Da li ljubav ima "rok trajanja"?

Koja (kakva) ljubav ? Nije jasno .Mada mislim da vi svi mislite na isto,.. tj. na istu.
Daa, menja se,.. e sad to treba lepo napisati :D
Razumela sam da se odnosi na partnersku ljubav.
Vremenom se dvoje upoznaju do srži,poznaju sve mane i vrline ,prihvate jedno drugo takvo kakvo je..Tu su poverenje,razumevanje ,podrška.To je takođe ljubav ,čak veća i dublja,bez obzira što su se strasti stišale.
 
Treba razlikovati ljubavi,...
Jer, recimo:

Seka više voli bracu,.. ( ako se slažete),.. ali nisam to hteo analizarati,.. već vrste ljubavi...
Samo reći ljubav,, široko je,..
Neću Duki još,..

Kasnije :) , @Zelena milja .. mene često optuže da uspešno zatvaram temu,.. da posle mojih postova, ljudi nemaju inspiraciju da pišu..
To Vi mislite.

Ovako je filozofiranje ( mudrovanje).
Moj stil je drugačiji.
Napišem šta mislim i to je to.
Za drugačiji način pisanja nemam živaca osim u temama predviđenim za igranje.
 
Teško bi ste se snašli u prosveti :rotf:

Da, to mislim...
A jel pamtite dobro (ja baš i ne). U kojoj temi ste me pitali - Šta je sreća?
Ovo što ću sada napisati htela sam da napišem u prethodnom postu ali sam se suzdržala :lol:

Znamo da ste prosvetar ali ste zaboravili da nam Vi ne držite čas :lol:
Podsetli ste me na mog učitelja i davne godine.
Iz Poznavanja prirode i društva učili ptice.

Učitelj kaže : 'Deco, ptica - šta'?
'Ptica le...le....le....šta'?
Mi: 'Leetiii'
Učitelj: 'Tako je deco, ptica leti' :malav:

Elem, mislim da ne 'zatvarate' teme već nas ( šta?) mr...mr...mr...mrzi da se nadmudrujemo..:kiss:
 
to kako kod koga...mada ima i toga..koliko puta su dvoje m islili da se vole, da su jedno za drugo
pa su se vencali i kroz par meseci shvatili da to sto oni imaju nije ljuibav i..rastali su se
ovde mislim da zaljubljenost.. ti misliš o njoj.. jedva čekaš da je vidiš, toplina u srcu, leptirići, nestrpljenje, iščekivanje.. milina, topiš se,, reči koje miliju uho.. posle mesec, dva sve to pređe u neko prijateljstvo i nema više tih osećanja.. ono Volim te, kuco, maco, šećeru i ostali debilizmi kod mene ne prolaze.. samo poštovanje.. .sećam se kad sam bio klinac pa kako komša ženu zvao Ljubavi.. i ja kao jbt moj ćale to nikad nije rekao mojoj majci.. mora da se baš vole..posle se ispostavilo da je lik tukao, razveli se.,.deca ga se odrekla.. još kad vidim kako na fejsu ili inst stavljaju slike u fazonu : jao vidite koliko smo srećni itd a znam da jedno drugom u stvarnom životu jbu mater i da im brak puca..
 

Back
Top