Да ли ће се Црногорци сетити да су Срби сад кад је туристичка сезона пукла?

Mita Komita--Mito,sta da radimo sa tobom.? Ti si nemoguce tvrdoglav,i zaista bukvalno ne znam,kako da ti nekako izmenimo tvoja pogresna misljenja.
Radi se naime,o Crnogorcima.Ti stalno padas na istu gresku.Zapamti vec jednom.Crnogorci nisu Srbi.I ne mogu biti,jer je Crnogorski narod,stariji narod
od Srpskog naroda.Nas najmanje 9O% koji slovima da smo Srbi,postali su od Crnogoraca,koji su nekada dosli u Srbiju i tu ostali.Dakle nikada vise,
ne postavljaj to pitanje,kada su Crnogorci reci da su Srbi.Upamti Mito.Nikada to neces cuti,jer nema rezona da cujes nesto sto ne postoji.Mi Crnogorci,
i vi Srbi,imamo slican jezik i.......nista vise,veruj mi na rec.!
 
погрешно си схватио. Ви Црногорци се сетите свега кад вам одговара. Тако можете да се упишете и у нас Србе, ако вам је тако боље. А прави Црногорац неће да рече да је црногорац јер је то одредница за неког неотесаног са планине. Но, немој да те ја учим, имате ви ваше научнике који ће то лепше да објасне.
 
Andrej, kako to da Crnogorci nemaju svoju "crnogorsku" crkvu i svetinje, nego su sve srpske? Nešto tu ipak ne štima..
Covece,pitaj ono sto ne znas.Crna Gora je do 192O godine,imala svoju Crnogorsku Pravoslavnu Crkvu.Te 192O Regent Aleksandar Karadjordjevic
je DEKRETOM ( ne zakonom) ukinuo tu Crkvu,i doveo Srpsku Pravoslavnu.Pre toga,1918 godine,ukinuo je Kraljevinu Crnu Goru.I ne samo to,UKINUO
je Crnogorsku nacionalnost,a njih proglasio za Srbe iz Crne Gore !!! Sada je Crnogorski Parlament,ukinuo DEKRET A.Karadjordjevica i ponovo
osnazio postojanje Crnogorske Pravoslavne Crkve.To je prava istina,a ne ona "istina",koju pokusava da "prodaje' list "INFORMER" i drugi petparacki
listici.Lep pozdrav tebi.!
 
Andrej, kako to da Crnogorci nemaju svoju "crnogorsku" crkvu i svetinje, nego su sve srpske? Nešto tu ipak ne štima..
Crkve su zajedničke , Pećke Patrijaršije, u nekoj suštini i da se tako izrazim Crkve Crnogoraca su i u Srbiji i na Kosovu
kao i Srbijanaca isto tako na Kosovu i Crnoj Gori .Stalno se figurativno trazi da se crkva odvoje od drzave ,
a drzave ne mogu da pojme da je Crkva u zajednici , i tako je po kanonima .
Drzave ne treba da se mesaju u crkvena pitanja i posede koje su im poklonjeni .
 
Mi Crnogorci,i vi Srbi,imamo slican jezik i.......nista vise,veruj mi na rec.!
узели сте језик од нас јер вам се шиптарски није свиђао, или смо вас и то натерали?
 
Covece,pitaj ono sto ne znas.Crna Gora je do 192O godine,imala svoju Crnogorsku Pravoslavnu Crkvu.Te 192O Regent Aleksandar Karadjordjevic
je DEKRETOM ( ne zakonom) ukinuo tu Crkvu,i doveo Srpsku Pravoslavnu.Pre toga,1918 godine,ukinuo je Kraljevinu Crnu Goru.I ne samo to,UKINUO
je Crnogorsku nacionalnost,a njih proglasio za Srbe iz Crne Gore !!! Sada je Crnogorski Parlament,ukinuo DEKRET A.Karadjordjevica i ponovo
osnazio postojanje Crnogorske Pravoslavne Crkve.To je prava istina,a ne ona "istina",koju pokusava da "prodaje' list "INFORMER" i drugi petparacki
listici.Lep pozdrav tebi.!
Ok, ok, samo sam pitao jer mi nije jasno.. ne znam ni da li je tako ali u redu.. ima izvora gdje se može to proučiti.. ništa loše nisam mislio, samo pitam.
 
