Da li komšinice gledaju ka vašim prozorima?

Ma sta znam , ulaze mi i u kucu kad bolje razmislim :lol:

ovo ziva istina :lol:

Hodam bez majice u gacama po dvoristu :lol:

:pop:

šta ti dečko radiš? :rotf: što bi rekao Dragan Torbica
..
pa jel' znaš da je death rate povećan u komšiluku, ako komšija ide tako golišav po dvorištu :lol:
..
cccc....hoćeš da povećaš padanje u nesvest, tremoru u nogama i rukama, a bogme i rizik od srčanih udara nije isključen :lol:
 
:rotf:

veruj mi ta bi kao u nekom horor filmu garant oživela još 100 puta..čisto iz inata :lol:

Nesreća,
Ako mi ne možemo da se pošteno, kao civilizovani ljudi, švalerišemo,
izvan opažanja jedne babe, to je pasji život....

Ništa, pošaljite telale na sve četiri strane sveta....
Neka probaju da vam pronađu Čarnojevića II.
Pa, gde vas oči dovedu, a noge donesu.
To je jedini izlaz.

Odredite četvoricu viđenijih momaka, da iskopaju krečanu,
tu babu položite, zalijte bitumenom i betonirajte...
Tek onda za Čarnojevićem II !
 
:pop:

šta ti dečko radiš? :rotf: što bi rekao Dragan Torbica
..
pa jel' znaš da je death rate povećan u komšiluku, ako komšija ide tako golišav po dvorištu :lol:
..
cccc....hoćeš da povećaš padanje u nesvest, tremoru u nogama i rukama, a bogme i rizik od srčanih udara nije isključen :lol:

Pa ove mladje se podviruju ispod kapije :rotf:
Ovo je isto istina al to su klinke bzvz :lol:

A nisam ja tu cesto pa kad dodjem onda bude zanimljivo :lol:

Ima ovih mladjih dobrih tako oko 17god sto prolaze cesce pored kuce al hebe ih to sto ne mogu nista da vide od kapije , tek nesto jedva :lol:

- - - - - - - - - -

izadjem im ja u susret pa izadjem ispred :lol:

preko puta mene 4 zenske zive u povecoj kuci sa ogromnom terasom pa smo u ravnini pa se gledamo :lol:
 
Nesreća,
Ako mi ne možemo da se pošteno, kao civilizovani ljudi, švalerišemo,
izvan opažanja jedne babe, to je pasji život....

Ništa, pošaljite telale na sve četiri strane sveta....
Neka probaju da vam pronađu Čarnojevića II.
Pa, gde vas oči dovedu, a noge donesu.
To je jedini izlaz.

Odredite četvoricu viđenijih momaka, da iskopaju krečanu,
tu babu položite, zalijte bitumenom i betonirajte...
Tek onda za Čarnojevićem II !

:rotf: jaoooooo..kakav plan

- - - - - - - - - -

Pa ove mladje se podviruju ispod kapije :rotf:
Ovo je isto istina al to su klinke bzvz :lol:

A nisam ja tu cesto pa kad dodjem onda bude zanimljivo :lol:

Ima ovih mladjih dobrih tako oko 17god sto prolaze cesce pored kuce al hebe ih to sto ne mogu nista da vide od kapije , tek nesto jedva :lol:

- - - - - - - - - -

izadjem im ja u susret pa izadjem ispred :lol:

preko puta mene 4 zenske zive u povecoj kuci sa ogromnom terasom pa smo u ravnini pa se gledamo :lol:

izađi na kapiju :zper:
..
ajde, ajde, učini dobro delo nek devojčice uživaju :lol:

mangupe, znaš im i brojčano stanje, garant i raspored soba u kući :lol:
 
jaooooooo Grofe :heart:...veruj mi da bi ta garant preživela :lol:

takvi su kao bubašvabe čini mi se :lol:
Ta tvoja baba je isto ko i ova moja, balkanski špijun.
Ali..ima to i svojih dobrih strana, uvek tako pomislim iako me često puta nervira kad vidim kako se preko puta pomerila zavesica kad mi neko dođe u goste:lol:
Ima ovde dosta krađa u poslednje vreme i komšinicina znatiželja mi je u tom slučaju dobrodošla.
A plus što vodi računa o mom zdravlju: Ripli, mnogo si nešto smršala u poslednje vreme...šta se događa? :lol:
 
Cuj gledaju ma vatrogasci moraju da ih skidaju sa mojih pendzera i opet ih pola nastrada jer je navala opaka.
Udarila kriza a gnjiloguze polovare preplavile varos treba te silne guzove negde uvaliti a naiko ih netje pa nasrcu na prozore nezenjenih dasa i frajera.

