da li biste volei da imate takvog sina

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Uvek me nesto sto gledam na tv ili citam inspirise pa tako eto opet nesto na osnovu toga...simpaticna emisija TV lica i Tanja Peternek predstavile su danas glumca Ivana Bosiljcica...Mladog lepog sarmantnog i toliko vaspitanog da mi je bilo uzivanje slusati ga...Namerno ne pitam da li biste volele takvog momka...to se podrazumeva, ali mislim nekako da su njegovi roditelji preponosni na njega...Slusajuci ga ne mogu da se ne pitam koliko ima jos takvih divnih ljudi, toliko pazljivih toliko srdacnih...i on je bio jedan od mnogih studenata koji su s malo novca i vrlo tesko zavrsavali fakultet a opet divno je cuti kako je opravdao roditeljsko poverenje...On je meni eto primer casnog i postenog coveka kakvi bi trebali da budu nasi potomci...
 
Dobro, to je ono sto on zeli da znamo o njemu i kako je predstavljen
Ne znamo naravno njegove lose osobine, a njih ima svaki covek
Mozda su dovoljno lose da to ponekad i ponekim bliskim ljudima smeta
Stoga ne bih mogao da odgovorim na hipoteticko pitanje.
Ono sto smo videli i culi jeste jedan normalan, kulturan i svestan mladic koji je uz to talentovan i vredan, nije izgubio fokus a to bi valjda svaki roditelj pozeleo.
 
Dobro, to je ono sto on zeli da znamo o njemu i kako je predstavljen
Ne znamo naravno njegove lose osobine, a njih ima svaki covek
Mozda su dovoljno lose da to ponekad i ponekim bliskim ljudima smeta
Stoga ne bih mogao da odgovorim na hipoteticko pitanje.
Ono sto smo videli i culi jeste jedan normalan, kulturan i svestan mladic koji je uz to talentovan i vredan, nije izgubio fokus a to bi valjda svaki roditelj pozeleo.

a hebiga i ovo jetačno
 
To sto je on predstavljen kao takav ne znaci da je takav.
Tv emisija, svako medi da bi se svidio gledaocima, pogotovo on koji je GLUMAC.

Ako je odglumio, svaka mu čast, savršeno je odglumio. Bila sam na njegovom koncertu, slobodno mogu reći kao drogirana od oduševljenja i pozitivne energije u sali. Mislim da ni jedna žena od 7 do 77 godina nije ostala ravnodušna. Eto, morala sam to da kažem. Blago njegovim roditeljima.

PS Nadam se samo da ne sedi na hladan beton.
 
Mene Ivan Bosiljcic uzasno iritira. Jedva prezivim predstave u Pozoristu na terazijama iako dusu dajem za mjuzikle, a u svakoj ga ima. Meni je on sav bledunjav. I gluma mu je takva. Lepo peva i to je sve. Imam utisak da dunes u njega da ce se rasprsiti kao ono belo kada maslacak precveta.

Ne hvala, ne bih takvog sina. A ni decka. Pogotovo ne muza.
 
E to je prava reč - sladunjav. A to mi nikako nije karakterna crta primerena muškarcu.
Ne deluje mi dovoljno čvrsto, rekla bih da je previše emotivan. A to svakako nije dobro u ovom okrutnom svetu.
Ne bih volela da moji sinovi budu takvi.

Koja je to karakterna crta - sladunjavost? Voleo bih da mi to pojasniš malo ako nije problem naravno.
A onda bih voleo i da mi pojasniš koje su to osobine primerene muškarcu a koje ženi?
 
Poslednja izmena:
Koja je to karakterna crta - sladunjavost? Voleo bih da mi to pojasniš malo ako nije problem naravno.
A onda bih voleo i da mi pojasniš koje su to osobine primerene muškarcu a koje ženi?
sladunjav... lep i dobar ali nema čvrstine, snage, stava, šmeka, zrnce mangupluka, nestašluka... meni je samo dosadno dobar i jednoličan.
idealno dobri ne postoje, tj ako je neko svima ok tu onda nešto nije u redu i ukazuje ili na nemanje svog stava ili povlađivanje masi.
ako pripadaš svakome onda nisi svoj.
 
eh, sad ga nadjoh na internetu, pa gdje vam je ovo lijep, a da ne kazem mlad ... momak? :D

beta_jelena_tomasevic_i_ivan_bosiljcic_280146792.jpg


lici na mila djukanovica pomalo :mrgreen:
 
Ja već imam takvog sina. I to što je treći put obnovio drugu godinu na faxu, jedina je mrlja u njegovom životu.

Izvinite, kasno videh da ovo nije Rupa.

Ti si sretna majka, to je nebuloza u zivotu. I sto se ne prebaci na privatni fax koji je verzija toga sto studira, jeftinije mu je :) Nista lose nisam htela reci, ali na mom fakultetu znam puno ljudi koji su zabagovali oko 2, 3 ispita (prava) , prebacili se na privatni pravni i vrsni su strucnjaci. Ko hoce uci i zaista zna i na privatnom..
 
Ja već imam takvog sina. I to što je treći put obnovio drugu godinu na faxu, jedina je mrlja u njegovom životu.

Izvinite, kasno videh da ovo nije Rupa.

Takođe imam sina kojeg ne bih dala ni za sto Bosiljčića. Obožavam moje zlato i smatram da je savršen u svakom pogledu bez obzira što su mu, takođe, "propale 2 godine na fakultetu. A to što nije medijska ličnost i što živi u anonimnosti ne umanjuje njegovu veličinu u mojim očima.
 

Back
Top