Da li muškarci mogu biti silovani?

Poznajem čovjeka kojem je takva situacija uništila život, bio je prisiljen od strane šefice da se upusti sa njom u odnose. Ukratko na kraju je ostao bez posla, supruge, djece.. Teška situacija.
a nisam sigurna da bih ja to podvela pod silovanjem, tj. fizickim nasiljem nad drugom osobom...
svakodnevno su zene izlozene da zbog para, pozicije budu u seksualnom odnosu sa nekim...ali same biraju da li ce da se upuste u njega ili ne...
ne kazem da ta sefica nije psiho...niti znam siutaciju, ali zar nije mogao da izabere da izgubi posao i sacuva porodicu?
 
To postoji kod zena...ta opsta atmosfera sta je verovatno a sta je istina je nebitno..
Znaci ako si lep onda je mnogo manja sansa da moze da ti pakuje lazi....jer imas izbor, pa je verovatnije kad proba ucenu ili nasilje da ti izjava ne izgleda kao vlazan san...

Zene preko 70% razmisljaju o verovatnom a istina im uopste nije bitna...i seljacki deo muske populacije isto..oni sve znaju po dimu , nista sta je stvarno , gde ima dima bila je i vatra..

Zato pakuju i prave zavere.....
Skoro je tip osudjen za bahatu voznju i nasilje a ustvari je istina da je dete komsinice naskakalo na automobile u pokretu da bi izvuklo dinar ili iz zabave...
 
a nisam sigurna da bih ja to podvela pod silovanjem, tj. fizickim nasiljem nad drugom osobom...
Dao sam ti gore zakonsku definiciju silovanja.

Nije rec samo o fizickom nasilju.

Ok, nije mi baš ova tema za sprdnju pa vas lijepo pozdravljam. Rekla sam šta sam imala i sa poštovanjem vas napuštam:bye:
:bye:
 
Ja znam puno zena koje su jace od mene.....fiziciki....

Nije bilo silovanje, ali spasio sam zivot drugaru...
Upao u sobu dok je imao seks, a ova imala 130kg, i poklopila ga, a pogubila se, , a on pocrveneo pa malo i poplaveo, ja ulazim , poslednji trenuci, jer da je izgubio svest, ja ga ne bih vracao u zivot....ne bih znao ni da li ima to smisla...ni kad je oladio...

Posle su se valjda dogovorili za neki znak.....
 
Dao sam ti gore zakonsku definiciju silovanja.

Nije rec samo o fizickom nasilju.
ok ali opet nije ista kategorija mislim..
izgubiti posao ne kazem da je lagodna stvar ali...moze da prijavi mobing i da je ne kresne, fino nadje drugi posao...ovo je vise izbor..

onaj tvoj primer sa ucenom zivota je vec druga prica

a treca je kada te neko fizicki osamuti, siluje, eventualno nanese povrede
 
Evo sad zovem sudsko vece da uvode promene.....

Kad ti dodje neko od 2m sa 2m...i kaze da ti se dupe smrzne, skidaj se, ti ces da kazes necu.....hoces q...da kazes necu...
Moze bukvalno da te paralise strahom i da ti ne napravi nijednu modricu...

Preporuka zena je da kod silovanja mnogo vlaze a malo se fizicki tuku da ne bi sebi nanele ozbiljnije povrede...
E sad da li je to pametno ili nije, ne znam, ali to je preporuka tih zenskih udruzenja...

Preporuka kod muskaraca bi onda bila, ne znam sta...
Ja znam da zene i ovako umeju da polome q, jer se izgube u seksu...kad su pocetnice..
To je em opasno em bolno...
A bas me zanima kako bi onda dokazivala silovanje kod muskaraca.....oderotinama na glavicu....
 
Da li muškarci mogu biti silovani od strane žena? Prinuđeni na prisilnu penetraciju?

Da li je mit ili legenda, pošto je mušarac fizički uglavnom jači, da bi u slučaju prisile mogao da se odbrani?

Ukoliko ima erekciju sigurno i želi seks?

Možda je nekoga sramota da prijavi pa iz tog razloga su takvi slučajevi skoro i nepostojeći?

x1080
:think: Tebi je vreme za godisnji odmor.
 

Back
Top