Da je vlast u mojim rukama, mere bi bile...

Ti si naveo nesto sto meni nije bitno,kao sto mali % ide u pozoriste,kao sto bioskopi ne postoje,znaci nije vredno pomena,mani je smesno sta je ljudima bitno a na ivici su smrti,neki su se opametili pa pobegli u prirodu,oslonili se na porodicu,probudili neke emocije,a ti,mahao bi papirom da udjes u kafic,svasta
Svako ima svoje prioritete, so - don't judge.
😉
 
Pa eto, vakcinisana sam i imala sam beskonačne rasprave u vezi sa tim.
Takođe, pisala sam da je svako dužan da vodi računa o svom zdravlju i zdravlju drugih, ali od antivaksera ne možeš slovo napisati na tu temu.
Ponavljam, baš me zanima šta će izmisliti da bi spas'li svet!
uopšte nije cilj da se spasi svet, kako ne shvataš? upravo suprotno
ali bi imunitet trebalo da se stvori prirodnim putem
nacija bi trebalo da se prokuži ne vakcinom, već prirodno stvorenim antitelima.


a neki ljudi su otišli predaleko sa glupiranjem ne bi li se dodvorili režimskoj agendi

 
A ko ce spasti kada su rekli da ce virus zauvek ostati. Sta ti mislis zbog cega Vucko gradi fabriku iz koje ce godisnje sa trake silaziti 40 miliona vakcina

Vidi, bane, pogrešno si protumačio moj post.
To, kako će se 'spas'ti svet', mislila sam na odgovore forumaša koji uglavnom sve znaju; od nastanka virusa, kobnosti vakcina, prognoza epidemije pa nadalje.
Nije im kriva Srbija, sve je na globalnom nivou, ceo se svet se bori sa ovom pošasti, ali kako bi sve to prošlo bez teorija zavere?

Ovo je nastavak na moj prvi post (koji je postavljač teme 'nagradio' ironijom). I dalje je suština mojih odgovora u prvom postu ove teme.
 
Prvo bih antrivaksere i antimaskere koji šire teorije zavera teretio za ubistvo jer jesu ljudi umirali zbog njihovih gluposti i idalje umiru..Onda bih uveo astronomske kazne za one koji ne nose maske.Obavezan onaj,brzi test pre ulaska bilo gde ne bitno dal je suparmarket,kafana,autobus sve jedno,pre ulaska test na licu mesta i ulaženje samo ako je negativan,ne bitno da li je neko vakcinisan ili nije...I rezervisao bih nekoliko onih lcd bilborda(ili kako e već zovu) da prikazuju tačan broj zaraženih i umrlih u bilo kom trenutku.
 
Prvo bih antrivaksere i antimaskere koji šire teorije zavera teretio za ubistvo jer jesu ljudi umirali zbog njihovih gluposti i idalje umiru..Onda bih uveo astronomske kazne za one koji ne nose maske.Obavezan onaj,brzi test pre ulaska bilo gde ne bitno dal je suparmarket,kafana,autobus sve jedno,pre ulaska test na licu mesta i ulaženje samo ako je negativan,ne bitno da li je neko vakcinisan ili nije...I rezervisao bih nekoliko onih lcd bilborda(ili kako e već zovu) da prikazuju tačan broj zaraženih i umrlih u bilo kom trenutku.
vakcinisani sire zarazu i vakcinisani zavrsavaju u bolnicama a prvo su rekli kako ne. Nisam ti ja kriv sto ti verujes svemu sto kazu na TV-u
 
Ja bih uveo COVID propusnice, kako bi mogle funkcionisati kafane, kafići. Uslov poput negativnkg PCRa je sumanut jer ko ima danas da plaća 9000 svaki drugi dan, ali nalaz preležane bolesti i vakcinacije bi mi bili okej.

I ljudi - nije to diskriminacija nevakcinisanih, to je potreva da se zdravi ne izlažu potencijalno zaraženim ljudima.

Niko vam ne brani da stičete prirodan imunitet, ali ne možete da širite zarazu.
Ovih dana su svi predsednici i premijeri u Njujorku ( UNO Generalna skupstina) i juce je bila predivna slika kao Bolsonaru ( Brazil)
m ora picu da jede na ulici jer nije vakcinisan i ne sme u restoran ili piceriju.
 
Gore sve nevakcinisane naziva ubicama. **** ti ja i njega i tebe i sve vakcinisane
da nemaš možda i ti disleksiju?
krenoh da treba da se terete za ubistvo oni koji šire zavere o vakcinama i maskama jer da,poledice toga po određene ljude jesu smrzonosne...ljudi su umirali jer su poverovali u te gluposti i izlagali se riziku zbog tih gluposti i treba da budu kažnjeni oni koji ih izmišljaju i šire jer je đavo odneo šalu.Jedno je kada neko ne želi da se vakciniše jer nema poverenja u vakcine iz kog god razloga,a drugo je kad neko ubeđuje ljude da će da umru ili šta već ako se vakcinišu...ili kad neko počne da sere kakao su maske opasne po ljude sa nekim hroničnim respiratornim problemima i onda oni prestanu da ih nose a njih kad virus zakači nikad se ne završi dobro
 
da nemaš možda i ti disleksiju?
krenoh da treba da se terete za ubistvo oni koji šire zavere o vakcinama i maskama jer da,poledice toga po određene ljude jesu smrzonosne...ljudi su umirali jer su poverovali u te gluposti i izlagali se riziku zbog tih gluposti i treba da budu kažnjeni oni koji ih izmišljaju i šire jer je đavo odneo šalu.Jedno je kada neko ne želi da se vakciniše jer nema poverenja u vakcine iz kog god razloga,a drugo je kad neko ubeđuje ljude da će da umru ili šta već ako se vakcinišu...ili kad neko počne da sere kakao su maske opasne po ljude sa nekim hroničnim respiratornim problemima i onda oni prestanu da ih nose a njih kad virus zakači nikad se ne završi dobro
Pa maske nisu zdrave jer to sto izdises treba da ode u vazduh a ne ponovo u pluca. A posto su rekli da svi nosimo ovaj virus znaci sa maskom mi ponovo vracamo taj virus u pluca.
 
Bože me sačuvaj...

ja nemam reči tvoju pamet...
Okej ali oni su rekli da je svako od nas potencijalni nosilac virusa. Sad se postavlja pitanje jel ti njima verujes ili samo selektujes. A za bolesne kad kaslju i to pa svaki doktor ce preporuciti planinu cist vazduh, provetravanje prostorije a ne disi preko maske pa to ce ti biti jos gore.
 

Back
Top