Da li imate moralnih dilema (udata...)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
......jbt .parazit ,shta nasla si se u tome pa boli ...............i shto parazit leba ti ,ja situiran bez predrasuda ona isto tako ,ima dete finansiski sigurna i mozemo da uzivamo u sex-u ................shta si se ti kao isfolirala ,tebi lenjir osnovni ljudski karakter,josh ti nekom drzish pridike ...............he he .........bice da si definitivno mushko sa zeljom da bidnesh zensko .............

U chemu sam se nashla, bre? :) Pa ti si povezao situiranost sa extra uzitkom, pa si na to dobio ono 'parazit' :)

Sad si malo proshirio komentar i na svoju situiranost i bla, bla .. :)

Ne razumesh se ti u zene chim ne prepoznajesh zenku :)

A ono za lenjir, ihaj, ima tu josh alata i pribora :)
 
kambodza:
...........za svako ludo pile nadje se lud pevac ................. :lol: :lol: ;-) .."ludo burazere,ludo burazere ,.........sledeca ........."........... ;-) ;-)
A svakog ludog kauboja...obično ritne neka luda kobila.... :lol: :lol: :lol:
Hm...vidim počeo si da se hvališ po Forumu kako si "situiran"...Baš sam se pitala kada ćeš i ti početi sa reklamom...sine Brute.....
 
Vesela_zena_beogradska:
U chemu sam se nashla, bre? :) Pa ti si povezao situiranost sa extra uzitkom, pa si na to dobio ono 'parazit' :)

Sad si malo proshirio komentar i na svoju situiranost i bla, bla .. :)

Ne razumesh se ti u zene chim ne prepoznajesh zenku :)

A ono za lenjir, ihaj, ima tu josh alata i pribora :)
..........plitko,plitko ...................situiranost vezujem sa tim da ne moram da razmishljam da ce to da joj bude primarno u sex-u,da nece biti frustrirana svojim primanjima pa ce zbog toga da predje frustracija i na krevet,kad su situirane onda su mnogo opushtenije i ne pate od glupih dechijih kompleksa tipa markiranih stvari ,fensi izlasci i dr. , a dete je zbog toga da me zbog istog ne bi trazila da joj napravim jer bi joj bioloshki sat otkucavo ,da si pazljivo chitala sve bi ovo procitala u mom ranijem postu ...........sve ovo vodi neverovatno dobrom i opushtenom sex-u dvoje ljudi .................p.s . ti mene ja tebe ........... :lol: :lol: :lol: :|
 
ludopileglodjekosku:
A svakog ludog kauboja...obično ritne neka luda kobila.... :lol: :lol: :lol:
Hm...vidim počeo si da se hvališ po Forumu kako si "situiran"...Baš sam se pitala kada ćeš i ti početi sa reklamom...sine Brute.....
........situiran je ZA mene ono imam zivotni prostor,zaradjujem dovoljno i nishta vishe ,ne nisam budza i nehvalim se nego me je vesela predstavila kao shlepera a ja te mrzim ................. :lol: :lol: ....a kobile ritaju pa ubijaju ,znam ja to ali ..........
 
..........plitko,plitko ...................situiranost vezujem sa tim da ne moram da razmishljam da ce to da joj bude primarno u sex-u,da nece biti frustrirana svojim primanjima pa ce zbog toga da predje frustracija i na krevet,kad su situirane onda su mnogo opushtenije i ne pate od glupih dechijih kompleksa tipa markiranih stvari ,fensi izlasci i dr. , a dete je zbog toga da me zbog istog ne bi trazila da joj napravim jer bi joj bioloshki sat otkucavo ,da si pazljivo chitala sve bi ovo procitala u mom ranijem postu ...........sve ovo vodi neverovatno dobrom i opushtenom sex-u dvoje ljudi .................p.s . ti mene ja tebe ...........

Ma choveche... pa jasno mi je shta si mislio posle onog sledeceg, proshirenog komentara. A neverovatno je koliko skachesh odmah u ochi .. i to ne samo da odgovorish vec i da prcnesh i ti .. opushteno, brate .. nismo ovde da se mlatimo.
 

Back
Top