Да ли је време за референдум и у Републици Српској?

Ako Dodik do kraja ovog mandata ne sprovede taj dugo najavljivani referendum...nek se nosi u tri lepe...

Aj ne lupaj gluposti. Takve stvari može reći samo onaj ko želi zlo RS. Slušaj malo pažljivije Dodika i razmišljaj glavom. To bi neki i željeli da RS napravi korak u pogrešnom smjeru pa da se cijeli svijet obruši na nju. Ne može referendum kad mu vrijrme nije, a ono će doći prije ili kasnije ali treba da bude pravi trenutak. Do tada samo čuvati našu Republiku jer je nama dobo i ovako ništa ne gubimo a de facto smo nezavisni. Živjela RS, živio Dodik.
 
i ja sam ateista,misko.ali postujem te blagdane jer su dio folklora moga Hrvatskoga naroda.ti kao pravi srbenda bi trebao slicno...
To ne znači da ću uvek da idem u crkvu.Tamo idem kad treba da se ide a ne kad se okupljaju novokomponovani vernici koji sada ispadaju iz svakog kontejnera.Npr. uđeš u crkvu a tamo devojke u minićima i kockasti tipovi čiji je jedini bog utoka.Sa takvima nemam šta da tražim u crkvi,ni na ulici niti bilo gde.
 
To ne znači da ću uvek da idem u crkvu.Tamo idem kad treba da se ide a ne kad se okupljaju novokomponovani vernici koji sada ispadaju iz svakog kontejnera.Npr. uđeš u crkvu a tamo devojke u minićima i kockasti tipovi čiji je jedini bog utoka.Sa takvima nemam šta da tražim u crkvi,ni na ulici niti bilo gde.

absolutno te razumim,moj misko.nista drugacije nje ni u nasoj "avliji".iako kod mene to nije bio jedini razlog, niti odlucujuci,ali necmo sad o tome.vidish koliko imamo zajednickog...
 

Back
Top