da li biste volei da imate takvog sina

Uvek me nesto sto gledam na tv ili citam inspirise pa tako eto opet nesto na osnovu toga...simpaticna emisija TV lica i Tanja Peternek predstavile su danas glumca Ivana Bosiljcica...Mladog lepog sarmantnog i toliko vaspitanog da mi je bilo uzivanje slusati ga...Namerno ne pitam da li biste volele takvog momka...to se podrazumeva, ali mislim nekako da su njegovi roditelji preponosni na njega...Slusajuci ga ne mogu da se ne pitam koliko ima jos takvih divnih ljudi, toliko pazljivih toliko srdacnih...i on je bio jedan od mnogih studenata koji su s malo novca i vrlo tesko zavrsavali fakultet a opet divno je cuti kako je opravdao roditeljsko poverenje...On je meni eto primer casnog i postenog coveka kakvi bi trebali da budu nasi potomci...

a ti sve sto vidis na TV-u ili procitas u zutoj stampi moras da podelis sa nama?

meni je taj Bosiljcic kao pudlica...
 
Mene Ivan Bosiljcic uzasno iritira. Jedva prezivim predstave u Pozoristu na terazijama iako dusu dajem za mjuzikle, a u svakoj ga ima. Meni je on sav bledunjav. I gluma mu je takva. Lepo peva i to je sve. Imam utisak da dunes u njega da ce se rasprsiti kao ono belo kada maslacak precveta.

Ne hvala, ne bih takvog sina. A ni decka. Pogotovo ne muza.

:hahaha: ote mi slovca sa tastature. Ja naprosto ne smem ni pred kim da kažem da mi se momak ne dopada, sve mlade cure i žene iz mog okruženja su njime oduševljene. Možda je najbolji čovek na svetu ali njega ipak predstavlja njegov posao, tj. gluma, a tu mi se nikako ne dopada, sav mi je nekako kao da će da umre svakog momenta dok izgovara tekst, a ne sviđa mi se ni njegovo pevanje, i dalje mnogo više volim da čujem Dragana NIkolića kako falšira u filmu "Ko to tamo peva", na primer :rumenko:
 

Back
Top