Da li bi Rusija, Turska i Iran mogli ratovati protiv Izraela?

Nakon Ukrajine, da li bi Rusija, Turska i Iran mogli ratovati protiv Izraela? Da li te koalicione snage imaju snagu da mogu ratovati protiv americke pudlice zvanoj Izrael?
Iako bi Amerika bila u stanju raskomadati Izrael deset puta zaredom, nije Izrael pudlica, vec je obrnuto.

Master-Blaster.jpg


S obzirom na to da je bijela rasa izgubila zadnju trunku samopostovanja i pretvorila se u etnomazohisticki mulj, nadam se da ce Yautja rasa otvoriti sezonu lova na ovoj nesretnoj planeti, a da ce u lovu kapitalce predstavljati upravo dijabolicni, nosati, kult stovatelja Belzebuba.
 
Тема рата увек представља изузетно деликатну тему, поготово када сu у питању међудржавни односи и потенцијални конфликти. У случају Русије, Турске и Ирана, постоји јако много фактора који могу утицати на то да ли би ове три земље могле ратовати против Израела.

Као прво, треба имати у виду да су Русија, Турска и Иран различитих етничких и религијских карактеристика. Док је Русија првенствено православна земља, Турска и Иран су првенствено муслимански народи. Иако постоје знакови да ове три земље у последње време имају ближе односе, постоје многи фактори који могу утицати на то да се ове земље не сложе у својим међудржавним односима, укључујући различите идеологије, историју, културу и геополитичке интересе.

Друго, Израел је изузетно јака земља у региону. Израел има јаку војску и напредну технологију, што би могло бити препрека за Русију, Турку и Иран у случају потенцијалног конфликта. Такође, Израел има јаке везе са Сједињеним Државама, што би могло утицати на дипломатске односе између Израела и ових трију земаља.

Треће, треба имати у виду да је рат увек лоша опција, а да су дипломатија и мировне преговоре увек много боља опција. Успостављање добрих односа и са Израелом и са Русијом, Турском и Ираном је од великог значаја за одржавање стабилности и мира у региону. Стога, треба промовисати међусобно разумевање, дијалог и узајамно поштовање, што може допринети решавању потенцијалних конфликата у региону.
Све у свему, рат између Русије, Турске и Ирана против Израела је могућ, али би био изузетно компликован и ризичан. Било би много победника и губитника у таквом сценарију, а последице би могле бити катастрофалне. Зато је важно да се уместо рата, тежи ка дипломатским решењима и сарадњи, који би допринели миур и стабилности у читавоме региону.
 
Ове три земље, заједно, неће напасти Израел никада.
Ускоро, у наредних 5 - 10 година максимум,САД и Израел ће морати да нападну Иран или да изазову унутрашње немире јер Иран постаје јако озбиљан регионални играч у области војних технологија. Веома озбиљан играч који ако се не спречи у томе врло брзо ће овладати комплетним регионом а слично стање је и са Турском која се много техничко - технолошки уздигла. Толико много да за 10-15 година ни Амери неће смети више без пардона да приђу том делу света.
 
Турска је признала тзв. Косово и помаже максимално окупаторима. Мислим да Русија не би смела због Србије да сарађује са Турцима док не повуку признање.
Дакле, прво то, па онда било какви ратови.
F45B8E1F-E904-431D-8839-F91669D012CA.png
 
Турска је признала тзв. Косово и помаже максимално окупаторима. Мислим да Русија не би смела због Србије да сарађује са Турцима док не повуку признање.
Дакле, прво то, па онда било какви ратови.
Русија не да сарађује са Турском него им продаје војну технологију коју ми можемо да добијемо али у сновима.
 
Турска је признала тзв. Косово и помаже максимално окупаторима. Мислим да Русија не би смела због Србије да сарађује са Турцима док не повуку признање.
Дакле, прво то, па онда било какви ратови.
Turska je veoma bitan partner i Zapadu i Rusiji. Veoma značajna geografska pozicija izmedju Ukrajine i Bliskog istoka, veličina države im to odredjuje. Evo već skoro godinu dana Turska blokira Švedsku i Finsku u NATO pa nikome ne pada na pamet da zbog te dve države odbacuje Tursku. Tu je i faktor vojne sile koju poseduju, posle Amera su Turci po jačini u savezu, prvo su se njihovi dronovi pokazali u Nagorno Karabahu pa sad svi grabe dronove raznih vrsta za svoje vojske. Sa druge strane to što Turska nije uvela sankcije Rusiji mnogo više znači Rusima nego simbolično neuvodjenje od strane Srbije.

image.jpg
 
Русија не да сарађује са Турском него им продаје војну технологију коју ми можемо да добијемо али у сновима.
@Straks92

Знам све то, него занимају ме ови ратни хушкачи из фотеље, како гледају на ту чињеницу да Турска не признаје територијални интегритет Србије, на исти начин као и С.А.Д.

Чисто да их подсетим.
 
@Straks92

Знам све то, него занимају ме ови ратни хушкачи из фотеље, како гледају на ту чињеницу да Турска не признаје територијални интегритет Србије, на исти начин као и С.А.Д.

Чисто да их подсетим.
На све то гледај ко шта ради и чиме се бави. Велика већина људи са којима разговараш је своје податке добила или од Пинк, Хепи, Прва, Курир екипе или од Н1, Данас стране а и једна и друга лупетају ли лупетају и толико су навијачки настројени да је то озбиљна патологија. Они ће бранити своју страну па макар она направила помор десетина милиона цивила на најбруталнији начин и то јавно.
Бежи од таквих будала било којој групи да припадају. Много је овде тешко болесних људи ма које вере и нације.
 
Iako bi Amerika bila u stanju raskomadati Izrael deset puta zaredom, nije Izrael pudlica, vec je obrnuto.

Master-Blaster.jpg


S obzirom na to da je bijela rasa izgubila zadnju trunku samopostovanja i pretvorila se u etnomazohisticki mulj, nadam se da ce Yautja rasa otvoriti sezonu lova na ovoj nesretnoj planeti, a da ce u lovu kapitalce predstavljati upravo dijabolicni, nosati, kult stovatelja Belzebuba.
Šta je to na fotografiji ?
 

Back
Top