узели сте језик од нас јер вам се шиптарски није свиђао, или смо вас и то натерали?
Mito druze.Shvati kolika je pobeda Crne Gore.Prvi put,od 1918 kada je Srbija zauzela Crnu Goru,proterala Kralja Nikolu i pripojila je Srbiji,pod imenom
Zetska Banovina,dakle sada je konacno,Crna Gora postala slobodna nezavisna Republika.Budi uveren,da do te pobede,ne bi doslo,da nemaju
svog Napoleona,najveceg sina Crne Gore i brda,Gospodina Mila Djukanovica.!
 
Mito druze.Shvati kolika je pobeda Crne Gore.Prvi put,od 1918 kada je Srbija zauzela Crnu Goru,proterala Kralja Nikolu i pripojila je Srbiji,pod imenom
Zetska Banovina,dakle sada je konacno,Crna Gora postala slobodna nezavisna Republika.Budi uveren,da do te pobede,ne bi doslo,da nemaju
svog Napoleona,najveceg sina Crne Gore i brda,Gospodina Mila Djukanovica.!
мени није јасно а што ће вам то? Да се блиндирате на тако малом простору, а командовали сте целом Србијом? Ја сам држо да сте много паметнији.
 
Crnogorci su kroz istoriju elitni Srbi, Srbi veci od Srba. Naravno nasa braca, isti smo narod. Govore srpski, pisu nasim pismom. A ovo sada fabrikovanje pisma crkve i slicno, to su *********, ne treba ih mesati sa pravim crnogorcima. Ako se nastavi ovim tempom odrodice se kao Hrvati, Bosnjaci, fabrikuju crkvu pismo naciju. Rasparcavaju nam zemlju decenijama unazad.
 
мени није јасно а што ће вам то? Да се блиндирате на тако малом простору, а командовали сте целом Србијом? Ја сам држо да сте много паметнији.
Ne.Ne zelimo mi tudje,ali ni svoje ne damo.!
 
hrvati su srbi , bosanci su srbi crnogorci su srbi

posle toga ide - losi su ljudi.

zasto ih svojatamo ako su losi, a oni bas ne zele da su srbi , cak i izmisljaju nacionalnost da ne bi bili srbi.
Prijatelju.Ti si Moderator,pametniji si od nas obicnih Forumasa,zato si na funkciji.Ali priznaj jedno,koliko puta se vi koji ste iznad obicnog gradjanina.
imali razloga,da se postidite,sto ste Srbi,? Reci posteno,koliko i....koliko i koliko,bezbroj puta.....
 
Prijatelju.Ti si Moderator,pametniji si od nas obicnih Forumasa,zato si na funkciji.Ali priznaj jedno,koliko puta se vi koji ste iznad obicnog gradjanina.
imali razloga,da se postidite,sto ste Srbi,? Reci posteno,koliko i....koliko i koliko,bezbroj puta.....
Староседеоци "црногорци" су исти народ који живи и у Северној Албанији. Чојство и јунаштво долази од Срба који су се ту углавили у неко доба. Дакле, јел те срамота?
 
Prijatelju.Ti si Moderator,pametniji si od nas obicnih Forumasa,zato si na funkciji.Ali priznaj jedno,koliko puta se vi koji ste iznad obicnog gradjanina.
imali razloga,da se postidite,sto ste Srbi,? Reci posteno,koliko i....koliko i koliko,bezbroj puta.....
nikad se ne stidim toga sto sam srbin.

postidim se poneke budaletine u svom narodu

ali njih ima svuda, budaletina mislim.negde manje , negde vise.
 

Back
Top