Da li je tačno da muškarci izbegavaju podstanarke i generalno siromašne devojke?

Da li se osećate nesigurno kad vas devojka podstanarka pita da "ostane neko vreme kod vas"?

  • Da

    glasova: 4 17,4%
  • Ne

    glasova: 19 82,6%

  • Ukupno glasova
    23

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Gete, "Faust":
Margareta (gleda zlato, nakit, proba pred ogledalom)
"Eh, da su bar oboci moji!
Kako to odmah ceo Izgled menja!
Mlada stvorenja,
Šta li vam vredi sva vaša lepota?
Sve je to lepo i krasno onoliko
Al' na vas glave ne osvrće niko;
Žale vas kad odaju hvalu vama.
Za zlatom sve to najzad hrli,
Svak zlato grli.
Teško siroticama!"

..........
Izet Fazlinović, TV serija: "Lud, zbunjen, normalan":
"Lada?! Sine dragi, odma' raskini sa tom koferušom!"
- Što, stari?
- " Kako, bolan, što, pa jel' vidiš da se potuca od sobe do sobe, klasična koferuša, samo još fali ona da se uvali u stan!"

........
Od Getea pa do bosanske komedije, ista priča.
Da ne širim priču, lično sam bila svedok....
 
To nije tacno. Tacno je obrnuto, da zene izbegavaju takve muskarce. Mislim na one sirotane koji bi i dalje bili podstanari a zeleli bi vezu s njom, a za te koji bi rekli jel mogu da predjem kod tebe, to i da ne pominjemo, to tek ne dolazi u obzir.
Ne možeš reći da to nije tačno, kad je tačno.
Ali tačno je i obrnuto.
Opet, sve zavisi od pojedinaca.
 
Odgovor na pitanje zavisi od nekoliko stvari.

1. Koliko dugo znam tu devojku?
2. U kakvom smo odnosu?
3. Kakvi su nam planovi.

Inace mi je vaznije sta ima u glavi nego banci.
Evo, pojasniću ti pitanje, samo zato što sam u izolaciji pa mi dosadno.
2. Zabavljate se (par ste, ili neko vreme kres šema)
3. Planove sa njom nemaš, jednostavno niste razmišljali o "sutra"
 
Evo, pojasniću ti pitanje, samo zato što sam u izolaciji pa mi dosadno.
2. Zabavljate se (par ste, ili neko vreme kres šema)
3. Planove sa njom nemaš, jednostavno niste razmišljali o "sutra"

I dalje je tu potreban odgovor na pitanje 1.

Ako se duze zabavljamo verovatno cemo bar pricati o tome ili bi je pustio da se useli kod mene.
Ako je to nesto kratko, ne znam sta bih radio. Ne znam je dovoljno da je pustim u kucu a ne mogu ni da je pustim na ulici da bude.
 
Gete, "Faust":
Margareta (gleda zlato, nakit, proba pred ogledalom)
"Eh, da su bar oboci moji!
Kako to odmah ceo Izgled menja!
Mlada stvorenja,
Šta li vam vredi sva vaša lepota?
Sve je to lepo i krasno onoliko
Al' na vas glave ne osvrće niko;
Žale vas kad odaju hvalu vama.
Za zlatom sve to najzad hrli,
Svak zlato grli.
Teško siroticama!"

..........
Izet Fazlinović, TV serija: "Lud, zbunjen, normalan":
"Lada?! Sine dragi, odma' raskini sa tom koferušom!"
- Što, stari?
- " Kako, bolan, što, pa jel' vidiš da se potuca od sobe do sobe, klasična koferuša, samo još fali ona da se uvali u stan!"

........
Od Getea pa do bosanske komedije, ista priča.
Da ne širim priču, lično sam bila svedok....

Neće me to pitati osim ako ne postoji trenutna veza bilo koje vrste, a u tom slučaju odlučivaće moja procena spremnosati za taj korak sa njom bez obzira na njen stambeni status. U svakom slučaju i nezavisno od mog odgovora ako smo u bilo kakvoj vezi znači da je ne izbegavam zar ne?
 
Gete, "Faust":
Margareta (gleda zlato, nakit, proba pred ogledalom)
"Eh, da su bar oboci moji!
Kako to odmah ceo Izgled menja!
Mlada stvorenja,
Šta li vam vredi sva vaša lepota?
Sve je to lepo i krasno onoliko
Al' na vas glave ne osvrće niko;
Žale vas kad odaju hvalu vama.
Za zlatom sve to najzad hrli,
Svak zlato grli.
Teško siroticama!"

..........
Izet Fazlinović, TV serija: "Lud, zbunjen, normalan":
"Lada?! Sine dragi, odma' raskini sa tom koferušom!"
- Što, stari?
- " Kako, bolan, što, pa jel' vidiš da se potuca od sobe do sobe, klasična koferuša, samo još fali ona da se uvali u stan!"

