Да ли добро видим ово што пише: "Косовска" полиција ЧУВА Газиместан!!!

Upravo tako,nas bi 7 danan totalno unistilo,mada bi posle toga mi odolevali mnogo mngoo duze,ali od tih prvih dana bi se u miru oporavljali decenijama.

To je i jos jedan od razloga sto nas nisu kopneno napali,ne treba evropi u samoj njoj unistena drzava i raseljeni Srbi i shiptari koji ce na jedini preostali nacin a to je kriminal zaradjivati za zivot.

Slično bi bilo kad bi nam sad nekim čudom vratili Kosovo i kad bi se vratile srpska vojska i policija. Tzv KZK i ostalo bi počistili za 48 sati, ali onda ide gerila, bombe po srpskim gradovima...
 
Uvek ostane neko.Ima Albanaca i po inostranstvu.


Ima,naravno.Mislio sam na tih 48 i kusur sati.


ma jeste siptari bi gledali kako ih mi rokamo a ceo svet na celu sa NATO bi se sklonio i posmatrao sa strane dok mi ne zavrsimo posao
e kad se probudite pocnite da pisete nesto malo realnije
pozz

Da,siptari imaju mocnu vojsku.A ne bi bio prvi put da svet gleda kako neko radi takve stvari.Oces primere?Gruzija,Cecenija,Irak,Hrvatska 95-te,Poljska 39-te...
 
Ima,naravno.Mislio sam na tih 48 i kusur sati.




Da,siptari imaju mocnu vojsku.A ne bi bio prvi put da svet gleda kako neko radi takve stvari.Oces primere?Gruzija,Cecenija,Irak,Hrvatska 95-te,Poljska 39-te...

Masakr Tutsija, milion mrtvih. Ali koga zabole za Afriku, jel.
 
Slično bi bilo kad bi nam sad nekim čudom vratili Kosovo i kad bi se vratile srpska vojska i policija. Tzv KZK i ostalo bi počistili za 48 sati, ali onda ide gerila, bombe po srpskim gradovima...

Ciljas na teroriste?

Jok,tesko da bi shiptari ista preduzeli jer ako bi se to desavalo zavrsilo bi se agresijom na Albaniju,izgleda malo nerealno ali sigurno ne bi dopustili da neko to radi.

Ima,naravno.Mislio sam na tih 48 i kusur sati.




Da,siptari imaju mocnu vojsku.A ne bi bio prvi put da svet gleda kako neko radi takve stvari.Oces primere?Gruzija,Cecenija,Irak,Hrvatska 95-te,Poljska 39-te...

Mi cemo to uraditi to je sigurno,a kada bude njima odgovralo da zatvore oci izvagace oni dobro.
 
Poslednja izmena:
Ima,naravno.Mislio sam na tih 48 i kusur sati.




Da,siptari imaju mocnu vojsku.A ne bi bio prvi put da svet gleda kako neko radi takve stvari.Oces primere?Gruzija,Cecenija,Irak,Hrvatska 95-te,Poljska 39-te...



aha znam i gledali su kosovo...je bali su nam majku a nismo ni poceli da rokamo siptare
slobodno vi koji hocete idite dole evo ja bih da krenete odmah,svratite malo do pristine da vidite kako cete da prodjete,samo nemojte da zovete nas koji necemo da idemo dole
znaci ko hoce da ratuje slobodno:bye:
 
Ciljas na teroriste?

Jok,tesko da bi shiptari ista preduzeli jer ako bi se to desavalo zavrsilo bi se agresijom na Albaniju,izgleda malo nerealno ali sigurno ne bi dopustili da neko to radi.

UČK nije dobijala pare iz Albanije, nego od albanske mafije iz inostranstva. Ne možemo da izvršimo agresiju na zemlje EU, zar ne?
 
Zaslužan za propast Srbije?

Da!

sve je to zaje bao sloba zato sto ih nije roknuo kad je trebao,a kad je video da ne moze da ih rokne trebao je da se dogovori
a sad cemo mi ovde da mastamo o ne znam cemu svaki put kad se desi nesto sto oni hoce ,a definitivno dole rade sta hoce
 
UČK nije dobijala pare iz Albanije, nego od albanske mafije iz inostranstva. Ne možemo da izvršimo agresiju na zemlje EU, zar ne?

Dobijala je prvenstveno od onih koji su je i organizovali-amera.

Pa sta nas boli uvo odakle su dobijali,mi izvrsimo odmazdu u Analbananiji pa vi mislite.

Uglavnom,cenim da bi to resile nase tajne sluzbe.
 
Dobijala je prvenstveno od onih koji su je i organizovali-amera.

Pa sta nas boli uvo odakle su dobijali,mi izvrsimo odmazdu u Analbananiji pa vi mislite.

Uglavnom,cenim da bi to resile nase tajne sluzbe.

Oduvek si voleo neke mrtvace.... Slobu... Sadama...:hahaha:
 
Dobijala je prvenstveno od onih koji su je i organizovali-amera.

Pa sta nas boli uvo odakle su dobijali,mi izvrsimo odmazdu u Analbananiji pa vi mislite.

Uglavnom,cenim da bi to resile nase tajne sluzbe.

Pa što nisu rešile ranije? Ja sam gledao na Kosovu kad sam služio rovove UČK, ne zemljane nego betonirane, zemunice betonirane, sa opremom za komunikaciju, neki drugi su nalazili šterkove naoružanja...kako je to stiglo, i zašto niko ništa nije preduzeo? Mislim, treba vremena da se naprave betonirani rovovi, treba dovesti sirovine, iskopati, ozidati...to se čuje i vidi, pa nikom ništa. Govorim o 1998. godini.
 
Uvalim ti mali...

:cepanje::rotf::hahaha1:

Sta si ti,derpe?
Nisam ni sumnjao da ti je mali......:hahaha1:

Aj sad stvarno pali.

Pa što nisu rešile ranije? Ja sam gledao na Kosovu kad sam služio rovove UČK, ne zemljane nego betonirane, zemunice betonirane, sa opremom za komunikaciju, neki drugi su nalazili šterkove naoružanja...kako je to stiglo, i zašto niko ništa nije preduzeo? Mislim, treba vremena da se naprave betonirani rovovi, treba dovesti sirovine, iskopati, ozidati...to se čuje i vidi, pa nikom ništa. Govorim o 1998. godini.

Imali su oni mnogo vise od tih rovova,u Prokletijama i po jos nekim brdima su imali citava sklonista sa tunelima koju su imajuci u vidu njihovu velicinu morali poceti graditi mnogo pre te 98' i to nisu sami napravili,cak svako ko imalo poznaje mentalitet shiptara zna da oni nikada sami ne bi krenuli u tako nesto.

Njih su ameri finansijski pripremali mnogo pre 1990'.
 

Back
Top