Quantcast

Cveće na autoputu

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Od proleća se uvodi da na jednom mestu na autoputu Beograd - Niš možete za 40din kupiti lale, za isto neku siću ruže , za 20 din karanfil......

Fazon je što neće postojati čuvar, već će stojati stub sa kasom u koju ćete stavljati odgovarajući iznos za cveće koje ste uzeli iz obližnjeg plastenika , koji takodje neće biti čuvan.....

Hoćete li platiti ili ukrasti cvet?

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Naravno da hoću, ja nisam u tom fazonu :D
I bilo bi mi drago da se tako nešto pojavi
Ali ne verujem da će ostali plaćati... Ne mogu da zamislim kako ću stvarno zateći cveće tamo - već mislim kako će neko odneti sve od jednom tako da će ostati samo ideja.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Zločin počinje od ideje, tako da vi svojim lopovskim idejama ustvari stvarate lopovsko društvo...

Stvar će proraditi onda kad dovoljan broj ljudi želi da to proradi , i veruje i da hoće....

Gledati TV je dobro za razvijanje mišljenja da su svi lopovi , sebični , pakosni , sujetni , cinični...
Zašto? Pa zato što je 50% vremena na TV poneko od političara ili njima bliskih....

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Kod nas je sve sitno,ako mi neko mazne olovku , hoću da se usere od straha da ga ne uhvate....

Nadam se da taj efekat ne mora da se postiže samo batinama....
Koliko vi ignorišete nekoga zbog "principa". (ovo je u vezi USA pristup i EU pristup)

C

CaLiMeRo

Gost
Ko ne voli karanfile, ne treba NI da živi.

Mislim da je tako rekao Pera Mitić... Što me podseti na situaciju kad sam bila dete, a taj film se tek pojavio... Silazim stepenicama u prizemlje svoje zgrade, pred liftom stoji pokojni Taško Načić, i u rukama drži cveće... karanfile. I okrene se i pogleda me.
Isekla sam se skroz.
Brrrrr.

Karanfili su bili roze, btw.

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
ja bi otisla do plastenika i pogledala cvece -- mozda bi ga i slikala ,, sigurno gotivan prizor toliko cveca ,,, ali nisam za cvece koje uvene ---

e a jel ce ta kasica biti vezana necim ili onako slobodno da stoji na nekom stolu ???? mislim da je ovo bitnija informacija i korisnija

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
ma neko je meni pricao da je bila neka skrivena kamera
tipa, stavili kifle, napisali bagatelnu cenu, i zamolili ljude da pare ubace u kasicu
i svi su normalno uzimali kifle a na pamet im nije palo da plate iako je cena bila 10 puta manja od trzisne

V

Vragolasta Amfibija

Gost
Tuzni,opet udaras po patetici.
jeeeee.nema me par dana i odma se otmes kontroli,majke mi.

tu platiti cvece or not tu platiti?

a na autoputu ce iznici cvece za Patkino tuzno pokoljenje

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Nije sve u mulju, amfibu....

To već postoji u nemačkoj , i u drugim zemljama , gde ima turaka i srba, ali ih je manje, pa su manji od makova zrna.....

Dajte da u srbiji bude manje turaka, a više Srba i srpskih domaćina....

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
ukrala?

malo mi je jezivo bre, sam plastenik, sama kasa, kao niko ne nadgleda..
cvece !!!!! i jos cvece.

je lt o uvoz iz holandije? mora da ce i kameru da postave

ma smutna su to posla !!!!!!
zona sumraka :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.