Cveće na autoputu

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Od proleća se uvodi da na jednom mestu na autoputu Beograd - Niš možete za 40din kupiti lale, za isto neku siću ruže , za 20 din karanfil......

Fazon je što neće postojati čuvar, već će stojati stub sa kasom u koju ćete stavljati odgovarajući iznos za cveće koje ste uzeli iz obližnjeg plastenika , koji takodje neće biti čuvan.....


Hoćete li platiti ili ukrasti cvet?
 
Naravno da hoću, ja nisam u tom fazonu :D
I bilo bi mi drago da se tako nešto pojavi
Ali ne verujem da će ostali plaćati... Ne mogu da zamislim kako ću stvarno zateći cveće tamo - već mislim kako će neko odneti sve od jednom tako da će ostati samo ideja.
 
Zločin počinje od ideje, tako da vi svojim lopovskim idejama ustvari stvarate lopovsko društvo...

Stvar će proraditi onda kad dovoljan broj ljudi želi da to proradi , i veruje i da hoće....

Gledati TV je dobro za razvijanje mišljenja da su svi lopovi , sebični , pakosni , sujetni , cinični...
Zašto? Pa zato što je 50% vremena na TV poneko od političara ili njima bliskih....
 
Kod nas je sve sitno,ako mi neko mazne olovku , hoću da se usere od straha da ga ne uhvate....

Nadam se da taj efekat ne mora da se postiže samo batinama....
Koliko vi ignorišete nekoga zbog "principa". (ovo je u vezi USA pristup i EU pristup)
 
Ko ne voli karanfile, ne treba NI da živi.

Mislim da je tako rekao Pera Mitić... Što me podseti na situaciju kad sam bila dete, a taj film se tek pojavio... Silazim stepenicama u prizemlje svoje zgrade, pred liftom stoji pokojni Taško Načić, i u rukama drži cveće... karanfile. I okrene se i pogleda me.
Isekla sam se skroz.
Brrrrr.

Karanfili su bili roze, btw.
 
ja bi otisla do plastenika i pogledala cvece -- mozda bi ga i slikala ,, sigurno gotivan prizor toliko cveca ,,, ali nisam za cvece koje uvene ---

e a jel ce ta kasica biti vezana necim ili onako slobodno da stoji na nekom stolu ???? mislim da je ovo bitnija informacija i korisnija
 
ma neko je meni pricao da je bila neka skrivena kamera
tipa, stavili kifle, napisali bagatelnu cenu, i zamolili ljude da pare ubace u kasicu
i svi su normalno uzimali kifle a na pamet im nije palo da plate iako je cena bila 10 puta manja od trzisne
 
Tuzni,opet udaras po patetici.
jeeeee.nema me par dana i odma se otmes kontroli,majke mi.

tu platiti cvece or not tu platiti?

a na autoputu ce iznici cvece za Patkino tuzno pokoljenje
 
Nije sve u mulju, amfibu....

To već postoji u nemačkoj , i u drugim zemljama , gde ima turaka i srba, ali ih je manje, pa su manji od makova zrna.....

Dajte da u srbiji bude manje turaka, a više Srba i srpskih domaćina....
 
ukrala?

malo mi je jezivo bre, sam plastenik, sama kasa, kao niko ne nadgleda..
cvece !!!!! i jos cvece.

je lt o uvoz iz holandije? mora da ce i kameru da postave

ma smutna su to posla !!!!!!
zona sumraka :)
 

Back
Top