da li je dosadno u ks-u

Nazalost, i u Krusevcu je jako dosadno. Sto sew tice onih oko nove crkve ili ti crkve sev Djordja, to je apsolutna istina , ali nije bolja stvar ni oko crkve lazarice. pogledajte samo na parkingu sta sve stoji svakog dana. ohoho!a ima i dosta ne krusevljana, ko zna odakle su oni dosli, ustvari mi rodjeni i krusevljani znamo odakle su i zasto su tu. To su oni koji nikada nisu placali ni struju ni v odu niti bilo kakve preze a sada ovde kukaju. Ovo je BRE Srbija i mora da se placa, NARODE. pozdrav od najrodjenijeg krusevljanina.
 
Nazalost, i u Krusevcu je jako dosadno. Sto sew tice onih oko nove crkve ili ti crkve sev Djordja, to je apsolutna istina , ali nije bolja stvar ni oko crkve lazarice. pogledajte samo na parkingu sta sve stoji svakog dana. ohoho!a ima i dosta ne krusevljana, ko zna odakle su oni dosli, ustvari mi rodjeni i krusevljani znamo odakle su i zasto su tu. To su oni koji nikada nisu placali ni struju ni v odu niti bilo kakve preze a sada ovde kukaju. Ovo je BRE Srbija i mora da se placa, NARODE. pozdrav od najrodjenijeg krusevljanina.

I od rodjenog ima rodjeniji Krusevljanin... :lol:
 
Nazalost, i u Krusevcu je jako dosadno. Sto sew tice onih oko nove crkve ili ti crkve sev Djordja, to je apsolutna istina , ali nije bolja stvar ni oko crkve lazarice. pogledajte samo na parkingu sta sve stoji svakog dana. ohoho!a ima i dosta ne krusevljana, ko zna odakle su oni dosli, ustvari mi rodjeni i krusevljani znamo odakle su i zasto su tu. To su oni koji nikada nisu placali ni struju ni v odu niti bilo kakve preze a sada ovde kukaju. Ovo je BRE Srbija i mora da se placa, NARODE. pozdrav od najrodjenijeg krusevljanina.

Ti su ne daj boze... Trebali su da ostanu tamo gde nisu placali struju, vodu, komunalije... Izdavao sam stan takvima znam odlicno kakvi su xD
 
Da...i ta prepucavanja obicno nikuda ne vode...:confused:

Nazalost... A sve je to relativna stvar... Koliko je Rasadnik imao kuca pre 20 godina... A koliko pre 40... I svi ti koji su u medjuvremenu naselili Rasadnik sebe nazivaju rodjenim Krusevljanima... Starosedeocima... A gde su bili oni i njihovi preci pre samo pola veka... Boga pitaj...

Koliko je Krusevac uopste imao kuca pre pola veka... Koji je to procenat danasnjeg stanovnistva... I svi sebe nazivaju rodjenim Krusevljanima... I uvek je neko drugi manje vredan od njih... Dosao na njihovo... A na cije su oni dosli... Znam mnogo njih koji Krusevac vide jednom mesecno kada dodju na vasar a sebe nazivaju Krusevljanima... Takodje, znam i ljude koji su naselili Krusevac iz okolnih blizih i daljih sela i sebe nazivaju Krusevljanima... A zar je bitno da li je neko dosao iz nekog sela koje je 30 km od Krusevca ili mozda iz Kraljeva koje je na 50 km...

Valjda je vazno da li si "covek"... Kakav si kao pojedinac... A ne da se prica generalizuje... Inace se upada u zamku "beogradjana"... I na kraju krajeva ko za sebe sme da kaze da je starosedelac... Koja je to granica... 100, 200 ili 500 godina... Koliko je tih ljudi i koliko njih koji mogu da se pohvale time da je i njihov askurdjel (da ne idemo dalje) ziveo na tom mestu gde su oni sada... Bespotrebna prica kojom pojedinci pokusavaju da svoje licne neuspehe i nezadovoljstva prebace na racun drugih...
 
pa prosla dva vikenda je bio zatvoren, a i ja sam nesto nacula da nece vise da radi.. :( ali nisam sigurna da li je to tacno.. :neutral:
mnogo mi je krivo zbog toga,jer je to jedno od retkih normalnih mesta za izlazak.
Ako mislite na KPD preko puta porte tu je ispala neka zajebancija sa vlasnikom zgrade...Lik je kockar a deca su mu narkici pa se zaduzio i dao u hipoteku zgradu,tako da je moguce da su ovi preselili sto su drzali....Mesto nije lose,velika basta i to i plus cuo sam da je kao i neki restoran tu otvoren,ne znam tacno nisam odavno bio...Uglavnom mislim da su promenili lokaciju...
 
Ako mislite na KPD preko puta porte tu je ispala neka zajebancija sa vlasnikom zgrade...Lik je kockar a deca su mu narkici pa se zaduzio i dao u hipoteku zgradu,tako da je moguce da su ovi preselili sto su drzali....Mesto nije lose,velika basta i to i plus cuo sam da je kao i neki restoran tu otvoren,ne znam tacno nisam odavno bio...Uglavnom mislim da su promenili lokaciju...
da preselio se jos odavno kod autobuske.. staro mesto je bilo mnogo lepse. :confused: sada je tamo neki kafic,ali nije nista posebno.. :neutral:
 
Krusevac je lep i urban grad. Smaracima je dosadno gde god da su (bilo da je to Bg, Negotin, Sombor i sl...)... Bitno je sa kim provodite vreme.. Zato verujem da ovi likovi koji kukaju da im je dosadno u prestonici, ustvari nemaju drustvo, prijatelje...
Krusevac u srcu!!!
 

Back
Top