A i ti , što si nemilosrdan pa hodaš u gaćama na terasi, pa još skineš majicu, pa izbaciš grudi dlakave, pa mišiće definisane...mislim, stvarno nije u redu.
I ja sam umalo pala s prozora kad sam te videla:rotf:
 
Pošto danas ima jako malo zaposlenih špijunaza je postala opsta pojava.Doduse bilo je toga i prije,ali manje jer se ipak nesto i radilo.Ja zivim na selu,ali jednoj mojoj koni ne promaknu ni ptice u letu pa kako joj onda ja ne bi bila zanimljiva..........A u gradovima se sigurno im sta vidjeti,pa sto bi urbani ljudi bili izuzetak.................:rotf:
 
A i ti , što si nemilosrdan pa hodaš u gaćama na terasi, pa još skineš majicu, pa izbaciš grudi dlakave, pa mišiće definisane...mislim, stvarno nije u redu.
I ja sam umalo pala s prozora kad sam te videla:rotf:

Ma jok nije zbog toga nego zbog mog nekdasnjeg kupanja na strandu u pesku mi pored tragova stopa izmedju ostala misteriozna linija od ligenstula a lodache pomislile da je od palamara.:mrgreen:Onda se jos saznalo da ne nosim bermude i stvar se dodatno iskomplikovala jer zene imaju bujnu mastu.
Od tog dana mira nemam nasrcu i navaljuju svakodnevno.

- - - - - - - - - -

A i ti , što si nemilosrdan pa hodaš u gaćama na terasi, pa još skineš majicu, pa izbaciš grudi dlakave, pa mišiće definisane...mislim, stvarno nije u redu.
I ja sam umalo pala s prozora kad sam te videla:rotf:

Ma jok nije zbog toga nego zbog mog nekdasnjeg kupanja na strandu u pesku mi pored tragova stopa izmedju ostala misteriozna linija od ligenstula a lodache pomislile da je od palamara.:mrgreen:Onda se jos saznalo da ne nosim bermude i stvar se dodatno iskomplikovala jer zene imaju bujnu mastu.
Od tog dana mira nemam nasrcu i navaljuju svakodnevno.
 
Ma jok nije zbog toga nego zbog mog nekdasnjeg kupanja na strandu u pesku mi pored tragova stopa izmedju ostala misteriozna linija od ligenstula a lodache pomislile da je od palamara.:mrgreen:Onda se jos saznalo da ne nosim bermude i stvar se dodatno iskomplikovala jer zene imaju bujnu mastu.
Od tog dana mira nemam nasrcu i navaljuju svakodnevno.

.

Ja pročitala "od buđelara" :lol:
 
sta ja znam, kako sam doso nije se nista videlo u stanu, sa ulicinne strane je bilo preniskoa a sa druge izlazak u dvoriste
kasnije stan, nista se nije vidleo sa ulicne strane, sa druge su se redovno svabice cuncale u dvoristu...a bila i jedna zgrada pa su mozda gledali mada mene to nije nikad zanimalo
kasnije kako sam se selio kod devojaka beila jedna zgrada ko na u pa si na tarasi mogo da vidis sve i svasta, mahom suncanja a i oni nas
ma uvek ima neceg, al meni to nije nesto zabavno, a ja sam redovno izlazio i go na tarasi boli me uvo
e sad neam tarasu inace ako pusim u hodniku sa druge strane ulice se moze videti po stanovima ljudi, neko vece neke tri cure presvlace se i spremaju za izlazak, menjaju, probaju garderobu a nisu povukle zavesu :)
 

Back
Top