Da li je Djilas dobar ili los gradonacelnik?

Da li je Djilas dobar u obavljanju svoje funkcije?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja pitah registru fixu enchanted sto 1/3 beograda nema kanalizaciju i sto za 14 godina od kako DS vlada Beogradom to nije reseno i u kom veku to planiraj uda urade - al naidjoh na zid cutanja z:(

Nemam pojma, ali snalazimo se nekako. Ne znam da li je tačan podatak da 1/3 Beograda nema kanalizaciju, mada je sasvim moguće ako pod Beograd podvedeš sva ona naselja u kojekakvim pichkovcima koja su pravili radikali devedesetih.

Uostalom, ni veliki deo Senjaka i Dedinja nema rešen problem kanalizacije, pa je to jedan od najlepših delova Beograda i što je najvažnije, Beograd ne oseća taj problem, mislim...ne osećaju se, naprotiv.

Eto...snalazimo se nekako i samo nek nam ostane Djilas još jedan mandat, rešiće se i taj problem.
 
Од свега, једино што могу да приметим је сређивање паркића, а постављање отворених теретана у елитнија дворишта и крајеве у граду.
Ја ништа што тај човек ради нисам видео.
Од свих подухвата, обрачунао се са грађевинском мафијом? Ако се под гр. мафијом подразумевају несрећници који граде куће по периферији, па им је срушио, онда се обрачунао са мафијом. Превоз никад гори. Бушење, копање.
И да, центар града неосветљен као у срењем веку, страшно и стамота, а град је пун странаца.
Важно да ћемо уместо важнијих ствари добити рупе у земљи уместо контејнера јер - има их Љубљана!! Еј, бре..Љубљана то има :lol:
 
Nisam odusevljena Djilasom, ali kao gradonacelnik je dobar i radi svoj posao.

заправо као градоначелник је одвратан, а и не ради свој посао.

поставка саме ове теме је подвала. набрајати шта је све урађено у београду да би се имплицирала заслуга ђиласа је смешно. прво пројекти у граду постоје невезано за то ко је градоначелник, као и пројекти појединих предузећа као што је гсп. друго поједини пројекти у београду су у надлежности републике, па сам ђилас са тим нема везе.

ђилас је мафијаш. и то није једна од радикалских политичкихг фраза, он то заиста и јесте. да је тако доказују силне афере са градском имовином, а у вези са мишковићем и осталим мафијашима. такође, департизација градских функција је настављена и у његовом мандату. он одлази на дунавски кеј да пред камерама покаже како јкп пауцима односи и скупе ауте са зелених површина. тако прави градоначелник не ради. не испуњава прву тачку надлежности која му је статутом одређена, а то је да представља и заступа град, о осталим тачкама да не причамо. такође, његове изјаве поводом рома и хомосексуалаца приличе градоначелнику јагодине и осталих задртих места у провинцији, а не првом човеку једне метрополе.

значи рад градоначелника се не мери оним што је мимо њега неминовно да се деси, већ потезима који су од њега лично иницирани, а то је у случају ђиласа нешто најогавније што је београд имао до сада.
 
Nemam pojma, ali snalazimo se nekako. Ne znam da li je tačan podatak da 1/3 Beograda nema kanalizaciju, mada je sasvim moguće ako pod Beograd podvedeš sva ona naselja u kojekakvim pichkovcima koja su pravili radikali devedesetih.

Uostalom, ni veliki deo Senjaka i Dedinja nema rešen problem kanalizacije, pa je to jedan od najlepših delova Beograda i što je najvažnije, Beograd ne oseća taj problem, mislim...ne osećaju se, naprotiv.

Eto...snalazimo se nekako i samo nek nam ostane Djilas još jedan mandat, rešiće se i taj problem.

to rece tvoj djilas da u gradu beogradu nema 1/3 kuca kanalizaciju

a ako nisi znala beograd je ripanj rusanj , krnjaca, kanarevo labudovo brdo, vrcin, vinca , kaludjerica, grocka a ne samo tvoj blok 45 na nbgd z:D
 
Он је само позер.
Њега приватно, они га који га познају хвале, чуо сам од различитих ликова, али од тога Београд нема ништа.

Ma hajde daje penzije i dotacije najsiromasnijima, imate besplatan epidural, asvaltirane ulice, dobro zdravstvo, sta hocete jos?
 
Nemam pojma, ali snalazimo se nekako. Ne znam da li je tačan podatak da 1/3 Beograda nema kanalizaciju, mada je sasvim moguće ako pod Beograd podvedeš sva ona naselja u kojekakvim pichkovcima koja su pravili radikali devedesetih.

Uostalom, ni veliki deo Senjaka i Dedinja nema rešen problem kanalizacije, pa je to jedan od najlepših delova Beograda i što je najvažnije, Beograd ne oseća taj problem, mislim...ne osećaju se, naprotiv.

Eto...snalazimo se nekako i samo nek nam ostane Djilas još jedan mandat, rešiće se i taj problem.

da se niste vi, iz raznoraznih Pichkovaca donjih i gornjih doseljavali u Beograd, beograd bi danas bio sredjen i uredjen grad sa nekih mozda 500.000 stanovnika koliko i treba maskimalno da ima, al posto jeste, danas beograd vise lici na Kinsasu ili Adis-Abebu nego moderan juzno ili srednjeevropski grad.
 
Ma hajde daje penzije i dotacije najsiromasnijima, imate besplatan epidural, asvaltirane ulice, dobro zdravstvo, sta hocete jos?

Јој, јесте,прави је Суперхик, отима сиротињи да би дао богатима :lol: Имамо асфалтиране улице у 21. веку, али не ни то свуда.
Четири пута се неке улице асфалтирају годишње, а неке нису виделе Чумета никад..
О здравству не бих, а у Пржогрнцима не добијају пензије?
Шалиш се, је л да?
 
Јој, јесте,прави је Суперхик, отима сиротињи да би дао богатима :lol: Имамо асфалтиране улице у 21. веку, али не ни то свуда.
Четири пута се неке улице асфалтирају годишње, а неке нису виделе Чумета никад..
О здравству не бих, а у Пржогрнцима не добијају пензије?
Шалиш се, је л да?

Ne dobijaju vanrednu POMOC, kao u Beogradu.

Takodje ni trudnice.
 
da se niste vi, iz raznoraznih Pichkovaca donjih i gornjih doseljavali u Beograd, beograd bi danas bio sredjen i uredjen grad sa nekih mozda 500.000 stanovnika koliko i treba maskimalno da ima, al posto jeste, danas beograd vise lici na Kinsasu ili Adis-Abebu nego moderan juzno ili srednjeevropski grad.

:lol: Ma ti si...čudo. Sve bi ti uredio, samo da ti se pruži prilika. I proterao nas koji smo došli iz kojekakvih pichkovaca. :D:cmok2:
 

Back
Top