........
Od Getea pa do bosanske komedije, ista priča.
Da ne širim priču, lično sam bila svedok....
Ne znam ni jednog muškarca koji tako radi osim možda onih koji su ukrali ili nasledili brdo novca i nekretnina.Meni je uvek bilo važno da je žena zdrava ,psihički normalna i da nije neradnički parazit,da je završila neku srednju školu i želi dalje da se školuje.I to je sve.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Nije tačno, bar ne kod nas.Ako je žena zdrava, nor

Ne znam ni jednog muškarca koji tako radi osim možda onih koji su ukrali ili nasledili brdo novca i nekretnina.Meni je uvek bilo važno da je žena zdrava ,,psihički normalna i da nije neradnički parazit,da je završila neku srednju školu i želi dalje da se školuje.I to je sve.
Skroman si ti čovek. Ne znam samo da li muškarci kontaju koliko devojci ili ženi ustvari teško pada "odlazak na tuđ teren". Prilično je to teško i stresno.Ovde se uglavnom komentariše u smislu kako žene to jedva čekaju. Mislim da to nije tačno.Sve u principu zavisi od osobe.Sve se svodi na to da si napravio pravi izbor osobe, a ne nekretnine.
 
Skroman si ti čovek. Ne znam samo da li muškarci kontaju koliko devojci ili ženi ustvari teško pada "odlazak na tuđ teren". Prilično je to teško i stresno.Ovde se uglavnom komentariše u smislu kako žene to jedva čekaju. Mislim da to nije tačno.
Ja nemam mnogo loših iskustava sa ženama.Ne očekujem koješta osim da ima zdrav razum i zaradi neku paru za sebe a podržaću je kad nije u stanju ili nije zdrava pa ne može i naravno uvek ako želi da se školuje i unapređuje.Msm, nisam savršen i nemam neku sjajnu narav.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Skroman si ti čovek. Ne znam samo da li muškarci kontaju koliko devojci ili ženi ustvari teško pada "odlazak na tuđ teren". Prilično je to teško i stresno.Ovde se uglavnom komentariše u smislu kako žene to jedva čekaju. Mislim da to nije tačno.Sve u principu zavisi od osobe.Sve se svodi na to da si napravio pravi izbor osobe, a ne nekretnine.

Zato je najbolje kad su oboje koferaši!
Pa zajedno nadju svoje teren.
Sex je jedina zabava sirotinji, nekad bio, sad TV pink-
 
Ja nemam mnogo loših iskustava sa ženama.Ne očekujem koješta osim da ima zdrav razum i zaradi neku paru za sebe a podržaću je kad nije u stanju ili nije zdrava pa ne može i naravno uvek ako želi da se školuje i unapređuje.Msm, nisam savršen i nemam neku sjajnu narav.
OK je sve to!Samo ipak mislim da je tuđ teren, tuđ... u smislu poteškoća oko prilagođavanja novoj sredini, prostoru, ambijentu... nije isto onom ko je tamo već dugo ušuškan i onom ko pakuje kofere i seli se. Napušta neki svoj komfor, da bi se prilagodio tuđem. Realno je tako.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Zato je najbolje kad su oboje koferaši!
Pa zajedno nadju svoje teren.
Sex je jedina zabava sirotinji, nekad bio, sad TV pink-
Seks nije zabava nego jako važna stvar sa zdravstvenog, emocionalnog odnosa i za čvrstinu same veze muškarca i žene.Ako ima dovoljno seksa, drugi problemi u životi se prevazilaze bez trzavica.Naravno zdravlje je najvažnije, fizičko i mentalno i da se ima nešto para.Psiholozi kažu da je za sreću potreban dobar san i seks.
 
Skroman si ti čovek. Ne znam samo da li muškarci kontaju koliko devojci ili ženi ustvari teško pada "odlazak na tuđ teren". Prilično je to teško i stresno.Ovde se uglavnom komentariše u smislu kako žene to jedva čekaju. Mislim da to nije tačno.Sve u principu zavisi od osobe.Sve se svodi na to da si napravio pravi izbor osobe, a ne nekretnine.
Nema veze sa temom ovo što hoću da kažem, podsetila si me sad. Naime, kad momci prosto ne kapiraju "Zaaaašto nećeš da prespavaš? Ostani bre, što ideš kući..." Pa idem kući jer mi prvenstveno treba moje kupatilo, eto. Čini mi se da na ulici mogu tačno da prepoznam par gde je ona prespavala kod njega (ili ne samo prespavala, bila par dana).
Žene će ovo razumeti...;)
 
OK je sve to!Samo ipak mislim da je tuđ teren, tuđ... u smislu poteškoća oko prilagođavanja novoj sredini, prostoru, ambijentu... nije isto onom ko je tamo već dugo ušuškan i onom ko pakuje kofere i seli se. Napušta neki svoj komfor, da bi se prilagodio tuđem. Realno je tako.
Slažem se.Ima tu puno toga.Recimo, može da smeta jezik ili dijalekat, nedostatak prijateljica ili rođaka, porodice...da li su okolina raadnici, intelektualci ili skorojevići...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH

Back
Top