Da li mislite?

carica:
Da li mislite da je svestenik obican covek?I zasto?
A zasto ne bi bio obican covek?? Ok, pravi svestenici se razlikuju od mnogih obicnih (ne)ljudi, posvetili su se necemu i to je ok.
Ali zavisi na koje svestenike mislis...ako mislis na one likove pedofile koji se mnoze po Poljskoj, Italiji i Nemackoj (u tim zemljama sam cula da ih ima) onda za njih nemam reci....Pozdrav!
 
die_happy:
carica:
Da li mislite da je svestenik obican covek?I zasto?
A zasto ne bi bio obican covek?? Ok, pravi svestenici se razlikuju od mnogih obicnih (ne)ljudi, posvetili su se necemu i to je ok.
Ali zavisi na koje svestenike mislis...ako mislis na one likove pedofile koji se mnoze po Poljskoj, Italiji i Nemackoj (u tim zemljama sam cula da ih ima) onda za njih nemam reci....Pozdrav!



Ma znam mali milion svestenika i oni su sasvim obicni ljudi koji sagledaju zivot sa kako ja smatram prave strane.Zavrsili su bogosloviju jel i posvetili se bogu kao primarnoj temi ali zasto da ne postoje i neke sekundarne teme u njihovom zivotu.Znam svestenika koji skija i kupa se na savi ali isto tako je i veoma pametan
 
die_happy:
carica:
Da li mislite da je svestenik obican covek?I zasto?
A zasto ne bi bio obican covek?? Ok, pravi svestenici se razlikuju od mnogih obicnih (ne)ljudi, posvetili su se necemu i to je ok.
Ali zavisi na koje svestenike mislis...ako mislis na one likove pedofile koji se mnoze po Poljskoj, Italiji i Nemackoj (u tim zemljama sam cula da ih ima) onda za njih nemam reci....Pozdrav!

pitanje je bilo da li je svestenik obican covek, na sto si dobro odgovorila. Nije bilo postavljeno pitanje njihovog morala
 
DA TI KAZEM POZNAJEM DOSTA SVESTENIKA,MONAHA,VLADIKA ... SVI SU ONI KAO MI SVI ISTI SAMO STO POSTUJU PRAVILA ,SVE OBICAJE I SVE STO JE VEZANO ZA CRKVU,MANASTIR . ALI NI SVI NE MOGU BITI SVESTENICI . RAZLIKUJU SE PO IZGLEDU , RAZMISLJANJU, OBLACENJU I PO MNOGO TOGA !
 
carica:
vila_raviojla:
carica:
Da li mislite da je svestenik obican covek?I zasto?

Ma jok on je neobican covek, nocu se pretvara u npr. leptira a danju radi svoj posao :))


Stvarno sam se nasmejala kada sam procitala poruku,super je.
Mislila sam na to da li mozes da zamislis nekoga od njih kako se kupa na Adi ili vodi ljubav?
Mada ima raznih primeraka,nekih bas uhhhh.
PI KOJE STE VI SELJANKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
carica:
Da li mislite da je svestenik obican covek?I zasto?

Ne mislim da je obican covek ako pricamo o katolickoj crkvi, jer pedofili svestenici nisu obicni ljudi - definitivno!

Ali ako pricamo o nasoj crkvi, svestenik je jednostavan covek, neostrascen za razliku od katolika koji vidi stvari drukcije od drugih jednostavnih ljudi...

Cudno ti je pitanje. :shock:
 
Ma to je covek koji najvise jede i pije. Na svakoj slavi, krstenju, vencanju i sahrani TU SU! Uglavnom su mi svi odvratni i debeli, so sada u Krusevcu nisam srela nijednog normalnog svestenika. Na sahranim moje babe svestenik je doso pijan, jedva je pevao. Od tad ne mogu da ih podnesem!
Mislim cak da se nocu pretvaraju u vampire!!!!UUUUUUUUUUUUUUUUUU pa cappp za vrat
 
Scally:
Ma to je covek koji najvise jede i pije. Na svakoj slavi, krstenju, vencanju i sahrani TU SU! Uglavnom su mi svi odvratni i debeli, so sada u Krusevcu nisam srela nijednog normalnog svestenika. Na sahranim moje babe svestenik je doso pijan, jedva je pevao. Od tad ne mogu da ih podnesem!
Mislim cak da se nocu pretvaraju u vampire!!!!UUUUUUUUUUUUUUUUUU pa cappp za vrat

Duso, treba ti hitno duhovno lecenje. Na losem si duhovnom putu. Tvoja odvratnost prema svestenicima je samo pokazatelj tvoje duse.
 
Molder:
Scally:
Ma to je covek koji najvise jede i pije. Na svakoj slavi, krstenju, vencanju i sahrani TU SU! Uglavnom su mi svi odvratni i debeli, so sada u Krusevcu nisam srela nijednog normalnog svestenika. Na sahranim moje babe svestenik je doso pijan, jedva je pevao. Od tad ne mogu da ih podnesem!
Mislim cak da se nocu pretvaraju u vampire!!!!UUUUUUUUUUUUUUUUUU pa cappp za vrat

Duso, treba ti hitno duhovno lecenje. Na losem si duhovnom putu. Tvoja odvratnost prema svestenicima je samo pokazatelj tvoje duse.

Ja se potpuno slazem sa njom. I to je deo istine.
 

Back
Top