
i ja koristim aquafor bokal sa filterom samo drugi model...zadovoljan sam...
 
Неки кажу да је боље да се пија вода из водовода, него куповна, јер се не зна како пластична амбалажа утиче на њу. Ову са чесме сипам у стаклену боцу, да одстоји, да изветри мало, али опет има неки чудни "укус". Исто користим ове руске бокале и чини ми се да је то најбоља опција. Вода је питка.
 
Неки кажу да је боље да се пија вода из водовода, него куповна, јер се не зна како пластична амбалажа утиче на њу. Ову са чесме сипам у стаклену боцу, да одстоји, да изветри мало, али опет има неки чудни "укус". Исто користим ове руске бокале и чини ми се да је то најбоља опција. Вода је питка.
plastična ambalaža je rizik naročito ako je stajala na suncu
 
Неки кажу да је боље да се пија вода из водовода, него куповна, јер се не зна како пластична амбалажа утиче на њу. Ову са чесме сипам у стаклену боцу, да одстоји, да изветри мало, али опет има неки чудни "укус". Исто користим ове руске бокале и чини ми се да је то најбоља опција. Вода је питка.
Ruski bokal je od specijalne plastike i zato se ne sme ribati oštrim delom sunđera da ne bi bila toksična kao obična plastika za flaše
 

Back
Top