Да је Александар Вучић био на власти 2004. мартовски погром се не би десио

Како би Аца реаговао?

  • Дизање војске па спуштање

    glasova: 8 47,1%
  • Кмечање америчком амбасадору да немож то тако

    glasova: 12 70,6%
  • Наредба да се смањи увоз шиптарске "робе" за 2.5%

    glasova: 5 29,4%
  • Запослио неког НАТО званичника за саветника

    glasova: 6 35,3%
  • Рекао Србима да никад нису задовољни

    glasova: 9 52,9%

  • Ukupno glasova
    17
Побили смо 10.000, али слажем се с тобом, било би боље да смо 20.000...
Pa sto onda kmeka, NATO nas bombardujue nije ni 1000 ljudi sa vojnicima poginulo u NATO napadima kao da vas i nisu bombardovali? Malo zapucali da vas prestrase.
 
@Lagerta Овакве привлачиш својим темама.
Кад може супермодератор да **** по нама, зашто не би и они.
Pa objasni kako je to moguce, zar ne mozes skontati sam problem zbog kojeg je NATO bombardivao?
 
Ако ти мислиш да нато боли ***** за тамо неке шиптаре и да су нас због тога бомбардовали онда си на Лагерта интелектуалном нивоу.
Dobro objasni mi ti zasto su bez vrijedjanja. Ja mislim da su to uradili nakon Srevrenice Prijedora, stotina masovnih grobnica po Bosni da se ne desi isto, kad su ponovo pocele da nicu masovne grobnice po Kosovu i cak kod Beograda bombardovali su uz minimale gubitke po srpsko stanovnistvo da zaustave to ludilo.
 
Dobro objasni mi ti zasto su bez vrijedjanja. Ja mislim da su to uradili nakon Srevrenice Prijedora, stotina masovnih grobnica po Bosni da se ne desi isto, kad su ponovo pocele da nicu masovne grobnice po Kosovu i cak kod Beograda bombardovali su uz minimale gubitke po srpsko stanovnistvo da zaustave to ludilo.

А што вас нису бомбардовали када сте секли главе, м?
 
Pa sto onda kmeka, NATO nas bombardujue nije ni 1000 ljudi sa vojnicima poginulo u NATO napadima kao da vas i nisu bombardovali? Malo zapucali da vas prestrase.

А шташ, такав ти народ, кмечи кад га убијају, без обзира на број.

Ето, и ти кмечиш због тога што сте мало убијани у Босни, а још си жив...
 
Vučić i Srbija su opasni za te Srbe tamo na Kosovu. Umesto da se drže one "U se i u svoje kljuse" oni kao debili se nadaju da će Vučić da ih brani, a pobiće ih Albanci zbog toga niko iz Srbije neće prstom da mrdne. Bolje im je da priznaju realnost i da počnu da poštuju tu državu u kojoj žive, dobro je da ih Kurti uopšte i toleriše pored takve bahatosti da ne žele da zamene tablice, nemaju lične karte, ne plaćaju struju, decu ne šalju u školu...
ajd ti malo na lečenje....u sanatorijum po volji svojih šefova...
 
Dobro objasni mi ti zasto su bez vrijedjanja. Ja mislim da su to uradili nakon Srevrenice Prijedora, stotina masovnih grobnica po Bosni da se ne desi isto, kad su ponovo pocele da nicu masovne grobnice po Kosovu i cak kod Beograda bombardovali su uz minimale gubitke po srpsko stanovnistvo da zaustave to ludilo.
Izvini, ali vodiš ograničeno informisanu diskusiju, sankcije uvek prvo znače medijske sankcije da se ne čuje druga strana, pa si tako zakinut da mnogo informacija....a to bi trebalo tebi nešto da znači, ali očigledno živiš u paralelnom svetu neznanja....i to ti prija dok ti neko gura pare u džep, a meni to liči na kikiriki da se ne dosetiš da si čovek....
 

Да је Александар Вучић био на власти 2004. мартовски погром се не би десио​

Ovo je Nestorovic proverio kada je svojim vremeplovom putovao kroz vreme u paralelnu dimenziju i kaze da Vucic na vlasti 2004 i ne samo da je sprecio martovski progom, nego je i napravio Veliku Srbiju
 
А шташ, такав ти народ, кмечи кад га убијају, без обзира на број.

