Cura za noc ili cura za vezu???

bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D


Isto kao na poslu kad se dokazes kod gazde ostajes. Znaci sve su cure za jednu noc mada i to treba zasluziti da ne bude da nije ni za jednu noc. A ako je ok onda ce biti za vise noci a ako je skroz ok onda ce dobiti sve noci.
 
Psihologue:
Ako devojko padnes prve noci nisi zanimljiva normalnim momcima.Poenta je u tome
da se nedas dugo vremena da bi ga zainteresovala.Sve sto se brzo dobije brzo se izgustira,
ali u cekanju momci naravno normalni shvate sto imaju,zaljube se i to je to.Poenta je
dakle sto duze mucis muskarca to si draza za sve ostalo... :shock:


Slabo ces ti bamburati s tom filozofijom. To iscekivanje da ti da je povezano s mazohizmom.
Brzo ce ti ordinacija postati kozmeticki salon ako tako nastavis.
 
pa i neka nekih shablona u koje bi to svrsto....al recimo....dugo sam tripovo da one bruka dobre ribetine....utegnute namazane shljashtetje....ne bih vezivao za se nema para....a onda sam se razuverio....tako da nema pravila....joj meni se svidja neka iz butika nekog....znam da je moje godishte i da je uchila gimneziju....al chudi me da nije na faxu....mozhda je udata....il ima bolesnu majq pa kao netje da ide otje da ostane pored nje....to je tako plemenito.....ma ne verujem da se udala....deluje mi neudato....danas sam ko najisqsniji isplazio jezik....nasmejala se....jeeej....mislim eye contact man....eye contact....shto bi to bilo fino....chachanka jbte....wow....
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D
Zavisi od 2 faktora .... od njega i od nje... :lol:

Od tipa:
Imas tipova koji su po defoltu samo za semu, i koji ce u svakoj videti samo semu... ili obrnuto...

Od devojke:
ako nema poverenja u nekog, nema smisla da je gledas za vezu... daklem sema.
ako mnogo smara sa pricama tipa udaja... nek smara nekog drugog a od mene moze dobiti samo semu...
ako je materijalistkinja... nije emocionalna... kome to treba za vezu...
ako ti fizicki ili psihicki odgovara za nesto neozbiljno ali ne i za nesto ozbiljno...sema...

Otprilike tako nekako... ima tu jos stvari sigurno...
 
Dok god budes opterecena tim mislima, imaces i sve sanse da, ukoliko odmah sa muskarcem odes u krevet, budes okarakterisana kao osoba vrijedna samo jednonocne avanture...
Kvalifikacije takvog tipa prije svega zavise od stava koji zauzmes u zivotu, kao prema sebi, tako i prema drugima...
 
Мало су ми глупа та поређења девојка за вече и девојка за везу. Шта ако је та лака...у ствари жена твог живота? Лично немам проблем са тим ако је девојка живљег духа...мења партнере...али ми је проблем ако то ради паралелно са више њих. Е ТО не бих могао ни да ка...:roll:

Нико не улази свесно у везу и каже...е ово ће бити тачно две ноћи...е, а видиш ову ћу да женим...:roll: ...једноставно нема довољно информација у старту. Ваљда све везе почињу опуштено...онако необавезно...па се временом искристалише...а врло брзо можеш да видиш да ли веза иде у правцу у коме желиш (ипак да би дефинитивно могао да кажеш то је ТО...треба баш пуно времена). Можда некоме прија баш нешто необавезно.
Али јбг...људи (поготово девојке) су склони да идеализују партнера...не знам...мени је глупа та филозофија (помало неискусно делује)...прво ћу добро да премерим да ли имамо будућност...а онда ћу да се смувам. :roll: Па људи бре...не можете ви бити толико блиски и интимни у вези без секса, а поготово не пре него што сте ступили у везу. А онда се често испостави да ти многе ствари не одговарају.

А време пролази...
 
Ljuba82:
Мало су ми глупа та поређења девојка за вече и девојка за везу. Шта ако је та лака...у ствари жена твог живота?


Лично немам проблем са тим ако је девојка живљег духа...мења партнере...али ми је проблем ако то ради паралелно са више њих. Е ТО не бих могао ни да ка...:roll:

А време пролази...


da i one se udaju
niko nije ni rekao da ostaju usedelice

ali Ljubo ti to gledas realno
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D
kadgod se doticni postavlja kao da sam mu cura za eto jednu noc...jer je on boze moj frajer koji se ne vezuje u tu istu zamku upadne i eto ga u vezi...Manje cenim one koji kaziu da su najzad pronasli ono sto godinama traze a ja sam jedno peta i ili deseta u roku od 24 sata kojoj se to govori...
 
Psihologue:
Ako devojko padnes prve noci nisi zanimljiva normalnim momcima.Poenta je u tome
da se nedas dugo vremena da bi ga zainteresovala.Sve sto se brzo dobije brzo se izgustira,
ali u cekanju momci naravno normalni shvate sto imaju,zaljube se i to je to.Poenta je
dakle sto duze mucis muskarca to si draza za sve ostalo... :shock:

Ovo nema veza sa zivotom..
 
Da to cekanje da bi ga zainteresovala je vec apsolvirani i proglaseno za bezvezno....

Ali ovo sto kazu ljuba i devils je tacno...
Iz seme vrlo lako moze da proistekne veza... Cak se i meni to jednom desilo... I to mi bila najbolja i najduza veza... I onda kaze damaran... svi nose maske na pocetku i nemozes bas sve realno proceniti odma... Nekog procenis na bolje... nekog procenis na losije... vreme je alat koji to sve postavi na svoje...
 

Back
Top