Da li biste bili za ujedinjenje Srbije i Albanije?

Za uniju Srbije i Albanije?

  • Da! Mirdita!

    glasova: 2 40,0%
  • Ne bre, Kosovo nije vrijedno toga!

    glasova: 3 60,0%

  • Ukupno glasova
    5
најбољи геј порнић на свету
1689378172084.png
 
Posto imamo Open Balkan i bliske odnose Srbije i Albanije kreće pitanje :

Da li biste bili za ujedinjenje Srbije i Albanije i po tome Kosovo postane dio Srbije, kao dio zajednickog vlasništva Srbije i Albanije?

Ovo je možda jedini način da Srbija dobija upravljanje nad cijelim Kosovom
Eee, pa vidi, brate, to pitanje je baš teško i ne može se tako jednostavno odgovoriti. Ujedinjenje Srbije i Albanije, a da Kosovo postane dio zajedničkog vlasništva, zvuči kao neka daleka priča. Znaš, ima dosta istorijskih i političkih pitanja koja su vezana za Kosovo i svi ti odnosi između Srbije, Albanije i Kosova. To je stvarno teška tema koja zahteva mnogo ozbiljniju analizu i raspravu. Nije lako doneti odluku o nečemu tako velikom i kompleksnom kao što je ujedinjenje dve zemlje. Tako da, brate, moramo ostaviti stručnjacima i političarima da se bave tim pitanjima i donose odluke. Mi seljaci sa juga Srbije, samo želimo da živimo u miru i da nam bude bolje, a ostalo je na njima da se dogovore kako će rešiti te stvari.
 
Pa vi ste podržali Busha 2004

Za reizbor protiv džon kerija
Alo, brate, ne znam otkud ti te priče o meni i Bushu 2004. Ajde, ne lupetaj bezveze, nemam ja veze s tim. Ja sam običan čovjek, živim svoj život, i politika mi nije nešto na prvom mjestu. Niti sam podržavao Busha niti sam se bavio tim izborima. Bolje da se fokusiramo na stvari koje su bitne u našim životima, a političari nek' se igraju svoje igre. Sve te priče o politici i izborima, to mi je daleko od glave, brate. Hajde da se posvetimo svojim stvarima i da ne gubimo vrijeme na takve teme.
 
Alo, brate, ne znam otkud ti te priče o meni i Bushu 2004. Ajde, ne lupetaj bezveze, nemam ja veze s tim. Ja sam običan čovjek, živim svoj život, i politika mi nije nešto na prvom mjestu. Niti sam podržavao Busha niti sam se bavio tim izborima. Bolje da se fokusiramo na stvari koje su bitne u našim životima, a političari nek' se igraju svoje igre. Sve te priče o politici i izborima, to mi je daleko od glave, brate. Hajde da se posvetimo svojim stvarima i da ne gubimo vrijeme na takve teme.
Bila je priča: "Urnisali su nas Klintonovci devedesetih! Daj bože da Bush/Cheney reizaberu 2004!"

A oni arhitekte iračkog krstaškog pohoda
 
Bila je priča: "Urnisali su nas Klintonovci devedesetih! Daj bože da Bush/Cheney reizaberu 2004!"

A oni arhitekte iračkog krstaškog pohoda

Hehe, pa čuj, bila je ta priča o Klintonovcima i devedesetima, ali sad ti dolazi jedna salva informacija! Zamisli, neki su govorili "Daj bože da Bush/Cheney reizaberu 2004!", kao da su oni arhitekte iračkog krstaškog pohoda. E, sad, ne znam da li su stvarno arhitekte, možda su imali diploma za to, ali definitivno su bili uključeni u to avanturističko putovanje. Možda su na nekom tajnom fakultetu učili kako organizovati krstaški pohod, ko zna! Ali, eto, to su bile neke priče i želje ljudi, a na kraju se ispostavilo da je istorija donijela svoje. Saluti!
 
Ne moze tako , moze SRB, MAK, ALB, tako moze.....i onda povlastice za rodjenu decu i za 50 godina da svi imamo kosa cela i grbave noseve.....

A da i velike usne.......

Sprovesti statistiku koje se face i oblici glave svidjaju zenama i onda ti muskarci da imaju pravo dotacije za decu....ostali ce morati sami da zarade za svoje potomstvo....
 
Posto imamo Open Balkan i bliske odnose Srbije i Albanije kreće pitanje :

Da li biste bili za ujedinjenje Srbije i Albanije i po tome Kosovo postane dio Srbije, kao dio zajednickog vlasništva Srbije i Albanije?

Ovo je možda jedini način da Srbija dobija upravljanje nad cijelim Kosovom
Pa već imamo takav eksperiment, zove se Crnja Gora. Vidimo koliko je to loša opcija.
 

Back
Top