Da li bi Rusija, Turska i Iran mogli ratovati protiv Izraela?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
36.836
На све то гледај ко шта ради и чиме се бави. Велика већина људи са којима разговараш је своје податке добила или од Пинк, Хепи, Прва, Курир екипе или од Н1, Данас стране а и једна и друга лупетају ли лупетају и толико су навијачки настројени да је то озбиљна патологија. Они ће бранити своју страну па макар она направила помор десетина милиона цивила на најбруталнији начин и то јавно.
Бежи од таквих будала било којој групи да припадају. Много је овде тешко болесних људи ма које вере и нације.
Svugde mediji oblikuju mišljenje masa.Nije to nikakva srpska specifičnost.

LedeniBGD

Primećen član
Poruka
544
Turska bi najverovatnije u nekom sukobu izmedju Izraela i Irana bila neutralna. Što se tiče Rusije moguće da bi davali vojnu pomoć Iranu kao što i njima Iran pomaže protiv Ukrajine. Veličina te pomoći zavisi i od toga koliko će Izrael pomagati Ukrajinu što Netanjahu sve više najavljuje.
Сличног сам мишљења. Русија је у последњих десетак година, у пар наврата, врло чудан став заузела према Ирану. Нису ми били јасни зашто то раде. Мислим пре свега на испоруке оружја. Испоруче им модернију технологију али им не дају цео комплет него изоставе нешто. Дају им озбиљно оружје али са застарелим системима.