Da li bi zeljeli da prisustvujete porodjaju???

hanibal77:
foliranje:
hanibal77:
:shock: sto :? napadas :o ovu :x betty 8) ?
gde ti viđe majke ti da sam je ja napala :?: ti haluciniraš :lol: možeš da joj se udvaraš na drugi način :wink: pošalji joj privatnu poruku :P ti o beti bi mogli da se vratite na temu :?
jao :P u pravu si :oops: svidja mi se betty :wink: i nisam znala kako 8) da joj pridjem :( plasila sam se :? da joj ne zasmeta :roll: sto sam udata zena :idea: .betty sad kad znas :D sta cemo da radimo? :shock:

hani :oops: zar nisi čula da smo betty :idea: i ja šerpa i poklopac :arrow: i ti nema šta da tražiš :shock: u našoj vezi :evil:
 
hanibal77:
foliranje:
hanibal77:
:shock: sto :? napadas :o ovu :x betty 8) ?
gde ti viđe majke ti da sam je ja napala :?: ti haluciniraš :lol: možeš da joj se udvaraš na drugi način :wink: pošalji joj privatnu poruku :P ti o beti bi mogli da se vratite na temu :?
jao :P u pravu si :oops: svidja mi se betty :wink: i nisam znala kako 8) da joj pridjem :( plasila sam se :? da joj ne zasmeta :roll: sto sam udata zena :idea: .betty sad kad znas :D sta cemo da radimo? :shock:

joj :oops: ja sam nešto :oops: greškom :P pogrešila :wink:

hani, baš me briga što si tuđa :evil: , ljubav čini čuda! (dokle god me ne lupaš qrcem po licu :D)
Slušaj, veoma je važno (u vezi :?) komunicirati :oops: i našaliti se na svoj račun :D
al nemoj da si lujka :shock: koja beži od rutine :evil: pa ti ja dođem kao usputna romansa :D
plašim se ja takvih koje hoće u kafiće :roll:
 
hanibal77:
o-ho trojka!moram da priznam da sam bas o tome mastala!uh zaboravih na smajlije 8) :lol: :wink: :oops:
auh, kako ste se vas tri ispričale :roll: ka neke žentrekače na pijaci :twisted: šerpa, lonac, poklopac, varjača, pa opet ispočetka :lol: pa i niste za bolje :roll: opet vam kažem da ste zamenile teze :? tema se ne zove:tračeraj, nego nekako drugačije :?: jezik vam je došao do izražaja :wink: sada je red malo da uključite to malo mozga :?
 
foliranje:
hanibal77:
o-ho trojka!moram da priznam da sam bas o tome mastala!uh zaboravih na smajlije 8) :lol: :wink: :oops:
auh, kako ste se vas tri ispričale :roll: ka neke žentrekače na pijaci :twisted: šerpa, lonac, poklopac, varjača, pa opet ispočetka :lol: pa i niste za bolje :roll: opet vam kažem da ste zamenile teze :? tema se ne zove:tračeraj, nego nekako drugačije :?: jezik vam je došao do izražaja :wink: sada je red malo da uključite to malo mozga :?
e :wink: dobro 8) nam :D ti :P rece
znala :twisted: sam :?: da :evil: ima 8) nesto cega se nisam setila
 

Back
Top