"Čudotvorna" ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Vernici stoje u redovima da je dotaknu

To mu dodje kao neko estradno ime ?
Kao npr Mimi Oro :lol:
Није цео свет Пинк и реалити као што ти замишљаш :D
Световно име монаха је име под којим је рођен и живео пре него што се замонаши.
Када се замонаши, добија ново монашко име.
Ево, прочитај нешто, не гледај само у Мими Оро :per:

Promena imena u monaštvu kod srednjovekovnih Srba​

https://www.****************/2016/12/promena-imena-u-monastvu-kod-srednjovekovnih-srba/

П.С. овде где су звездице треба унети ”b a s t a b a l k a n a.com”, без размака :D , изгледа Крстарица не дозвољава линкове према конкуренцији?
Модерација, @dlugomir , зашто неће да ми убаци линк на текст? Код едитовања све прође како треба, али у објављеној поруци нема линка? Видим и да кад ручно упишем линк, Крстарица ми стави звездице? Јесу забрањени линкови на Башту Балкана?
 
Poslednja izmena:
FB_IMG_1706287100471.jpg

:hahaha:
 
Није цео свет Пинк и реалити као што ти замишљаш :D
Световно име монаха је име под којим је рођен и живео пре него што се замонаши.
Када се замонаши, добија ново монашко име.
Ево, прочитај нешто, не гледај само у Мими Оро :per:

Promena imena u monaštvu kod srednjovekovnih Srba​

https://www.****************/2016/12/promena-imena-u-monastvu-kod-srednjovekovnih-srba/

П.С. овде где су звездице треба унети ”b a s t a b a l k a n a.com”, без размака :D , изгледа Крстарица не дозвољава линкове према конкуренцији?
Модерација, @dlugomir , зашто неће да ми убаци линк на текст? Код едитовања све прође како треба, али у објављеној поруци нема линка? Видим и да кад ручно упишем линк, Крстарица ми стави звездице? Јесу забрањени линкови на Башту Балкана?
Ima li u biliji nesto o tome ?
Ako nema onda je ljudska izmisljotina.
Pera npr treba da se zove Pera a ne crkva da ga prekrstava
 
Ima li u biliji nesto o tome ?
Ako nema onda je ljudska izmisljotina.
Pera npr treba da se zove Pera a ne crkva da ga prekrstava
Kao, pravoslavlje je za razliku od katolicanstva protiv globalizacije, a ovamo Prvoslav Peric kada postane patrijarh mora da se zove ''Porfirije'' ili da ima tako neko grcko ili jevrejsko ime. :roll:
 
Ima li u biliji nesto o tome ?
Ako nema onda je ljudska izmisljotina.
Pera npr treba da se zove Pera a ne crkva da ga prekrstava
То су већ теме за форум Религија, па можеш тамо да потражиш одговоре, ако те баш искрено занима :D
Мада ми делује да је боље да се држиш риалитија и Мими Оро :mrgreen:
 
То су већ теме за форум Религија, па можеш тамо да потражиш одговоре, ако те баш искрено занима :D
Мада ми делује да је боље да се држиш риалитија и Мими Оро :mrgreen:
Pises da bi nesto pisao a odgovora nemas.....
 

Back
Top