Da li je bitno kakav je krevet?

1663934388675.png
 
puno drvo-masiv, 2x1m tezak, 100kg, dusek najtvrdji sto postoji, ustemovan za pod i sa svake strane ima po 3 celicne alke za tako svasta nesto
ovaj je super. sumnjala sam da su nanogice u pitanju na slici iz uvodnog posta sada sam sigurna...
ima više funkcija
ako partner mesečari na primer mož da ga vežeš do ujutru da budeš siguran da neće da odšeta u snu u nepoznato

Hvataj.JPG



ali verovatno klizi po parketu u toku sexa pa ne znaš kog ćeš pre da ujuriš po sobi krevet ili ljubavnicu haha
 
Je li bitno kakav je krevet za sex?
Iskustva?
Memori pena ili je bolje sa žicom ?
Da li treba da ima ogradu za koju se može držati ili bez ičega okolo?
A ogledala pored?
drška za vezivanje ? :zper:

Pogledajte prilog 1226283

Veličina najmanje 2x2 m. Ljudi smo, nismo deca. :per:
Memori pena, sigurnije od žice koja može kod vatrenog seksa da ti završi u dupetu.
Ograda ne treba, držim ja nju, nedam da pobegne, nijedna još nije pobegla.
Ogledala ne volim. Dekoncentrišu me, mašem si mahmah, pazim na muving, popravljam frizuru, namigujem si... Hebeš ogledala. Ne valjaju.
Ništa od vezivanja. Preopasno je to. Dovoljno je misaono vezivanje. Kao je vezana, ali nije. A ponaša se kao da je.
I oslobodiš ju kad ju kao odvežeš. A bila je odvezana. Zavezana samo u mislima. :mrgreen:
 
Ala si mi rekla.
Ko kad bi ti mene pitala kakvog je ukusa neka egzoticna hrana, a ja kazem:
Pa dobra je, intenzivnog ukusa. I tekstura je takva. Ko piletina.

pa vidi ovako svaki taj pomak zdjelice kao da intenzivira osjecaj prodiranja i dubinu i kut ulaska i sam osjeaj podrazaja, imas puno vecu mogucnost da se koncentriras upravo na to... ok, mozda pomaze i igra vakuum pumpicom prije ljujacke ali to je stvar licnih preferencija.
zapravo je svaki pokret samo kao jos dublji ulazak i drugi kut unutrajer nemas one klasicne pokrete nego ove specificne
i treba paziti da je ljujacka stvarno dobro pricvrsecna :mrgreen:
 
Što se igračaka tiče nisam za. Probao sam Barbike, Kena, Betmena, lego kocke, puzle, Monopoli, tablić, čoveče ne ljuti se,....
Nije upalilo. Ništa to ne valja. Razvikane su te igračke.
Ima ona igračku, imam ja i ništa više sa strane ne treba.
Da vidiš igranja. :p
 
pa vidi ovako svaki taj pomak zdjelice kao da intenzivira osjecaj prodiranja i dubinu i kut ulaska i sam osjeaj podrazaja, imas puno vecu mogucnost da se koncentriras upravo na to... ok, mozda pomaze i igra vakuum pumpicom prije ljujacke ali to je stvar licnih preferencija.
zapravo je svaki pokret samo kao jos dublji ulazak i drugi kut unutrajer nemas one klasicne pokrete nego ove specificne
i treba paziti da je ljujacka stvarno dobro pricvrsecna :mrgreen:
To i kapiram da je sloboda u vazduhu i moze da se namesta bas kako je ergonomski i onda je naravno i osecaj ludji.
A sto pumpica?
Da, jel to mora da se tiplovi buse u plafon, pa da se pricvrscuje, ne bih bas voleo da mi dodju gosti i pitaju, a je li, cemu ti one kuke na plafonu?
Ma susim meso neko.
 
Što se igračaka tiče nisam za. Probao sam Barbike, Kena, Betmena, lego kocke, puzle, Monopoli, tablić, čoveče ne ljuti se,....
Nije upalilo. Ništa to ne valja. Razvikane su te igračke.
Ima ona igračku, imam ja i ništa više sa strane ne treba.
Da vidiš igranja. :p

sto smo konzervativni, Ti kao da si zatvoren ormar pa ne pratis trendove :fdlan:
 
Što se igračaka tiče nisam za. Probao sam Barbike, Kena, Betmena, lego kocke, puzle, Monopoli, tablić, čoveče ne ljuti se,....
Nije upalilo. Ništa to ne valja. Razvikane su te igračke.
Ima ona igračku, imam ja i ništa više sa strane ne treba.
Da vidiš igranja. :p
Pa sta fali?
Igrate monopola i ko izgubi ispunjava svaku zelju.
Kod mene banka!
 
Što se igračaka tiče nisam za. Probao sam Barbike, Kena, Betmena, lego kocke, puzle, Monopoli, tablić, čoveče ne ljuti se,....
Nije upalilo. Ništa to ne valja. Razvikane su te igračke.
Ima ona igračku, imam ja i ništa više sa strane ne treba.
Da vidiš igranja. :p
A šta je sa.. perom? ono da je malko golicaš po sikama? i dole, m?
Nekako mi to ide uz tebe... ;)
 
To i kapiram da je sloboda u vazduhu i moze da se namesta bas kako je ergonomski i onda je naravno i osecaj ludji.
A sto pumpica?
Da, jel to mora da se tiplovi buse u plafon, pa da se pricvrscuje, ne bih bas voleo da mi dodju gosti i pitaju, a je li, cemu ti one kuke na plafonu?
Ma susim meso neko.

pa ono, najbolje je stvarno da je nekako cvrsto zabusis u plafon i stavis po mogicnosti na sredinu sobe ili negdje gdje ima prostora da se ljuljas, a kad ju en koristis uvijek mozes okaciti neku visecu fotelju :zkez:
imas i verziju da se zakaci za stok od vrata ali nije bas pouzdana tako da se s tim ne bi igrala

ljuljaka.PNG
 
pa ono, najbolje je stvarno da je nekako cvrsto zabusis u plafon i stavis po mogicnosti na sredinu sobe ili negdje gdje ima prostora da se ljuljas, a kad ju en koristis uvijek mozes okaciti neku visecu fotelju :zkez:
imas i verziju da se zakaci za stok od vrata ali nije bas pouzdana tako da se s tim ne bi igrala

Da, to kapiram da mora dobro da se pricvrsti. Znam za ru od vrata ali mi ne deluje sigurno. Dobra ideja za visecu fotelju, ili beku stilsku ljuljasku. Rucno radjenu.
 

Back
Top