Ето, и ти кмечиш због тога што сте мало убијани у Босни, а још си жив...
Ja samo istinom udaram u glavu, velika razlika :D
 
Zar nije javno na tv servisu rečeno da je više Srba napustilo Kosovo od 2104 te do danas nego u onome o čemu je tema.
.............................................................................................................................................................................................
1. máj 2013. 15.26



DSS: Briselski sporazum gazi Srbiju na Kosovu​

BEOGRAD -
Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Slobodan Samardžić izjavio je danas da briselski sporazum o Kosovu znači "gaženje institucija države Srbije na Kosovu".



"Petnaest tačaka Sporazuma potpisanog u Briselu znači gaženje institucija države Srbije na Kosovu. Sve ostalo što se priča o finansiranju, funkcijama Srbije na Kosovu, komunikaciji sa opštinama, pomoći, posetama i sličnom je sekundarno", rekao je Samardžić na konferenciji za novinare u Kosovskoj Mitrovici.


Samardžić je istakao da ako se država odriče dela teritorije, ona to treba i da kaže jer je sporazum pisani akt koji "ima pravnu formu o predaji Kosova vlastima u Prištini".

Potpredsednik DSS je podsetio da se od Ustavnog suda Srbije očekuje da obavi svoj posao i oceni ustavnost sporazuma i uredbi Vlade.

"Dobijanje datuma za početak pregovora za članstvo u EU je obična fikcija i Srbija je spremna da zarad dobijanja datuma žrtvuje deo teritorije od posebnog značaja za državu, da žrtvuje Srbe koji žive na tom prostoru, svoju istorijsku tradiciju i spomenike, žive crkve i manastire koji govore o prisustvu Srbije i Srba na ovom prostoru, da žrtvuje imovinu i prirodna bogatstva", rekao je Samardžić.

Podsetio je da je DSS u januaru upozorio da je važno obratiti pažnju na pitanje čiji će državljani biti Srbi na Kosovu kada se završe pregovori u Briselu.

"Odgovora na pitanje nije bilo jer su oni znali da po tom planu Srbi treba da postanu državljani Kosova", rekao je Samardžić i naglasio da je"sadašnja priča o dokumentima još jedna magla i bacanje prašine ljudima u oči".

"Ako se stvari završe sa izborima za lokalnu samoupravu ,tada će biti gotovo i sa pitanjem državljanstva", rekao je Samardžić i dodao da bi građane trebalo suočiti sa mogućim posledicama.

Samardžić je naveo da ljudi koji žive na Kosovu treba da se suprotstave tome onako kako mogu.

"To je moguće ili jasnim pokazivanjem svog stava ili okupljanjem u institucije koje bi mogli da održe. To su četiri opštine i moguća skupština tih opština", rekao je Samardžić.

Istakao je da je važno "jasno pokazati volju da se ne želi živeti" pod Prištinom, što bi moglo da utiče na centre odlučivanja u Evropi, prvenstveno u Nemačkoj.

U Kosovskoj Mitrovici danas je održana sednica Glavnog odbora DSS.
 
Sta ocekujes kad ste pobili 20000 Albanaca cak su se te masovna grobnice nalazile i u Batajnici kod Beograda sa 750 leseva Albanaca, to si zaboravio da navedes. Da nije bilo NATO napada i ta djeca bi isto zavrsila.
sto ne odes u Gazu, da licno podrzis bracu Palestince...evo u Sarajevu i Pristini, nemas nikakvih masovnih demonstracija protiv Izraela i Amerike...kakvi ste to muslimani, kad Cionisti i Ameri, rokaju vasu bracu muslimane...vise protesta i demonstracija je bilo u Beogradu, gde su Srbi izrazili podrsku nmuslimanima u Gazi...
 
Koliko puta ste čuli ekstremiste, lažne rodoljube, koji su se sakrili pod majčine suknje kada je bio pogrom 17. marta pa bi sad da demonstriraju protiv onih koji se nisu sakrivali ni 17. marta ni bilo kada, već gledali kako da pomognu srpskom narodu. Ja sam i tada, kao opozicionar otišao na KiM za razliku od njih koji su bežali od sopstvene senke - rekao je Vučić.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2023-03-09-vest-1213626
verovatno drpio neke nekretnine, kao i 1999g...rodoljubivo i patriotski
 

Back
Top