Da li imate moralnih dilema (udata...)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
kambodza:
......jbt .parazit ,shta nasla si se u tome pa boli ...............i shto parazit leba ti ,ja situiran bez predrasuda ona isto tako ,ima dete finansiski sigurna i mozemo da uzivamo u sex-u ................shta si se ti kao isfolirala ,tebi lenjir osnovni ljudski karakter,josh ti nekom drzish pridike ...............he he .........bice da si definitivno mushko sa zeljom da bidnesh zensko .............


:lol: :lol: :lol:
 
marina.c:
Ova teta ne voli dečkiće, na tvoju žalost Aleksice...Voli one "taman" - po godinama, zvanju, obrazovanju,interesovanju,senzibilitetu,bankovnom računu...i ne mari za sex radi sexa!!! Preduslovi, bato, pa će razmislimo! :lol: :lol: :lol: Ljubi te teta!

:( A ja svo vreme kontao da moze nesto da bude... :( Ma i onako nisi iz NS, ali opet...

Ne volis mladje - ne cenis dobar sex 8) prosto i jasno.

Nikad ne bih dobar sex podredio bilo cemu, pa ni keshu...

PS. Vidi se da nemas (izvesna) iskustva, zato mislis da tu nema vise od sexa radi sexa ;)
 
Aleksej_BASO:
:( A ja svo vreme kontao da moze nesto da bude... :( Ma i onako nisi iz NS, ali opet...

Ne volis mladje - ne cenis dobar sex 8) prosto i jasno.

Nikad ne bih dobar sex podredio bilo cemu, pa ni keshu...

PS. Vidi se da nemas (izvesna) iskustva, zato mislis da tu nema vise od sexa radi sexa ;)

Ma, ne sekiraj se, srce! Ulazim u godine "zbogom pameti", te možda već sutra promenim mišljenje. Imaću te u vidu!

P.S. Kažu da je idealna razlika između žene i muškarca 7 godina!!! Imaš šanse! :wink:
 
marina.c:
Ma, ne sekiraj se, srce! Ulazim u godine "zbogom pameti", te možda već sutra promenim mišljenje. Imaću te u vidu!

P.S. Kažu da je idealna razlika između žene i muškarca 7 godina!!! Imaš šanse! :wink:


E da vidis, u pravu si sa te strane, desavalo se i drugima tako... Starija si 7g? :) Bas super...

Pa nije ni to lose ja kontam da je to minimalna razlika a moze i veca.. :) Ali nazalost ne moze to u nedogled.. Mislim kada bih ja imao 40 ili 50... :(
 

Back
Top