Da li imate poverenja u alternativnu medicinu? (Anketa)

Da li verujete u alternativnu medicinu ?

  • Verujem

    glasova: 11 31,4%
  • Ne verujem

    glasova: 10 28,6%
  • Alternativna i tradicionalna medicina treba da saradjuju

    glasova: 14 40,0%

  • Ukupno glasova
    35
Moguće, polako sumnjam u to. Al ajd da ga koristim još neko vreme pa ću ga udomiti ako ne za veće, onda bar za iste pare.
Čekam samo da ulovim neku trudnicu pa da joj očitavam beta hcg, jer ako to ne očita, onda je čista prevara.
Практичније би ти било да пробаш ово с влажном папирном марамицом и отклониш сваку сумњу за 10 секунди.
 
Практичније би ти било да пробаш ово с влажном папирном марамицом и отклониш сваку сумњу за 10 секунди.
E jbg... Što ne znaš da se igraš dečijih igara...
Sad sam poslala snimak osobi koja se kune u taj analizator i živi kako mu on naredi, čekam komentar.
Nego, jesi li zainteresovan da kupiš lepu šarenu igračku koja daje nadu ljudima da ne moraju da idu kod lekara? Ne mora čak ni vlažna maramica da ide kod lekara, provereno 😁
 
šarenu igračku koja daje nadu ljudima da ne moraju da idu kod lekara?
Valjda obrnuto, kad imas sve te dijagnoze neces izlaziti iz ordinacija ?:kafa:
Eto, očitao mi je anomalije koje znam da imam, tipa povišen holesterol, smanjen kapacitet pluća, ali i hemotoxine koje nisam znala da imam tipa arsen i živa.
Nakon par dana pijenja zeolita, ti rezultati su se unormalili.
I očitalo ki je oštećenje korena živaca u lumbalnom delu a juče sam bila na mr pa ću kada dobijem rezultate za koji dan, videti da li je i to tako.
Javi...
и откријеш да је могуће да неживи предмет има биолошке одлике живих бића као што је pH вредност
nije pH vrednost odlika zivih bica
 
Ma meri sve, ko baba Vanga.
A ispostavilo se i nivo naivnosti.
Možda mi je jedino opravdanje to, što sam previše verovala osobi koja mi je preporučila, a vrlo mi je bliska prijateljica.
No, ja sam dobar trgovac, rešićemo to u najkraćem roku.
Cime tacno nisi zadovoljna, mozes li navesti greske u merenju? :think:Juce ujutro si tvrdila suprotno
Eto, očitao mi je anomalije koje znam da imam, tipa povišen holesterol, smanjen kapacitet pluća, ali i hemotoxine koje nisam znala da imam tipa arsen i živa.
Nakon par dana pijenja zeolita, ti rezultati su se unormalili.

I očitalo ki je oštećenje korena živaca u lumbalnom delu a juče sam bila na mr pa ću kada dobijem rezultate za koji dan, videti da li je i to tako.
 
Pa time što sam očitala vlažnu maramicu sa podacima koje sam unela za muškarca od 30 godina i očitalo je na primer povišene trigliceride, očni pritisak, smanjen kapacitet pluća...
Ljudsko bice sadrzi 70% vode, masina ocigledno ima neki sablon po kome izbacuje rezultate kada je u kontaktu sa ljudima. Isto kao sto pojedini detektori bioenergije mere provodljivost tkiva a bioenergija stvarno utice na nju, iako moze biti merena i neziva supstanca i onda nije "bio"
muškarca od 30 godina i očitalo je na primer povišene trigliceride, očni pritisak, smanjen kapacitet pluća...
Trebalo bi naci takvog i videti da li su rezultati tacni, to je kriterijum
 
Poslednja izmena:
I očitalo ki je oštećenje korena živaca u lumbalnom delu a juče sam bila na mr pa ću kada dobijem rezultate za koji dan, videti da li je i to tako.
Aha evo pisala si na temi Diskus hernija a ovde se ne javljas. Cvrc :kafa:
Dok ne uhvatim neurologa koji je na godišnjem konsultujem dr google, a ako se neko razume, neka objasni prizemnim rečnikom da i ja razumem.
1657657128456.png
Lumbalna spondiloza - degenerativne promene ("okoštavanje") u lumbalnom delu kičme a u vezi sa hernijama ispupčenje diska vrši pritisak na koren L5, izraženije levo, što obično daje snižen senzibilitet u palcu i unutrašnjoj strani stopala.
 
Била мајка с пријатељицом данас на некој презентацији, каже мерили им све и свашта неким апаратом, држи се нешто у руци и то очитава па он шаље податке интернетом негде на обраду, па се чека да стигну. Питам како се зове апарат, каже ,,квантно нешто", питам је ли им тражио податке о годинама, телесној маси итд, каже јесте. На папиру који је добила има гомила резултата о ,,скривеним здравственим проблемима", апарат очитава као у филмовима научне фантастике, нема шта нема; апсорпцију желуца, перисталтику танког и дебелог црева, васкуларни отпор, индекс памћења, функционисање јетре, жучне кесе (која јој је уклоњена пре 30 година), плућа, степен калцификације костију, коефицијент шећера у крви и урину... Од савета је добила препоруку да почне да једе нешто што већ једе, да престане да једе нешто што не једе, да смањи обавезно конзумацију алкохола (годишње попије чашу вина за дочек НГ)... :D

На крају презентације свако је добио контакт податке за наручивање, цена ситница, само 3000 евра.:mrgreen:

IMG_20220818_183619.jpg
 
Poslednja izmena:
Била мајка с пријатељицом данас на некој презентацији, каже мерили им све и свашта неким апаратом, држи се нешто у руци и то очитава па он шаље податке интернетом негде на обраду, па се чека да стигну. Питам како се зове апарат, каже ,,квантно нешто", питам је ли им тражио податке о годинама, телесној маси итд, каже јесте. На папиру који је добила има гомила резултата о ,,скривеним здравственим проблемима", апарат очитава као у филмовима научне фантастике, нема шта нема; апсорпцију желуца, перисталтику танког и дебелог црева, васкуларни отпор, индекс памћења, функционисање јетре, жучне кесе (која јој је уклоњена пре 30 година), плућа, степен калцификације костију, коефицијент шећера у крви и урину... Од савета је добила препоруку да почне да једе нешто што већ једе, да престане да једе нешто што не једе, да смањи обавезно конзумацију алкохола (годишње попије чашу вина за дочек НГ)... :D

На крају презентације свако је добио контакт податке за наручивање, цена ситница, само 3000 евра.:mrgreen:

Pogledajte prilog 1207115
Ovo je na toliko nivoa nebulozno ...pazi ejekcionu frakciju meri i indeks pamćenja i parcijalni pritisak kiseonika u arterijskoj .
Veze blage nema sa naukom .
 

Back
Top