Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Došo seljak domaćin u VELIKI GRAD gde ne zna nigde nikog...
Tumara on tako kad u jednom parkiću Ciganka ga zove da mu gata sudbinu
On pristade, plati Ciganki a ona počne da mu proriĉe:
"E vidi, ova linija ovde, mnogo će se namučiš do 40-te"
"A posle?" - upita nestrpljivo seljače
"E a posle će se navikneš"
Najgore je kad te neko uznemirava 10 sati pre, i 10 sati posle spavanja.
 
Jesu li smanjene i kamate na kredite?

Od nove godine za mušterije nema kamata.Ne samo da nema već i plaćam svakog meseca što mi čuvaju pare.Čuo sam da ubuduće će morati da se
uvede negativna kamata što znači da mušterija treba da odvoji 1% naime usluge.Imajte strpljenje do nove godine dobićete obaveštenje.
 
Meni je taj AutoCAD dobro došao.Neke pare sam zarađivao zato što sam znao da radim u njemu.Bio student i uglavio se u neku malu građevinsku firmicu.Milina jedna
odgovor je jednostavan: linux zajednica nema nameru da pravi program za projektovanje besplatno da bi neko tamo zaradjivao
Plati pa klati, naravno ti si imao AutoCAD sa "svetskim serijskim"
 
FB_IMG_15770843472412256.jpg
 
Ja nisam ekonomista.Svoje dupe sam žuljao na fakultetu tehničkih nauka,kada je za to bilo vreme.Ne znam kada sam se to busao da nešto znam o ekonomiji?
Pa brate pričamo o dve proste. Tu jedan šušumur tebe pretrgne sa dve proste¿¡
Pa nemoguće da to tolko nešto iz osnova mora da ti se objašnjava? Ko kad bi sad pričo o nišanu na pušci, a ljudi već rade na kvantnom radaru. Tako i ovi kRadulovićevi- prosipaju se sa osnovama klasične ekonomije, a uveliko na sceni imamo balonske ekonomije. I naravno svoje balone ima Evropa, kao i Amerika svoje.
A ti kao birač ne hvataš ni ovo oko prostih stvari, a vamo si glavni protiv aktuelne ekonomske politike koja se prilagođava ovom balonskom trendu.
A ona glupost sa Bezosom ti je obaška!
Prosto da se čovek konsternira koliko kod nas i fakultetski obrazovani nemaju pojma ni sami sa sobom :roll:
 
Pa brate pričamo o dve proste. Tu jedan šušumur tebe pretrgne sa dve proste¿¡
Pa nemoguće da to tolko nešto iz osnova mora da ti se objašnjava? Ko kad bi sad pričo o nišanu na pušci, a ljudi već rade na kvantnom radaru. Tako i ovi kRadulovićevi- prosipaju se sa osnovama klasične ekonomije, a uveliko na sceni imamo balonske ekonomije. I naravno svoje balone ima Evropa, kao i Amerika svoje.
A ti kao birač ne hvataš ni ovo oko prostih stvari, a vamo si glavni protiv aktuelne ekonomske politike koja se prilagođava ovom balonskom trendu.
A ona glupost sa Bezosom ti je obaška!
Prosto da se čovek konsternira koliko kod nas i fakultetski obrazovani nemaju pojma ni sami sa sobom :roll:
E, aj zaboravi da te je Jaguarka menšovala ovde, ok?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top