Da li će od Srbije ostati samo Beogradski pašaluk?

Ako se ovako nastavi, to će i ostati od Srbije! Kosmet više nije u rukama Srbije, sljedeca je Vojvodina, pa Sandzak.

Što nas ne treba iznenaditi, sa ovakvim stavovima vrha republike.

Vojvodina nikad ne moze biti nezavisna jer su tamo Srbi vecina, ma koliko pojedinci to zeleli

A Sandzak ne moze biti nezavisan jer ima malo muslimana
 
Kosovo je drugo, Kosovo su nasilno oteli i samo nasilno moze da se vrati

Ja znam da mnogi imaju fetis da se Srbija jos vise raspada ali nista od toga

Od menjanja granica moze samo da bude spajanje Kosova sa Albanijom ili nezavisnost RS, sve drugo su gluposti

Moj fetiš je sasvim drugačiji, moj fetiš su odluke Badinterove komisije.
Ako mene pitaš, jedna od dvije najveće greške hrvatske politike je priznanje Kosova.
 
Pa svakako moze i dodji u Vojvodini do crnogorskog scenarija.

To znaci da se Srbi predomisle da budu Srbi.

Koliko su samo lobirali "Budi Vojvodjanin, budi Vojvodjanin" i na kraju im sve to propalo, broj Srba u Vosi bio veci nego pre 10 godina

Meni je cudno da je u Hrvatskoj bilo vise Istrana nego kod nas Vojvodjana, iako kod njih nije bilo nikakvog lobiranja

A nezavisnost Vose moze da dovede samo do kratkog gradjanskog rata gde bi glavom platili oni koji su za nezavisnu Vojvodinu, ako pre toga ne smugnu van zemlje
 
Koliko su samo lobirali "Budi Vojvodjanin, budi Vojvodjanin" i na kraju im sve to propalo, broj Srba u Vosi bio veci nego pre 10 godina

Meni je cudno da je u Hrvatskoj bilo vise Istrana nego kod nas Vojvodjana, iako kod njih nije bilo nikakvog lobiranja

A nezavisnost Vose moze da dovede samo do kratkog gradjanskog rata gde bi glavom platili oni koji su za nezavisnu Vojvodinu, ako pre toga ne smugnu van zemlje

Pitanje statusa Vojvodine nije ni partijsko ni nacionalno pitanje.

Pitanje statusa Vojvodine je medjunarodno pitanje i zavrsice se onako kako velike sile to zele.
 
Pitanje statusa Vojvodine nije ni partijsko ni nacionalno pitanje.

Pitanje statusa Vojvodine je medjunarodno pitanje i zavrsice se onako kako velike sile to zele.
Ne žele sve velike sile isto.Čak naprotiv,mišljenja su im suprotstavljena od zemlje do zemlje.SAD,npr. ne žele nezavisnu Vojvodinu,rašku oblast...ali žele da uvek bude tenzija i političke podeljenosti na tim područjima da bi vlasti u Srbiji mogle da ucenjuju i drže pod kontrolom...
 
Pitanje statusa Vojvodine nije ni partijsko ni nacionalno pitanje.

Pitanje statusa Vojvodine je medjunarodno pitanje i zavrsice se onako kako velike sile to zele.

Mogu oni da zele sta god hoce, nema te sile koja ce spreciti srpski narod da zivi zajedno

Vidis da separatisti zele da narod preobrate, "Budi Vojvodjanin" i slicno, jer bez naroda nema drzave i to oni znaju

Nemoguca misija jednostavno
 

Back
Top