Da li bi ste bili sa...

Cruella:
e vala
hocu i ja da probam
za tebe cu da skuvam najbolju na svetu!!! esi stigla sa odmora? :)

@top
ja kuvam kafu skroz gorku, a sluzzim secer sa strane + mala kashichica da promeshate, ako vec sladite kafu. pepeljara stoji na stolu, upotrebite je il` ne.... to chisto kurtoazije radi. shto se mene tiche, mozzete i na podu da gasite cigarete, ako vec dimite. ako niste zadovoljni uslugom menjajte kafe kuharicu. :)
 
''Biste'' spojeno, mala pravopisna digresija...
Pa ja se šalim i kažem kako mrzim duvan više od rata... :) Ne, zaista sam zakleti nepušač i nekako imam sreće da u mom društvu niko ne puši i takvu sreću sam imala sa momcima... I uvek sam govorila da momci koji ne puše u startu imaju veliki + kod mene i kako bi mi bio veliki problem kad bi moj momak pušio... Ali, rečeno je tu da ga život ospori :)... Pa mi tako to u jednoj situaciji nije predstavljalo toliko veliki problem... Zapravo, neznatan :), pošto je momak pokupio pluseve na svim mogućim ''testovima''... Jbg, nije mogao da bude baš toliko savršen... :)
 
I da dodam: on je za to vreme toliko smanjio dozu cigareta da se uplašio da neće da primeti taj svečani momenat kad će da pređe u nepušače... :) A nikakav pritisak nisam na njega vršila, imala sam samo komentar na početku, a on bio dovoljno (i previše) učtiv, tako da je posle bila situacija da ga ja pitam da li će da zapali, a on se nećka... :)
I pošto nismo blizu jedan drugog :(, ja ga, eto, između ostalog, pamtim i po načinu na koji stavlja cigaretu u usta i onda se hvata za džepove, vazda zaboravljajući gde ostavlja upaljač (koji je obično bio na stolu ili kod mene u ruci :) )... Nekako mu je cigareta davala neki neodoljivi šmek... ;)
 
ne znam,ali ne mirisu svi pusaci isto...neki se cak i ne osecaju na duvan,a neki bas upiju miris.
vise mi ne smeta.
dobro,ko sto rekoh jedino ako pusi ceo dan u kuci,pa ja pokupim miris...ne volim kad mi kosa pokupi miris duvana jer volim kad je lepa cista i mirisna...eto jedino to.a to za ljubljenje mi ne smeta.
 
Banshee:
ne znam,ali ne mirisu svi pusaci isto...neki se cak i ne osecaju na duvan,a neki bas upiju miris.
vise mi ne smeta.
dobro,ko sto rekoh jedino ako pusi ceo dan u kuci,pa ja pokupim miris...ne volim kad mi kosa pokupi miris duvana jer volim kad je lepa cista i mirisna...eto jedino to.a to za ljubljenje mi ne smeta.


a tjelesne tecnosti? :D
 

Back
Top